לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2391423,914 עוקבים אודות עסקים

פורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.

אודות הפורום גרפיקה ודפוס

שלום לכולם וברוכים הבאים !
פורום גרפיקה ודפוס בתפוז הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הויזואלי משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות ותוכנות עיבוד, עד לשלבי ההבאה לדפוס.
הפורום נפתח על מנת לתת מענה לצרכי העוסקים בתחום הגרפיקה בארץ והמעוניינים ליצור קשר עם אנשים נוספים בתחום בכדי להעביר ביקורת על עבודות, תכנות, החלפת ידע מקצועי וכו`.
תוך כדי שמירה על כללי האתיות והתמקדות בתחום הפורום, מתקיימת בעזרת כל משתתף - סביבה המספקת במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מנסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש.
הערות חשובות:
1. שמות הגולשים המודגשים באדום - הלא הם מומחי הפורום כמובן!
2. הערות ויוזמות יתקבלו בברכה. יש לפנות אלי במסרים.
3. כל מי שמעוניין לפרסם מודעת דרושים - אשמח אם תפרטו ככל הניתן על אודות המשרה. כל שבוע יועלה שרשור דרושים.
4. מזכירה לכם שלוחות הפורום עומדים לרשותכם ועודכנו לאחרונה. כל מודעה שלא תפורסם בלוח המיועד לה - תימחק ללא התראה מוקדמת!
5. קישורי הפורום עודכנו גם הם ואשמח לקבל מכם לינקים להעשיר את המאגר שלנו.
6. כל פרילאנס/נותן שירות המעוניין לפרסם עצמו בתחום מוזמן לעשות זאת בלוחות  אינדקס מעצבים או באינדקס נותני שירות בלבד. אין לפרסם מודעות עצמאיות על גבי הפורום אלא רק בחלק של הקישור של מחפשי עבודה והצעות עבודה שהן גם רלוונטיות לפרילנסרים.
7. הודעות המבקשות עיצוב חינמי מחברי הפורום תמחקנה שכן זהו פורום לשאלות ותשובות בתחום המקצועי ואין אנו מעודדים עבודות עיצוב חינמית למטרה עסקית או כל מטרה שהיא. בקשות מיוחדות ניתן לשלוח אלי במסרים, ורק אם הם יקבלו אישור, ניתן יהיה לפרסמן. 

גלישה נעימה !

* לתשומת לבכם: --------------------- הודעה העוברת על חוקי הפורומים של תפוז, או בעלת תוכן הפוגע ברוח הדיונים בפורום או באופן אישי - תמחק, לרבות דיונים הקשורים במישרין או בעקיפין בתכנות גנובות וכיוצא בזה. פורום גרפיקה ודפוס שומר על זכויות יוצרים. עבודות לא מקוריות לא יזכו לתגובה והודעתן תימחק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
 המידע הניתן בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אישי!
תפוז ומנהל הפורום לא יהיו אחראים לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש בו!
נוהלי הפורום רועננו - נא לעיין בהם, בתודה מראש.
המשך >>

לצפיה ב-'תחרות בפורום'
תחרות בפורום
<< ההודעה הנוכחית
11/07/2011 | 09:53
38
44
עקב תלונות על בעיה בעת צפייה בתקנון התחרות בפורום, מצ"ב קישור נוסף להודעת התחרות
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

בהצלחה למשתתפים
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-' תחרות נושאת פרסים בפורום! '
תחרות נושאת פרסים בפורום!
06/07/2011 | 12:35
33
20
רוצים להעמיק את הידע שלכם בפוטושופ?

מכללת "מנטור", הוקמה על ידי ערן בורוכוב, "איש שטח" בעל ניסיון רב בהדרכה, הטמעת תוכנות ותהליכי עבודה. כיום נחשבת המכללה לגוף המקצועי ביותר בתחומי הגרפיקה הממוחשבת ומלמדת ומכשירה אלפי סטודנטים, במקצועות האינטרנט, גרפיקה, דפוס, צילום דיגיטלי ומולטימדיה.

