קיט מירורלס קטן של סוני FF . אשמח למידע

ravivme

New member
מההתרשמות שלי

ה- 28/2 מפקסת במהירות סבירה. לא משהו זריז במיוחד אבל גם לא איטי, וגם אין בעיות האנטינג.
ה- 55 כנראה יותר זריזה.
אם אתה במקרה בצפון אתה יכול לקפוץ להתרשם מהמצלמה (A7II) ומכמה עדשות - 28, 35, 24-70, 16-35.

faloou

New member
עזוב סקירות. ניסיתי לפקס עם ה-A7 בלילה (מעט)

אחרי ה-OMD שלי, זה הרגיש ממש לאט, ולפעמים לא נועל.
אם אחד החוזקות של מצלמת FF זו היכולת באור נמוך, אם היכולת הזו לא תבוא לידי ביטוי, כי הפוקוס לא ננעל... מה הואיל החיישן?
&nbsp
להתפשר על אורך מוקד... זה הדבר האחרון שהייתי מתפשר עליו, והדבר הראשון שאני בוחר לצילום. אורך המוקד קובע את המסגור והקומפוזיציה, הדבר הכי בסיסי. אם אין לך אורך מוקד מסויים, יש לך טווח מסויים של תמונות שאין לך איך ליצור אותן יותר.
&nbsp
פוקוס איטי וחוסר בעדשות לטווחים שאתה מצלם בהם... על זה הייתי פוסל מצלמה. זה ההבדל בין יש תמונה לבין אין תמונה בכלל (להבדיל מרמות רעש בתמונה, שזו פשרה בין ניקוי לפירוט).
&nbsp
השיקולים שלך משתנים בהתאם להתלהבות שלך מהסקירה האחרונה שקראת, ויותר בוער לך להתחדש, מלקנות מצלמה שמתאימה. אתה בדרך הנכונה לחוסר שביעות רצון תמידי.
&nbsp
יש לך שתי ברירות:
&nbsp
1. הזולה. לקנות EM5 II, אפילו משומשת, ולראות מה עדשות ה-M43 הקיימות שלך מסוגלות להוציא עם מצלמה שהיא לא דור ראשון למערכת...
מקסימום, לא מספק - תמכור. לא הפסדת.
&nbsp
2. לקנות פוג'י, המערכת הטובה יותר היום והמתאימה לך ביותר. גם אם יקר יותר עכשיו או לחכות.
&nbsp
&nbsp

AviL30

New member
תמיד יש אופציה לחכות. במקרה הזה אני יכול להסתפק ב-pen-f

פשוט יש עליה כרגע סיילים מטורפים בהונג קונג ביחד עם 17mm. תמיד אוכל למכור את הסט הזה ב 2000 ש"ח. (נראה לי)

slarti

New member
נו אז תקנה אותה

אני חושב שתגלה שחיישן ה-20מפ החדש ביחד עם העדשות האיכותיות שלך מסוגלות לנפק איכות מצוינת.
את ה-17ממ מציע למכור מיד אחרי שאתה קונה :)
&nbsp

למעלה