DSLR חדשה וטיסה

tito4441337

New member
DSLR חדשה וטיסה

היי,
שאלה של n00b מוחלט. איפה אתם שומרים את המצלמה בזמן טיסה לחו"ל?
ברור שזה cabin baggage השאלה אם זה בטוח לשים אותה למעלה או שאתם מחזיקים אותה על הברכיים כל הטיסה?

החשש הוא מאחד המטומטים שמעלים מזוודת 29" למטוס ואז מנסה בכח לדחוס אותה באחד התאים מעל הראש וישבור לי ציוד של 1000$

תודה

faloou

New member
אני משלם על מושב נוסף

ושם אותה לידי, עטופה טוב טוב בחיתול + פצפצים, עם שלט ניאון שכתוב: "זהירות מצלמה".

tito4441337

New member
אפשר לטוס גם מחלקה ראשונה או מטוס פרטי.

השאלה שלי אולי מטומטמת אבל רצינית.
אין לי ניסיון עם הדברים האלה ומעדיף לשאול מאשר לשלם אחר כך על תיקון

steiff

New member
ואם אפשר - מכניס את התיק הזה לתוך ה״טרולי״

כך שהוא מקבל הגנה כפולה.

וכשאני מנסה לדחוף את הציוד שלי לתוך התא למעלה ומוצא שם תיק של מצלמה - אני נזהר עליו כאילו היתה בפנים המצלמה שלי.

אבל בשורה התחתונה - תיק איכותי הוא המפתח. כזה עם דופן מרופדת וחצי-קשיחה, לפחות המסגרת החיצונית.

הוא גם אוכל ושותה איתך?

אתה עובד עלי

שלום
1. זה לא גברת זה אדון! https://www.youtube.com/watch?v=sb7fKAUOr6s
והסרט הירוק על הצוואר שלה זה לא המצלמה שלך

אני רכשתי http://camera.co.il/p21933/lowepro toploader zoom 50 aw עבור המצלמה וגם http://camera.co.il/p22040/tamrac m.a.s lens case large (של לופרו) עבור העדשה הנוספת.
שניהם יכנסו לטרולי קשיח. לא רוצה לסחוב עלי בדיוטי ובמטוס.

dudi4321

Member
אני בדיאטה

צילמתי את הדיילת שלא נראית בדיאטה.
רק להוכיח שהמצלמה עלי ולא בתיק, בבטן המטוס או מוחרמת...

dudi4321

Member
מה שכן

יתר העדשות והמטען וסוללה ספייר בטרולי מעל הראש. כל עדשה בנרתיק בד מרופד משלה.

אתה מתכוון לנרתיק שמגיע עם העדשה?

שלום
אני לא יודע כמה זה מגן. לפי מרפי, הסיכוי שהעדשה תנזק, גדל ביחס ישר לעלותו ומשקלו.
אם כי הבאת לי רעיון.
תודה.

steiff

New member
לא תמיד יאפשרו זאת

הרבה פעמים הצוות לא מאפשר להחזיק מטען בידיים בזמן ההמראה.
תלוי מאד במדיניות ונוהלי הבטיחות של כל חברת תעופה.

dani666

New member
כמו שדודי אמר "יש מקום מתחת למושב שלפני". מעולם לא נתקלתי..

... בבעיה לקחת את המצלמה (בתיק אף פשוט במקרה שלי) איתי למטוס. במקרים ה"מחמירים" התבקשתי באמת בהמראה/נחיתה למקמה מתחת למושב.

sagiKor

New member
למה צריך להחזיק מצלמה ביד במשך שעות טיסה?

מעולם לא הייתה לי בעיה עם אחסנת תיק המצלמה בתא העילי.
אני דואג להיות ליד בזמן שעולים למטוס ומוודא שאף אחד לא עלול לגרום נזק בטעות ומרגע סגירת התא עד הנחיתה הכל פיקס.
טסתי ככה כבר עשרות פעמים, גם עם תיק גב עמוס ציוד DSLR, גם עם תיקי צד ומערכות מירורלס.

dani666

New member
לא צריך. אבל מי שרוצה אותה קרוב לליבו - זו אפשרות.

slarti

New member
נו באמת...

זה ממש לא אישו. טסתי מעל 500 טיסות עם ציוד צילום. קח תיק גב מרופד - ותדאג לשים אוו בצורה כזאת שלא נשאר מקום מעליו - אני בד"כ שם אותו על הצד ואז הוא תופס את כל המקום. מעולם לא היתה לי בעיה.
&nbsp
אם בכל זאת אתה דואג - שים אותו מתחת למושב שלפניך - זה מקום שמיועד לתיקי גב ואפילו מבקשים בד"כ לשים שם תיקים קטנים יותר. אישית אני נמנע מזה כמו מאש כי זה גומר לי את המקום לרגליים - אבל אם אתה ככ דואג - זה פתרון מצוין.
&nbsp
&nbsp

steiff

New member
נו באמת...

חיפשתי מקום לשים תיק מתחת למושב שלפני.

אין!

המושבים המחורבנים של המחלקה הראשונה בנויים ככה שאין מקום לשים ציוד מתחת למושב שמלפני.

למעלה