אם גם אתם חיים ונושמים את עולם הגרפיקה הממוחשבת התחרות הבאה היא בשבילכם: ספרו לנו כיצד הייתם משפצים את החיים שלכם עם פוטושופ ואולי תזכו בספר למקצוענים!

אז מה עושים?

בין התאריכים 06/07-13/07 ספרו לנו איך הייתם מתקנים את החיים שלכם עם פוטושופ. לדוגמה: מורידים משקל עודף, מטשטשים או מוחקים דברים לא רצויים שנכנסו לחייכם, צובעים בורוד תקופות קשות ועוד אפשרויות רבות ומגוונות.

5 הגולשים שהכי ירשימו אותנו, יזכו בספר פוטושופ CookBook 2 מתנת מכללת מנטור.

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

פרטים נוספים על "מנטור" ועל הספר

למכללת מנטור מספר פעילויות וביניהן:

•  קורסים, סדנאות והדרכה פרטית ללקוחות עסקיים, לקוחות פרטיים ולקהל הרחב (פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, צילום, בניית אתרים וכדומה)

•   הדרכת תחום הגרפיקה הממוחשבת במכללות והאקדמיות המובילות בישראל במגוון נושאים, כגון עיבוד תמונה בפוטושופ, עימוד באינדיזיין, בניית אתרים בפלאש, צילום וכדומה

•   כתיבה של ספרות מקצועית בתחום הגרפיקה הממוחשבת (פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, עריכת וידאו בתוכנת פרימייר, מערכת הפעלה, פלאש וכדומה)

•  ניהול והפקה של תערוכת זמן דיגיטלי

•   הפקה, כתיבה והפצה של מגזין זמן דיגיטלי
בצוות המדריכים של מנטור ניתן למצוא מעצבים, אמנים ממגוון תחומים, עורכי וידאו, צלמים בכירים, מנהלי סטודיו, מעצבי אתרי אינטרנט וגרפיקאים מהשורה הראשונה בישראל.

לאתר המלא
http://www.mentor.co.il/

טלפון: 1700550250 / 035291888

חדש במנטור!
סדנאות יום מקצועיות במגוון נושאים:
הבאה לדפוס
אילוסטרייטור מתקדמים
פוטושופ מתקדמים
פלאש
אינטראקטיב ועוד....

חדש במנטור!
קורסי שדרוג ל CS5,
קורסים מקצועיים לסטודיו ולמעצבים  
http://www.mentor.co.il/landing/landing.asp?landin...

על הספר:

כמעט 50 שנות ניסיון מצטבר בעיבוד תמונה ובצילום התגבשו לספר אחד. מתכונים למתקדמים, למקצוענים ולכל מי שלא מסתפק במה שלמד לבד. ניהול מאגר תמונות, סודות ההיסטוגרמה, שיפור ניגודיות, המרה לשחור-לבן, הבהרה והכהייה, צביעה ואפקטים בצבע, תיקון סטיות צבע, העצמת רוויה, טכניקות מתקדמות: Raw ו-HDR, קוסמטיקה וטיפולי פנים, תיקון עיוותי עדשה ועומק שדה, מסגרות ודפי אלבום, חידוד, ניהול צבע וכיול המערכת, אוטומציה בפוטושופ, קיצורים, טיפים וטריקי.

גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'הייתי עושה "באט'ש" לכל מני פעולות'
הייתי עושה "באט'ש" לכל מני פעולות
06/07/2011 | 18:17
9
כמו לדבר עם לקוחות, להכין הצעות מחיר, לערוך חשבון הוצאות ודו"ח שנתי, לשטוף כלים, לעשות כביסה...
ככה שכל מה שהיה נשאר לי לעשות זה ללחוץ על "OK" ולראות את פוטושופ עושה את הכל אוטומטי בשבילי...
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תיקון הפוטושופ האולטימטיבי שלי'
תיקון הפוטושופ האולטימטיבי שלי
06/07/2011 | 22:05
7
אני חייבת לפתוח להודות שבסה"כ טוב לי, ואין משהו מיוחד שהייתי רוצה לשנות בחיי.

