מגן מסך נוזל ננו... מה דעתכם?

lightflake

New member
אז אני מבין שאתה גם לא עושה ביטוחים...

ולצערך ביטוח הבריאות בישראל הוא חובה...
&nbsp
ברור שסטטיסטית זה לא משתלם לציבור כולו אבל הרעיון שהרבה אנשים משלמים עבור המעט שמשתמשים הוא דוקא רעיון סוציאליסטי נהדר ... זה שבדרך גם חברה עושה כסף לא מפריע לי... אני בעד כסף...
אני מקווה שלא אחליף מצלמות כל שנתיים, את הנייד האחרון שלי קניתי לפני מעל עשור.. את הxt רציתי\רוצה להחליף (נראה את הסוני קודם) לא כדי לשדרג דגם אלא כדי להפוך את המצלמה ליותר ניידת וזמינה ולכן יותר שימושית עבורי...

steiff

New member
עבדו עליך פעם אחת - שיתביישו. עבדו עליך פעמיים - תתבייש!

למדתי את הלקח עם ביטוח לשבע שנים למכונת הכביסה שלא היה שווה את הנייר עליו הודפס.

פעמיים התקלקל לי ציוד צילם שהיה עדכני והתיקונים עלו לי פחות ממה שהיה עולה לי לבטח את כל הציוד.

יודע מה? שים את הכסף שאמור לעלות הביטוח בתכנית חיסכון בבנק. אם תצטרך תיקון - יש לך מאיפה לקחת כסף. אם לא תצטרך - קנה לעצמך מתנה.

enigo

New member
ביטוח עושים רק במקרה שבו מקרה הביטוח יהרוס אותך כלכלית

עושים ביטוח דירה - כי אם הדירה נשרפת לך יש סיכוי טוב שזה יהרוס אותך כלכלית.
עושים ביטוח בריאות כי רוב האנשים יתקשו להתאושש מעלות של ניתוח פשוט (עשרות אלפי שקלים וצפונה).
רוב הצלמים מסוגלים לספוג נזק של תיקון תקלה בציוד הצילום שלהם. לכן לא שווה לעשות ביטוח.

lightflake

New member
ממ.. סבבה... זה חוק שעבר בכנסת?

או שזו השקפתך?
שאלתי אם מישהו מכיר את הביטוח הזה ספציפית
לא שאלתי אם טוב או לא לעשות ביטוח...
אני זוכר שרק בדיקה במעבדה לפני הצעת מחיר הייתה עולה בערך כמו האחריות הזו אז נראה לי שווה ראש שקט... הנה עכשיו לדוגמה קניתי את המסך, אז בתוספת מאה שקל קניתי גם אחריות לחמש שנים כולל משלוח מבית הלקוח וחזרה.... ברור ששווה לי... כל אחד ושיקוליו.... תבורך

steiff

New member
כל אחד עושה מה שטוב לו

רק כדאי שתבדוק טוב טוב מה תוספת האחריות הזו כוללת.
כשהוספתי 1200 שקל הרחבת אחריות לשבע שניים למכונת הכביסה גיליתי, אחרי שחלון הזכוכית בדלת נשבר, שהאחריות לא כוללת חלקי זכוכית, ואחרי ששברי הזכוכית חוררו את הגומי - גיליתי שגם חלקי גומי לא כלולים. מה נכלל? באגים ביצור. זו הייתה הפעם האחרונה ששילמתי אגורה אחת להרחבת אחריות מעבר למה שמגיע עם המכשיר. על באגים בייצור יצרנים עושים ״ריקול״ גם למי שאין אחריות, אז תודה.

eliyaho155

New member
צלצלו אלי לעשות ביטוח לכונת כביסה ,אמרתי שאני העשה להם ביטוח

על המכונה שלהם עם 25 אחוז הנחה.

dudi4321

Member
תתחדש

מעניין איך תהיה ההתרשמות שלך מהמסך שתחבר לנייד ותעבוד עם איזו תוכנת עיבוד.
אם תוכל, אחרי התנסות, ספר חוויות ופרט ואילו "ברזלים" קנית.
ותהנה.

למעלה