מגן מסך נוזל ננו... מה דעתכם?

Papito

New member
חבר אתה מציף את הפורום בשאלות

שהרלוונטיות שלהן לכאן ברוב הזמן גבולית.
שים לב לזה בבקשה שזה פורום בנושא צילום ולא בלוג אישי.
&nbsp
לעניינך - זה פאקינג מדבקה על מסך. כמה התייעצות אתה צריך כבר?

lightflake

New member
לא מדובר על מדבקה ... לא ראית תסרטון.. ו...

יש לי שאלות... קשורות.. לפני שבועיים היו פה דיונים על זה שאין תנועה בפורום ורוצים לאחד .... עכשיו כבר יש יותר מדי ?

Papito

New member
אל תתנפל כי קיבלת ביקורת

עדיף שלא תהיה תנועה כל יום ואחת ל..הודעה רלוונטית מאשר מישהו ששואל על מחשבים, מסכים ומגני מסכים.
&nbsp
דבר נוסף, ראיתי את הסרטון. מה הקשר?

lightflake

New member
מי מתנפל על מי ? מר פפיטו אתה קצת מדמיין...

מה הקשר לסרטון? הקשר הוא שאין קשר ל"פאקינג מדבקה על מסך"... מדובר על נוזל למריחה בניגוד למדבקות... ועל זה הייתה השאלה...
&nbsp
&nbsp

Papito

New member
אתה אליי

הקשר לסרטון הוא שמגן מסך הוא מגן מסך הוא מגן מסך, אם הוא נוזל או מדבקה. הסלולרי שיש שם ממחיש את התגובה שלי - לא רלוונטי לפורום. בדיוק כמו ההתנצחות הזו.
אז שחרר אותנו מהשאלות שלך בבקשה ונסה להיצמד לנושא בכותרת העמוד.

lightflake

New member
לשונית: התנפלות היא 'על' ולא 'אל'..

לגבי השאר, אתה מתחיל לשעמם.

dudi4321

Member
אפשר למרוח על הראש של מתאגרפים

ושום דבר לא יגרום להם לזוב דם. ניצחון בטוח.
&nbsp
כמה זה 199,00kr?
&nbsp
חיפשתי פעם גומי נוזלי לצפות גומי של טבעת פוקוס בעדשה שהתבלה. המחיר בשמים.

lightflake

New member
אחריות בינלאומית למצלמות Mack

מישהו מכיר?
קמרמיה מציעים אותה עם המצלמה,
http://mo.cameramia.co.il/מוצר-1003...למצלמה-דיגיטלית-עד-1000-מספר-קטלוגי-1016.aspx
&nbsp
ניסיתי למצוא ברשת, האתר שלהם נראה די חשוד ולא מובן מי בארץ יתקן את המצלמה... אם אפשר לסמוך עליהם אז לדעתי בהחלט שווה...
&nbsp
באתר הגעתי ל Dead End
http://www.mackcam.com/repairs/how-to-obtain-service/

lightflake

New member
חמש שנים אחריות ב 300 שח ... 60 לשנה...

5 לחודש...
&nbsp
למישהו יש נסיון איתם ?

ravivme

New member
אני רואה תמונה קצת שונה

אני לא ממש מוצא אנשים שקנו ביטוח מאק ל- 5 או 7 שנים ובאמת מחזיקים את הציוד כל כך הרבה זמן.
הם מוכרים אותו אחרי שנתיים לטובת שדרוג.
יצא ששילמו 300 ש"ח (או כמה שזה לא יהיה) לשנתיים, שמתוכן שנה אחת בלאו הכי היתה להם אחריות יצרן.
זה שווה ?

אני עושה משהו אחר -
אני מכניס לביטוח תכולת הדירה פריטי צילום מסויימים כמו גופי המצלמות ועדשות יקרות.
אני מבטח אותם ב"כל הסיכונים" וזה כיסוי הרבה יותר טוב מאחריות למשל מכיוון שזה מכסה גם גניבה, נזקים מנפילות וכו'.
זה כמובן לא דבר זול, אבל גם לא נוראי. אני אפילו לא זוכר במדויק כמה זה עלה לי, אבל שווה לך לבדוק, לפחות לגבי ציוד יקר.

sagiKor

New member
אישית אני לא אוהב לבזבז סתם כסף

ואני לא רוכש תוספות אחריות מעבר למה שמגיע עם המצלמה ואם חסכתי כסף ורכשתי מצלמה ללא אחריות מכל סיבה שהיא אז אני לוקח את הריסק וממשיך לחסוך כסף.