אם הייתי צריכה לשנות בפוטושופ משהו בחיים שלי זה היה כנראה לשתול בתמונות העדכניות והעתידיות תמונות בזמן אמת של חבר טוב שאיבדתי לפני קרוב לשנתיים.
החבר הכי טוב שלי מתקופת הצבא נרצח בברנוער ב-1.8.09, שבועיים לאחר יומולדת 26 שלו, ואין הרבה דברים שחסרים לי בחיים כמו שהוא חסר.
הייתי מאד רוצה לראות אותו מתבגר ביחד איתנו ובהמשך גם מזדקן כמו כולם...
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אם הייתי מתקן את החיים שלי ?'
אם הייתי מתקן את החיים שלי ?
07/07/2011 | 00:26
5
קצת קשה לענות , אחרי הכל.. אני שלם עם עצמי ומי שאני ..

אולי קצת משקל עודף , אבל זה לא מה שפוטושופ היה יכול לשנות לתמיד.

הייתי מכהה קצת לילות לבנים שחלפו עם מחשבות רעות ,

הייתי מנסה להוסיף צבע לימים שחורים שבו אבדתי חברים יקרים באופן פתאומי ,

הייתי גוזר נקודות מסויימות בחיים שפישלתי והייתי רוצה ללמוד את הלקח מבלי שיזכרו את הכל לרעתי ...

הייתי מחדד זכרונות מחבר יקר שנהרג , ושומר אותם במסגרות נאותות , שכן כל רגע מקבל כיום משמעות אחרת איתו.

והשאר? זהו ... זה מה שיצר את מי שאני היום, ואני אוהב את היצירה הזאת.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'LIQUIFY '
LIQUIFY
07/07/2011 | 11:58
2
LIQUIFY להכל!
להוריד כמה ק"ג
להגדיל את הבית,
להקטין את הפה לאנשים חפרניים במיוחד..

חותמת לכסף: לשכפל לשכפל לשכפל
פאטצ' לקמטים שמתווספים עם השנים
מטה הקסם שינקה לי את הסטודיו,
קצת HSB באופן כללי- להוסיף SATURATION לימים סגריריים, ולהוריד קצת מהעוצמה של השמש...

RED EYE REMOVAL כדי למחוק אדום של בכי
לעשות SHARPEN לזכרונות שמטשטשים ובורחים....

להוסיף נצנצים ורודים ושמחים, וציפורים מזמרות סביבי כל הזמן
ועוד מברשת של לבבות קופצים בכל רגע מתוק עם בעלי!

וקונטרול Z קונטרול Z קונטרול Z

והמחשבה הראשונה שעלתה לי, כמו לרבים אחרים: לגזור את התמונות של אדם יקר שהלך מן העולם, ולהדביק אותו בכל תמונת זמן, שיזדקן ביחד איתנו, ובכלל לבנות לו המשך של חיים (אישה בית משפחה ילדים...) (במקרה שלי מדובר באחי שנהרג בלבנון)

כל זאת והיד עוד נטויה!
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אני? אני הייתי עושה:'
אני? אני הייתי עושה:
07/07/2011 | 15:33
4
4
- קודם כל אקשנים ובאטצ'ים בטירוף - על הכל כמעט - ובעיקר על הליכות של שעתיים בלילה, שיעברו בלי שארגיש והקילוגרמים יעופו...

- ואם הנ"ל לא יעזור, אז כמובן ריטושים יתקבלו בשמחה.

- אשמח כמובן גם להשתמש לא מעט בכלי החותמת - להעלים אנשים, לשכפל כסף (יהיו כאלה שירצו גם להגדיל בעזרתה כל מיני דברים... )

- והדבר שאני הכי צריכה בחיים - HISTORY
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'נשמע שאת בעיקר משתמשת בטמפלטים'
נשמע שאת בעיקר משתמשת בטמפלטים
07/07/2011 | 16:06
3
4
לצפיה ב-' '
08/07/2011 | 19:01
2
1
מהיכן זה השתמע לך בדיוק?
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'מזה שבהודעה שלך השתמשת'
מזה שבהודעה שלך השתמשת
09/07/2011 | 21:36
1
5
בכל מה שכתבו לפנייך בתור טמפלייט. ופשוט סיכמת את זה בהודעה אחת...
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'חכם בלילה'
חכם בלילה
10/07/2011 | 09:40
2
אתה כתבת את ההודעה הראשונה אז אי אפשר להגיד את זה עליך...

