מחפש המלצה על מצלמה לקנייה..... הגעתי למקום הנכון ?

Johnny83

New member
מחפש המלצה על מצלמה לקנייה..... הגעתי למקום הנכון ?

שלום לכולם.

מנגנון האוטופוקוס של ה G12 הישנה והטובה הלך לעולמו ובגלל עלות התיקון (כ700-800 ש"ח) אני שוקל לקנות מצלמה חדשה.

ה G12 הייתה מושלמת עבורי (מצלמה פשוטה, טובה, ועם מספיק פונקציות לצלם מתחיל כדי ללמוד), כך שבאופן דיי טבעי חשבתי לקנות פשוט דגם יותר מתקדם מאותה הסדרה.

שנייה לפני זה, החלטתי לבדוק ולשאול לעצת מומחים, אולי אני מפספס משהו.....

אז ככה:
אשמח להמלצה על מצלמה בעלת מאפיינים דומים ל G12...
- עדיפות לקנון (כבר התרגלתי לממשק הנוח).
- בשכונת ה 2500 ש"ח (יש איזושהי גמישות).
- אפשרות לקניית מארז צלילה במחיר שפוי (של ה G12 עלה לי בתקופתו בסביבות ה 1200 לדעתי..... של מצלמות DSLR בדרך כלל מתחילות ב 3000 והלאה.... ככה שפחות בא בחשבון כנראה....).

מבין אחיותיה המודרניות של ה G12, האם יש מישהו מומלצת בקריטריונים הנ"ל ? האם יש לה אחות סוררת במיוחד ?

בנוסף, נתקלתי במצלמות סופר קומפקטיות שמציגות נתונים מרשימים במחירים נמוכים..... שווה משהו ? מישהו יכול לחלוק מניסיונו ?

המון תודה לעונים !

sagiKor

New member
Canon G7x II

אמנם קומפקטית יותר מה G12 אבל בעלת חיישן גדול יותר ומפיקה תמונה איכותית יותר.
היא גם חביבה על צלמים תת ימיים.
יש מארז מתאים של חברת fantasea אבל כפי שאתה כבר יודע מארזים זה לא עניין זול...

Johnny83

New member
ואיך היא מבחינת פונקציות השליטה בצילום ?

מאפשרת גמישות כלשהי כדי שבכל זאת אוכל להתנסות וללמוד, או שאחרי מהר מאד מרגישים שהיא מגבילה אותך ?
&nbsp
אגב - ידוע שמארז צילום זה עניין יקר. א-ב-ל - לקומפקטיות, ובמיוחד לקומפקטיות של קנון אפשר למצוא מארזים במחירים שפויים יחסית (מארז למצלמה שהמלצת יעלה בסביבות 1400).... למצלמות DSLR המחירים מזנקים בפי 2 ויותר !
כרגע אני לא מתכנן לקנות מארז, אבל רוצה שאם יבוא היום לא אצטרך לבחור בינו לבין קניית בית או מכירת כליה..... :)

למעלה