קנייה ומכירה לחודש ינואר

steiff

New member
Fuji X-T1

פוג׳י X-T1
גוף במצב מצויין. יד ראשונה מרופא. כולל כל האביזרים.

2700 ש׳ח. כולל קופסא מקורית וחתימה בכתב ידי.

מי שרוצה לצרף לקניה גם עדשה - נתממשק במסרים.

sagiKor

New member
למכירה - Fuji XE2 + 18-55mm f/2.8-4

למכירה - Fuji XE2 + 18-55mm f/2.8-4
לאחר קניית ה XPRO2 ובחינת הצורך בשני גופים, הבנתי שאין לי צורך ב XE2.
מצלמה מופלאה (נוחה לי ביד יותר מה PRO2), שמורה במצב דנדש ומאובזרת בצורה מפנקת

המצלמה והעדשה באחריות שמעוני עד יוני 2017
המצלמה מגיעה עם הקופסה, מכסים, מטען, סוללה מקורית וכל מה שכלול בקופסה.
מעבר לכך מקבלים:
- שתי סוללות נוספות לא מקוריות אך עובדות היטב
- נרתיק עור משובח למצלמה, לא מקורי אך אני מעדיף אותו על פני המקורי
- גריפ לאגודל של lensmate (שווי $60 לכשעצמו)
- כפתור soft release אדום
העדשה מגיעה ללא קופסה, עם סך השמש, מכסה אחורי ומכסה קדמי (הקדמי לא מקורי)
פשוט קיט מירורלס נהדר ואיכותי במצב דנדש, תמונה המצורפת היא של המצלמה והעדשה שלמכירה.
מחיר: - 2600 ש"ח
אפשר ב 2500 ללא גריפ האגודל
אפשר לקנות את עדשת ה 18-55 בנפרד ב 1500 ש"ח
(המצלמה לא תמכר ללא עדשה לפני שהעדשה תמכר)
המצלמה נמצאת בנתניה
O5O-661526O

eliyaho555

New member
אני רוצה היום ,להתיחס ,למצלמות הנמכרות כאן XE2 ופוגי XT1

התחיל בזה ,שהם טובות מאוד ופופולריות מאוד ,ויש להם ביקוש רב ,בקרב צלמים ,חובבים מנוסים ,בדרך כלל ,מביני ענין ,וותיקים . לדגמים האלה יש עוד, כמה אחיות ,שחולקות ,את אותו החיישן ,פטנט יחודי לפוגי ,הגורם העקרי שמשך הרבה צלמים חובבים מביני ענין ,לקנות מצלמת פוגי , ולא קנון ולא ניקון ,יש עוד היבטים ,אבל נתחיל בחשוב שבהם. והוא החיישן הטרנס ,המיוחד של פוגי . תכף הפרט למה הוא גרם ,לאיזה מהפכה ,,, מה יש לחיישן של פוגי שאין בסוני קנון ניקון ועוד .מומחי פוגי טענו ,ומומחים שבודקים מצלמות בעולם הסכימו איתם ,לטענה ,שהם הצליחו לעשות חיישן ,שהוא לא חיישן מלא ,בלשון הצלמים פול פריים; קטן יותר בגודלו חיישן APS-C שיהיה אכותי ,כמו חיישן מלא ,,לזאת הסכימו המומחים . נוסיף ונאמר שהמצלמות של פוגי הפופולריות האלה הם מצלמות ללא מראה קטנות יותר ,קלות יותר ,וגם העדשות שלהם קלות יותר ,בשל המרחק השונה ,מהחיישן בהשוואה למצלמת DSLR מאפשר לייצר עדשות קטנות יותר וקלות יותר ,תוך שמירה על אכות תמונה ,כמו בDSLR וניתן לאמר שהמצלמות האלה מהסדרה הX של פוגי אפילו עולה באכותה על הרבה מאוד סוגים של מצלמות מקצועיות מוכרות . החדשות לא זולות בין 6000 ל 8000 שקלים ,אבל המשומשות שהם מצלמות פנטסטיות ה- XE2 ו XTI של פוגי משומשות ונהדרות נמכרות עם עדשת הקיט ,אחת ב2500 והשניה במחיר של 4500 שקלים כולל עדשה ,כש XE2S עולה חדשה ,בערך 4000 שקלים עם אותה עדשה , והפוגי XTI2 עולה חדשה בערך 8000 שקלים עם אותה עדשה .כשההבדלים בין החדשות סימן 2 או סימן S הוא בואו נאמר בעדינות מינורי או קטן .וההבדל בכסף מאוד משמעותי ,ויש הרבה צלמים שיודעים לשמור על המצלמה והציוד שלהם . כך שהמצלמות שמוכרם החברים המוכרים כאן ,ב2 הפסקות מעלי ,נמכרים על ידי אנשים מנוסים צלמים וותקים ששומרים על ציודן כמו שני החברה כאן בשרשור המכירה ,והמחיר של מצלמותהם , אטרקטיבי ,ללא ספק , ,בעוד כמה ימים ,חלק שני קצר ,מה קרה לשניי המצלמות הכבדות החדישות של קנון ששיכות לאריק , קנון 5D מרק 4 ו D7 מרק 2 מה קרה למה הוא החליף את המצלמות הללו ? ב- 2 מצלמות פוגי ללא מראה ,פוגי XTI2 ,ולמה שוכבות אצל אריק בארון 2 עדשות צייז יקרות .תודה .