אם תביט בכל השירשור, תראה שגם לפני וגם אחריי יש דברים דומים.

ומה בעצם אתה רוצה להוכיח. שלא מגיע לי להשתתף בתחרות? רישעות לשמה!

גם באתר שלך יש הרבה מאוד דברים דומים לאחרים, מישהו אמר לך על זה משהו מתישהו?
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'פנטזיה...'
פנטזיה...
07/07/2011 | 15:44
4
אני תמיד חולם בהקיץ.
כשאני הולך ברחוב, אני מדמיין איך זומבים קופצים מצידי הרחוב בעודי מוציא שוטגאן וקורא לולנטיין מרזידנט איוול לעזור לי בעודי נלחם בהם בעוז...
כשאני על הכביש אני יכול ממש להרגיש איך כל רגע ינחת מטאוריט בדרך ומהמכתש יקום ענק אבן בוער, אחד מחייליו של צבא האובליבאן מוורקראפט...
וכשאני יוצא לריצה, אני תמיד ערני למקרה שבו שינובי אפל ינסה להלחם בי בעזרת צבא של שכפולי צללים בעודי מתאמן עם נארוטו על הג'וטסו החדש שלי...

כמו שאפשר להבין, אני אוהב לחלום, לדמיין ולפנטז...אני אוהב לחשוב על הבלתי אפשרי, על האגדי ועל מה שלרוב האנשים, אפשר לראות רק בחלומות...
בעזרת כלי הפוטושופ, אני אחיה את הפנטזיה ואהפוך המציאות היום יומית המשעממת, לסיפור הרפתקאות עמוס בגיבורים, רשעים וכמובן נסיכות במצוקה! כל תמונה וכל זווית ראיה תהיה עמוסה בסיפורי גבורה, מעשי כשפים, מפלצות ויצירי דמיון...כשאראה מישהו שהולך ברחוב עם תיק אימון, אשנה את זה לנדן של חרב קסמים אבודה, אשר כל המוצא אותו, נידון להלחם ברוע עד אשר יביס את המכשף הרשע שהטיל את הכישוף. כשמישהו ישחק באפליקציה באייפון, אהפוך את זה לכלי קסום אשר בעזרתו הוא יוכל להיות כוח אדיר לטוב או לרע...ההחלטה תהיה בידיו!

העולם היום יומי יכול להיות אפרורי...אבל עם הפוטושופ והדמיון, אוכל להפוך אותו לעולם צבעוני ומעניין, שבו לכל אחד יהיה את האופציה להחיות את הפנטזיות שלו!

ניר איינבינדר
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'הייתי עושה '
הייתי עושה
07/07/2011 | 23:56
6
אקשן ליסט לכלים לספונג'ה לאבק ולכל עבודות הבית במחשבה שניה גם לעבודה
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אז לא תיקון, אלא שינוי/תוספת להקלה'
אז לא תיקון, אלא שינוי/תוספת להקלה
08/07/2011 | 00:11
1
1
זה הולך להיות שטחי, אבל זה כ"כ משהו שאני אשמח לו:

הייתי ממש שמחה אם היו לי שכבות של נעליים.
כלומר, הייתי יוצאת בבוקר עם עקבים, למשל.
בצהריים אני מחליטה ללכת לטייל/ים/שופינג? אני מורידה את השכבה של העקב ומעלה את השכבה של הנעליים השטוחות/כפכפים.