מק זה שירות תיקונים מוכר ומכובד. יש להם כמה רמות שירות, כאלו שרק מאריכים את תקופת האחריות או מחליפים אותה ואפילו רמות שירות שמכסה את כל הנזקים שלא מכוסים באחריות רגילה.
המעבדה היחידה בארץ שעובדת איתם בשוטף היא ארליך.
אם אתה רוצה להשתמש במעבדה אחרת, זה דורש פרוצדורה מעט ארוכה.
התחושה שלי משיתופים כאן לאורך השנים בנוגע למימוש האחריות שלהם היא שהמעבדות בארץ "שמים אותך בתחתית הערימה", האחרון לקבל שירות וזה מאריך את זמן קבלת המוצר מתיקון, וזה תמיד נראה לי דיי מבאס. כמובן שיכול להיות ששמענו רק על הבעיות ולא שמענו על על המצבים בהם השירות נפלא...

Jack D Ripper

New member
אצלי

הבעיה הייתה הזמן שלקח לקבל מMACK אישור תיקון.
אחרי שהוא התקבל התיקון היה מהיר.

lightflake

New member
דווקא הייתי מנחש שאחריות תחסוך כסף

בחמש שנים יכול להתקלקל משהו ...
&nbsp
טוב מצרף תמונה של החצובה במחיר לאפה שהגיעה אתמול.. הדבר הזה בקושי שוקל ומתקפל לגודל קטנטן... טוב לא הייתי עוזב את המצלמה בלי השגחה על הדבר הזה אבל זה יכול להיות שימושי, במיוחד לקומפקטית
&nbsp
היום הגיע גם המחשב והמסך... תודה לכל מי שתרם ועזר... בינתיים יצא לי רק לפתוח ולשחק עם הלפטופ... רואים מדהים ועד כה הכל עובד מהר וחלק (טפו חמסה אום שיווה)
&nbsp

sagiKor

New member
תתחדש

הרוב לא מחזיקים מצלמה 5 שנים, משדרגים אחרי שנתיים.
הנה אתה כבר מחפש למכור את ה XT1 שבקושי שנה אצלך...

lightflake

New member
המחשבה שלי למצוא את המצלמה האופטימלית לי

ואז להשאר איתה עד שהמוות (שלה או שלי) יפריד בינינו ...
אגב הודיעו לי שהסוני ממתינה לי בחנות, מקווה מחר לנסוע לשם
&nbsp
אגב2 הופתעתי שרק אתמול סגרתי את פרטי ההזמנה של המחשב והיום הוא כבר הגיע

steiff

New member
אחריות, מעצם מהותה, לא חוסכת כסף

הסיבה מאד פשוטה: את האחריות נותנת חברה שאמורה לשמור על מודל רווחי. דהיינו - לשלם לספקים פחות ממה שהיא גובה מהלקוחות (פלוס עלויות כוח אדם ותפעול).
המשמעות היא שהחברות שנותנות אחריות גובות מהלקוחות יותר פרמיה מאשר הפיצויים שהן משלמות ללקוחות.
נכון שכל לקוח משלם קצת פרמיה, ובמקרה הצורך מקבל הרבה פיצוי, אבל בסך הכל הלקוחות, כציבור, משלמים יותר ממה שהם מקבלים כציבור.
אם תבחן את הסטטיסטיקה - חברות הביטוח/אחריות בונות את התחשיב שלהן על הפחד שלך מהאפשרות שתצטרך לשלם על תיקון במידה ותהיה תקלה. בפועל הסיכוי שתצטרך לשלם על תיקון שהאחריות יכולה היתה לכסות נמוך מהסיכוי שתשלם פרמיה ולא תזקק לתיקון.
אם אתה רוצה לממן את חברות הביטוח - שיבושם לך. מנסיוני - תקלה במצלמה שמצריכה תיקון היא בעיקר הזדמנות לשדרג לדגם הבא. ממילא השדרוג מגיע אחרי שנתיים בערך וממילא המחיר שתקבל עבור המצלמה הישנה הוא פרוטות.

למעלה