ניקון P1000 - זום 125x / 24-3000mm

nat992

New member
WOW

בדגם הקודם, ניקון 900, יש לא מעט תמונות מהממות ברשת, במיוחד של הירח. ממליץ לחפש, זה מדהים.

oren1947

New member
ייקח חודש עד שהמצלמה תגיע למכירה אצל ''הדר'' בתל אביב

ביררתי

JacB

New member
אני לא צריך תמונות של הירח. לא סיבה בשבילי לקנות.

JacB

New member
יופי! ומי בדיוק צריך את זה?

אולי מי שחוקר חיידקים בהרי ההימליה מביתו בעמק הסיליקון.
חובבי צילום?!

nat992

New member
פשוט:

כל המציצנים ברחבי תבל ימותו על המצלמה הזו.
ראה ביוטיוב מה אנשים עושים עם הדגם הקודם, ה P900...

JacB

New member
שיהיה להם לבריאות

אני מעדיף להתקרב. הנושא של "למי יש יותר גדול" אינו העניין, מבחינתי.
מעבר להתלהבות מהיכולת הטכנית הזאת (ויש כנראה מתלהבים), לא רואה סיבה לקנות ולסחוב מפלצת כבדה וגדולה כזאת, ועוד עם חיישן של מצלמת סמרטפון.
מוצא מרקמים מעניינים יותר במרחק סנטימטרים מאשר מירקם פני הירח הנדוש כל כך, ולא מוצא סיבה בגלל 0.1% מהצילומים (הדי מיותרים) להעניש את עצמי בכל היתר.

ואיך אמר רוברט קאפח (קוליגה שלי
)?
"אם התמונות שצילמת לא טובות מספיק, סימן שלא התקרבת מספיק"

nat992

New member
מזכיר לי

היה לי מצלמה של פנסוניק, LX5, הייתי יכול לצלם איתה ממרחק של 2 ס"מ
היום עם הפוג'י XT20, חסרה לי מאוד היכולתה זו

זו אמירה יותר ממצלמה

במרוצת השנים, חברות רבות השקיעו במוצר קצה, לא מתוך כוונה שרבים ירכשו אותו (שלא היה קורה בשל יחודיותו, מחירו וזמינותו) אלה כדי לאמר: אני יכול, ואני יכול יותר מהמתחרים שלי.
זה היה עם עדשות מיוחדות (של ניקון וגם של קנון), זה היה בציוד שמע (רמקול ב-100,000$ של אינפיניטי, שליין המוצרים היה במאות או אלפי $ בודדים, וגם בשוק הרכב. מרצדס לא יצרה את ה-SLR כדי להתחרות ב-C Class. זו היתה אמירה.
אז כן, ניקון יכולה: הנה מוצר. ולנו זה לא מתאים.
אגב, במהלך עבודתי בפרויקט בהודו, אחד הצעירים התלהב ממצלמה של ניקון 2-3 דורות אחורה. המלחתי לשכנע אותו מהר מאוד שזה הרבה כסף לצילומי ירח בלי חצובה.

slarti

New member
חבל שניקון לא משקיעה את ה"אני יכולה" שלה במשהו שיציל אותה

מאבדון...
&nbsp

slarti

New member
אני מעודכן

כשהיא תצא, נדבר.
בינתיים יש הרבה סיפורים ומעט מידע.
אני מתקשה להאמין שניקון תצליח להוציא מצלמת מירורלס מעולה כבר בטייק הראשון. אבל נראה.
&nbsp

לא על המצלמה הזו תקום או תיפול חברה

לכל חברה (מנהל עסקים) יש מוצר שהוא ה-Bread and butter שלה, או "הפרה החולבת". כמו למשל מוצר ה-במבה לחברת אוסם. המצלמה הזו (או לין המצלמות הזה) לא מהווה את ה-"פרה החולבת" לניקון. לכן לא עליה יפול או יקום דבר.
לכל חברה יש גם את שלבי החיים שלה, ויתכן ולניקון זה תקופת ה-"כלב" (דעיכה). אחרי, זה פשוט נגמר.
בעבר, ממשלת יפן נתנה סיוע לחברות טכנולוגיה ולכן הן פרחו. כיום זה קצת פחות נהוג שם. אך יתכן וחברה גדולה, עם גב כלכלי איתן תחליט לרכוש את ניקון (השם ישמר כמובן כמותג), כמו שרכשו את סיגווי ואחרים, ומשם החברה תוכל להשתקם ולהציב מוצרים חדשים ומרתקים לתחום הצילום.

למעלה