אותו הדבר לגבי תיק, חפצים נלווים, ואפילו סוודר כשאני הולכת למקום קר ביום חם!
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'+1'
+1
12/07/2011 | 13:10
1
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
08/07/2011 | 03:31
1
נתחיל מהבית, אני אקנה בית קטן בסכום כסף זעום ואעשה לו הרחבה
והגדלה לוילה קטנה, אני אוסיף קצת תאורה טבעית וחלון מזכוכית בתקרה,
אני אצור לי מהאמבטיה הקטנה ג'קוזי ענקי עם כמה גברברים סקסיים שגזרתי מהעיתון,
אני אוסיף בריכה בחוץ שיצרתי מהשלולית הקטנה בחוץ, אצור כמה משרתים
מהאנשים שעוברים ברחוב, וכמובן, השכן שלי יהיה מייקל סקופילד מנמלטים
מבחינת העבודה - אני אגזור את עצמי ואדביק באיזשהי תערוכה בינלאומית שאני האמנית הראשית בה.
מבחינת המראה החיצוני - כמובן שאני אשיל כמה קילוגרמים - אבל לא יותר מדי, רק טיפה..
בפרצוף אני לא אשנה כלום, כל יום אני אצבע את השיער לצבע אחר (אני חולה על צביעת שיער, אני אתחיל מכחול כהה, זה יכול להיות נחמד, לא?),
וכמובן שאני אעשה "ניקוי פנים" יומי. אני אדאג שאם תשבר לי הציפורן היא "תגדל" מחדש
במקום לחכות כמה שבועות, אני אעשה הסרת שיער לצמיתות (המכשיר הראשון שבאמת מוריד שיער לצמיתות!!)
אני אעשה הלבנת שיניים בקטנה קצת ויישור במקום גשר מזוויע לשנתיים..
אני אקח את האוטו שלי ואתחיל לצייר עליו כל מני דברים מוזרים שבאים לי לראש וממש אעשה ממנו יצירה (זה באמת חלום שאני ארצה לעשות מתישהו..)
גם בבית אני אצבע קירות שלמים ואצייר עליהם כל מני שטויות.
אני אקח את התעודת בגרות שלי ואהפוך אותה ל(כמעט) מושלמת!!! אני לא רוצה להגזים עם מאיות, אז אני אשים 95 פה ו97 שם.. אחליף מ4 יחידה ל5..
דברים "קטנים", אתם יודעים
כמובן שאני אכנס לחשבון בנק שלי ואוסיף עוד כמה אפסים, אבל אני לא אהיה רודפת בצע, רק קצת שרק לא יחסר לי משהו בחיים, במיוחד כסף ללימודים..
אני אצור לי חדר בבית ה"חדש" שלי שיהיו בו מלא מלא מלא ספרים שלקחתי מתמונה של הספריה ליד הבית..
אני אעשה שהשמיים יהיו קצת יותר ורודים, זה מביא אופטימיות לחיים.. ושלהומלס ממול הבית יהיה קצת יותר כסף מהמטבעות בקופסא שלו כרגע...
טוב, נראה לי שזהו.. אני לא אלך לכיוון של שלום עולמי, אז בטוח אני לא אזכה
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אני הייתי שמחה להיעזר בפוטושופ כדי לתקן לעצמי'
אני הייתי שמחה להיעזר בפוטושופ כדי לתקן לעצמי
08/07/2011 | 23:13
2
את המראה מידי בוקר כשממהרת לעבודה והשיער לא מסתדר לי, או שבדיוק לא מוצאת את ההתאמה המושלמת לבגדים שבא לי ללבוש, ואז מגיע הפוטושופ שמסדר לי בדיוק את הלוק הרצוי לפי המצוי .
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אומרים'
אומרים
09/07/2011 | 10:47
איזהו עשיר? זה השמח בחלקו... והאמת שאם משנים משהו בעבר, לא לומדים את הלקח כמו שצריך ועושים את אותה טעות בעתיד אבל..מה שהייתי רוצה באמת לעשות זה למחוק את כל הלחץ, העצבים והצעקות ומצייר להם בלון מעל הראש רק של מילים טובות במקום קיטורים ומלמולים. אני חושב שהלאה זה היה משנה את החיים של כולנו הייתי רוצה לצייר לכולם חיוך על השפתיים מהבוקר ועד הערב..לגרום להם להיות מאושרים כל היום, לשרוק ולזמזם איזשהו שיר נחמד מצאת החמה ועד השינה במיטה. אני חושב שהלאה זה היה משנה את החיים של כולנו..בכל זאת חיוך זו הדרך הזולה ביותר להראות טוב..אפילו יותר מפוטושופ
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'מי לא היה רוצה שבלחיצת כפתור...'
מי לא היה רוצה שבלחיצת כפתור...
09/07/2011 | 12:29
1
תקשיבו בתור בחורה פוטושופ יכול להוות מתנה אדירה!!!

