מה דעתכם על סוני a6300?

Ronnyoo

New member
מה דעתכם על סוני a6300?

היי,
אני מעוניינת לרכוש מצלמה בשביל לצלם את הילדים, לטיולים.
אני רוצה שהיא תפיק לי תמונות מצויינות (אני מצלמת על מצב אוטומט).
חשבתי לקנות sony a6300 (זה מה שהמליצו לי)
אני לא סגורה על זה כי אני לא בקיאה בכלל בתחום ולא רוצה ליפול.

אודה לעזרתכם.
תודה רבה

ravivme

New member
המצלמה מצויינת

המבחן יהיה בעדשה.
עדשת הקיט הבסיסית 16-50 קלה וקטנה מאוד.
מבחינה אופטית היא בסדר בצד הרחב, אבל רכה ב- 50 ממ.
הזום חשמלי. אותי זה מעצבן אבל לרוב האנשים זה לא מפריע.

אם את רוצה משהו יותר טוב זו כנראה תהיה הסוני צייס 16-70 שתעלה לך הרבה כסף אבל טובה יותר באופטיקה, בצמצם, בטווח ובאיכות התמונה.
אגב, אני מכיר מישהו שמוכר את הקומבינציה הזו משומשת. אני מעריך שהציוד שלו מאוד שמור. המצלמה עשתה רק 1500 קליקים (זה כלום).
שווה בדיקה.

מסכים לחלוטין

להשקיע את האקסטרא עלות של ה a6300 אל מול ה a6000 ולהשאר עם עדשה בינונית במקרה הטוב, זה די חבל. ולהחליף עדשה לזום בטווחים דומים לקיט יכול לעלות לא מעט במקרה הזה.

אני מציע שתעשי אתחול לשאלה - תתחילי מהתקציב ואולי קצת יותר פירוט לגבי הדרישות ואז יוכלו להמליץ לך על מצלמה+ עדשה מתאימה (ולא בטוח בכלל שסוני הם בכיוון).

eliyaho155

New member
דעתי על סוני A6300 היא שהיא מצלמה טובה מאוד אבל

יש לה יתרונות וחסרונות : נתחיל בסוני בכך שהתמונות ,עם עדשת הקיט ,ניתן להם ציון 8.5 ,לוידאו ניתן ציון 9.5 .נאמר שהיתרונות שלה הם בוידאו 4 K במשקלה הקל וגודלה הקטן , מאוד חשוב ומשמהותי , תכף אומר לעומת איזה מצלמה .הוסיף ואומר שיתרון הגודל והמשקל ,לי חשובים מאוד והם גורמים מנצחים אצלי. תכף הציין לעומת מי ,אבל הייתי נותן לה בטח לA6300 החדישה ציון משוכלל 9 , ואומר ,ששווה קצת לוותר על אכות תמונה ,לא משמעותי ,ומקבלים את היתרונות שלה שציינתי . ובנוסף היא מצלמת נהדר ,גם באוטומט וגם בידני מנסיוני איתה דומה לה A6000,יש לה פוקוס מהיר מאוד , כך שאיו בעיה לצלם זעטוטים בתנועה או בריצה יש לי גם את עדשת הסוני 55-210 ,מצוינת חדשה 1100ש"ח משומש קניתי ב700 מומלץ . ישבתי לייד צלם שצילם עם 6300 A חסידות עם עדשה ארוכה ,והייה לו בתיק גםA6000 ה6300 טובה ויקרה יותר . אז מי הכלה ,סליחה ,המצלמה השניה . פוגי XE2 עם עדשת הקיט 18-55 ויש לי גם את העדשה 55-210 של פוגי חדשה 2700משומשת 2000 שקלים אז יש אכשיו פוגי EX2S שתעלה לך עם עדשת הקיט בערך 5000שקלים ,חדשה ,המשומשת שלי עלתה חצי .... לפוגי יש יתרון באכות תמונה ,שרואים אותה ,כן אבל אבל גדול .משקלה גדול יותר בהרבה מורגש ,התיק שלה ,גודלו כפול מהסוני .בוידאו לסוני ייתרון גדול ב6300 4K התמונות של הפוגי ציון 10 - הווידאו של הפוגי רק 8 ציון משוכלל גם 9 לכול אחת חסרונות ויתרונות .בדיוק כמו לכלות שציינתי .אז מה עושים .מכוון שהרבנות ,לא בתוך הענין .אני החלטתי להתחתן עם שתיהן . סוני A6000 עם עדשת הקיט משומש קניתי ב2000 שקלים ואת הפוגי XE2 ועדשת הקיט ב 2500 שקלים ובא לישראל גואל ,והכול בסדר .ואני מצלם בשניהם .תשאלי עם מי יותר .אז כך .הסוני הרבה יותר בשימוש ,בגלל משקל וגודל .על אף שהתמונה בפוגי עדיפה . תודה ושבת שלום ....

eliyaho155

New member
כבר התבלבלתי מרוב עדשות בפוג קניתי עדשה 18-135 עלתה לי משומש

2000 חדשה 2700 שקלים ולא 55-210 כפי שכתבתי סליחה ותודה .

eliyaho155

New member
ואני מצלם הרבה בסוני כי נוח ,ופתאום רואה את התמונות של פוגי

ורואה תמנות יפות יותר ,ואומר אולי אני טועה שלא מצלם עם הפוגי יותר . צרות של מי שמתחתן ,עם שתיי נשים סליחה מצלמות ,תודה .

xrlmike

New member
לטיולים בלי לסחוב עוד עדשה 18-200 + a6300

יש פה פשרה (קלה לרבים) של איכות תמורת ורסטיליות

למעלה