תחשבו על זה כמה זמן אתם צריכים לחכות לנו הגברים כדי שנתארגן,אז במקום שנגיד לכם 5 דקות ונגיע אחרי שעה ה5 דקות האלו יהיו באמת 5 דקות בלחיצת כפתור אחת, תוך שניות איפור,שיער,בגדים...

מבחינת ניקיון,כל כך יהיה כיף לנקות ולסדר דרך המסך את הבית.

ארוחה!!! איזה כיף זה שיהיה אפשר לשדרג כל אוכל,להוסיף ירקות,להוריד למי שלא אוהב,כן אפילו לשפץ חביתה שרופה :)

ועוד ועוד ועוד...יש עוד המון דברים,העולם של האישה הוא עולם מורכב :)
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'חיי הרווקות'
חיי הרווקות
10/07/2011 | 08:46
2
שלא תבינו לא נכון...

אני שמחה לאן שהגעתי, ומאושרת בכל דבר שקרה בחיים....
אבל עם הלידות, דברים משתנים...לא מתלוננת..

רק דבר קטן, ומעצבן שעדיין לא נעלם, פ י ג מ נ ט צ י ה,
לכל אישה הריונית יש איזה משהו מעצבן..?.
- לי יצא בזמן ההריון פס כהה מעל השפה העליונה(זה טבעי להריונית..)
המעצבן הוא ששנה וחצי אחרי... ועדיין קיים, המייק אפ מטשטש, והפוטושופ עוד יותר מסתיר...
את זה הייתי מתקנת!

אהה, וגם להוריד קצת נמשים..  

חייך והעולם יחייך חזרה
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'מי צריך קוסמטיקאית כשיש פוטושופ?'
מי צריך קוסמטיקאית כשיש פוטושופ?
10/07/2011 | 17:17
2
אפשר לעשות הכל עם פוטושופ, הייתי פשוט משנה את עצמי כל פעם קצת אחרת, מראה את זה לחברים ובודק אם הם שמים לב ששיניתי בפוטושופ, הייתי מבהיר את השיער, מעיף את החצ'קונים עושה עיניים כחולות.
פעם אחת גם ניפחתי לעצמי את השרירים. כל תמונה שמצתלמים עם גופייה זה נורא פשוט, קצת ליקוויפיי לגודל וטיפה burn לצבע ועברו חודשיים של היתעמלות בחדר כושר
הדבר שהכי אהבתי לעשות, זה להגדיל לאחותי את הציצי, ואז לשלוח לה את התמונה בלי שהיא ראתה את המקור, ואז היא מתחילה להיתלהב מהתמונה ואחרי כמה ימים לגלות לה שערכתי את התמונה.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'פוטושופ לחיים שלי'
פוטושופ לחיים שלי
10/07/2011 | 21:31
2
אם רק היה ניתן לשפר את החיים עם פוטושופ , הייתי עושה מספר פעולות

אני גם אמא ,גם עובדת , גם סטודנטית , גם צריכה לטפל בכל מה שקשור לבית וגם אישה לבעל ... אז אני הייתי מטשטשת לעצמי את הבלאגן שיש לי בבית שאני בקושי מגיעה אליו , מציירת לי שעון ודוחפת ביום אחד 48 שעות כדי להספיק הכל . לפעמים הייתי צובעת את החיים בשחור לבן כדי להעריך מהו צבע וכמה החיים היום יותר טובים מימה שהיו עם כל הקושי וחוסר הזמן שאני נמצאת בו.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'יו איזה קטע..'
יו איזה קטע..
11/07/2011 | 08:51
3
ומה שאני הייתי מתקן עם הפוטושופ זה... את המכונית המצ'וקמקת שלנו...הופך אותה לג'יפ עם כל מיני חלקים של מכוניות אחרות ..זה יעשה אותי מרוצה לכמה חודשים!

ואגב הספר הקודם "מתכונים בפוטושופ לאניני טעם..." - מעולה
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'יו איזה קטע..'
יו איזה קטע..
11/07/2011 | 08:51
ומה שאני הייתי מתקן עם הפוטושופ זה... את המכונית המצ'וקמקת שלנו...הופך אותה לג'יפ עם כל מיני חלקים של מכוניות אחרות ..זה יעשה אותי מרוצה לכמה חודשים!

ואגב הספר הקודם "מתכונים בפוטושופ לאניני טעם..." - מעולה
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אני'
אני
11/07/2011 | 12:58
1
הייתי מוסיפה טבעת על האצבע- כי ההצעה מאחרת להגיע... ומחזירה את הכלבה שלי לתמונה יחד איתי, אחרי שאלצנו להרדים אותה וכולנו מאוד מתגעגעים...
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'הממ... כמה כישופים נחמדים - '
הממ... כמה כישופים נחמדים -
11/07/2011 | 14:14
1
2
מנקה עם כלי הריפוי את זיהום האויר, עם חותמת הגומי עושה CLONE לעצים ולצמחיה, צורבת מצילומים ומשכפלת, סוגים וזנים של צמחים ובעלי חיים שנכחדו ,  ומנסה לשמור על איזון עדין.... כן גם עם פוטושופ דברים לא צריכים להיות מושלמים .
עבודות רוטינה וסיזיפיות לתכנת באקשנים שונים,
ממסכת אי אלו כלי רכב, ושותלת (בגוש דן לדוגמא) רכבת קלה חדשה ונוצצת....  אם אפשר היה לסנן רעשים עם הפילטרים זה היה נחמד...
כמובן - איך אפשר בלי תיקונים ושיפורים בהנף מברשת, הייתי משנה את צבע הבית/מכונית /נעל /בגד עם שכבות התאמה, או selective color  , מוסיפה פרטים , טקסטורות וצבעים – או עושה להם מסיכה , ובעזרת שכבות ושכבות התאמה , מדליקה ומכבה כל מה שבא.
שולחת לאהובי נשיקות צבעוניות באויר.
כשרוצים להתנתק קצת ולברוח –  להוריד אטימות לעצמנו , opacity  עד ל- 0 , ולהחזיר אותה ל- 100% כשרוצים.
והכי כייף לעשות לעצמי קאט מהבית ופייסט למחוז חפצי, בלי פקקים ובלי בלגן....  
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'Like '
Like
12/07/2011 | 06:42
1
לצפיה ב-'אני הייתי'
אני הייתי
11/07/2011 | 21:33
1
3
משתמשת בכלי החותמת כדי להוסיף איזה זעטוט או שניים חמודים של בדיוק כמו של כמה חברים.
ובעיקר הייתי חוזרת אחורה בהיסטוריה לפני הרגע שהבנתי שכנראה הזאטוטים לא יגיעו כל כך בקלות ונצטרך קצת עזרה בעניין
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'+1'
+1
12/07/2011 | 13:11
1
לצפיה ב-'הייתי מנקה את העולם.'
הייתי מנקה את העולם.
12/07/2011 | 06:41
1
1
עובר בפעולה כללית על כל הגלובוס שלנו עם content aware וה-clone stamp tool
ומוחק כל פגע, זיהום ונזק שהאדם יצר, בטוח שאם העולם יהיה מקום טוב יותר החיים של כולם ושלי יושופצו.

נ.ב
אין לי צורך בספר סתם התחשק לי להגיב
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'תגובה ל- נ.ב. - ברור... הייתי בהרצאה שלך.'
תגובה ל- נ.ב. - ברור... הייתי בהרצאה שלך.
12/07/2011 | 09:25
2
ותודה על הלייק.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'התיקון שלי '
התיקון שלי
12/07/2011 | 12:41
1
להצמיד לחיים שלי סרגל היסטורי וכפתור ALT+CTRL+Z

כל כך הרבה טעויות שעושים בחיים לפעמים מתחשק ללחוץ על כפתור אחד ולמחוק , לחזור אחורה ולומר את הדבר הנכון .

ביחוד שאתה אוהב מישהי , אתה כ כך אוהב שאתה פוגע בה בעצמך  רק כפתור אחד שיתן לך שכל אחרי סערת הרגשות,  או לפחות הזדמנות לתקן ולהבהיר לה כמה אתה באמת אוהב ..

גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'מלבינה את השיניים שלי '
מלבינה את השיניים שלי
12/07/2011 | 23:06
לצפיה ב-'שימו ! היום יום אחרון לתחרות....'
שימו ! היום יום אחרון לתחרות....
13/07/2011 | 07:07
1
לצפיה ב-'כמה שינויים (:'
כמה שינויים (:
13/07/2011 | 12:04
1. הייתי עושה Blur על אנשים וזכרונות שלא עושים לי טוב ומזיקים לי. וכמובן עושה חדות על אלה שעושים לי טוב, ואפילו מביאה אותם קדימה לפני כולם- ממש יוצרת שכבות ונותנת קדימות לשכבות מסויימות שיהיו למעלה.
2. הייתי עושה את החיים קצת פחות קודרים ומשעממים - מוסיפה בהירות, אולי אפילו פילטר כתום/magenta, מכניסה פעם בכמה זמן צבעים על דברים כשאני הולכת ברחוב - יכול להיות מגניב פתאום שהאנשים ברחוב זוהרים או משהו...
3. בעזרת שרביט הקסם הייתי בוחרת את הדמות שלי ומזיזה אותה לרקעים שונים - פעם להיות באנגליה, פעם בברצלונה, פעם בדרום אמריקה...פעם בים, פעם בפארק עם ספר טוב. עם הרבה חברים או לבד, לפי מצב הרוח. חוסך זמן וכסף (:
4. יש מצב שהייתי משנה גם כמה דברים בעצמי - אולי מותחת קצת (מה כבר ביקשתי, עוד 3-4 ס"מ לגובה ופחות כמה ס"מ בהיקף, זה יותר מדי לבקש?). ואולי משנה צבע בשיער בלי כל הנזקים הבריאותיים שצבע אמיתי עושה. ומעלימה כמובן גם פצעונים ונקודות חן סוררות. נראה לי שזהו.
5. תמיד רציתי שיהיה לי בחדר שמיים עם כוכבים, אז הייתי עושה אפקטים של צורות כוכבים על התקרה ועושה את התקרה כהה כדי שיראו טוב יותר. ובכלל הייתי מעצבת קצת את הבית אחרת - הרבה יותר קל וזול לצבוע קירות בפוטושופ (:
6. תמיד אומרים שאני מסתכלת על דברים בצורה עקומה, אז יכול להיות שהייתי עושה גם שינוי זווית קטן של דרך ההסתכלות שלי...
7. אם היה אפשרי...הייתי שמחה לקבל כל מיני כשרונות - נגיד אם אפשר היה להעביר בחותמת אליי מאנשים אחרים כישרון לציור או לנגינה או לשיר.

טוב, האמת שאני יכולה להמשיך ככה עוד שעה, אבל נראה לי שקצת חפרתי. לדמיין זה כיף
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'סמארט אובג'קט'
סמארט אובג'קט
12/07/2011 | 13:16
45
אני הייתי עושה לזכרונותיי ועקרונותיי convert to smart object כדי לא לאבד מהרזולוציה שלהם במשך השנים
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'הייתי משתמש בכלי היד בכדי'
הייתי משתמש בכלי היד בכדי
12/07/2011 | 20:45
2
2
לתת לעצמי טפיחה על השכם בגלל העבודה המצוינת שאני עושה.
גרפיקה ודפוס >>
לצפיה ב-'אני הייתי מחלק איתו כאפות לכמה אנשים...'
אני הייתי מחלק איתו כאפות לכמה אנשים...
12/07/2011 | 20:58
1
2
לצפיה ב-''
13/07/2011 | 14:49
10

הודעות אחרונות

14:14 | 09.10.16 ravitgili100
14:17 | 05.10.16 המכשפה הלבנה
21:22 | 03.10.16 האמיתית
13:19 | 29.09.16 SicTransit
13:26 | 24.09.16 nir w
09:46 | 22.09.16 זה כבר לא חשוב
08:38 | 22.09.16 ליאונרדו3
20:45 | 14.09.16 אמא מתגייסת
20:39 | 11.09.16 יכיר12345

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