eliyaho555

New member
האמת קניתי מאריק חבר צלם XE2 בהנחה ,הוא קנה כבר XTI2 שניה חד

ובהחלט הופתעתי מאוד לטובה מהמצלמה, בהחלט משובחת המצלמה שאתה מוכר ,עולה רק מעט יותר מסוני A6000 משומשת ,ובהחלט שהפוגי הרבה יותר משובחת ,אין ספק ,תודה.

eliyaho555

New member
זה קשור לזה שהפוגי מעולות ,יש בהם עוד משהו שבאחרות אין .

וכתבתי מה המיוחד בפוגי לעומת האחרות עובדהשלך יש ,אז אולי תוסיף מאמר ,למה ?אתה מעדיף את הפוגי על משהו אחר ,יהיה מענין לי ולאחרים לקרוא ,בבקשה ,תודה .

sagiKor

New member
אם ברצונך לפתוח דיון ולהלל את פוג׳י אתה מוזמן אבל...

בשרשור נפרד, אין לזה שום קשר לשרשור המכירה גם אם יש מצלמות פוג׳י למכירה.

בנימה זאת, ההשוואה של חיישן הקרופ של פוג׳י לחיישן לא הייתה נכונה בעבר בהשוואה לחיישנים מלאים מדור קודם ובעיקר לחיישן של הקנון 5DmII. אז חיישני הקרופ האחרים הרגישו נחותים יותר בגלל פילטר ה AA שפגע בחדות וברדולוציה ולא לשכוח שלתוצאה גם העדשות של פוג׳י תרמו רבות.

היום כשיש מצלמות קרופ בעלות רזולוציה זהה וללא פילטר AA אז רואים ביצועים זהים לאלו של פוג׳י. לדוגמה הניקון D7200 בעלת אותו חיישן של סוני כמו של ה XPRO2/XT2 וגם ללא פילטר AA ומראה את אותם ביצועים.

אם כבר, לדעתי פוג׳י היום תקועים עם ההייפ של ה XTRANS כי הטכנולוגיה הזאת ברזולוציה הנוכחית פחות רלוונטית להתמודדות עם moire אך סובלים היכולת התמודדות עם המרת קבצי ה raw ע״י התוכנות המובילות. לראיה מצלמת הפורמט הבינוני מגיעה ללא פילטר ה XTRANS אלא עם מערך באייר סטנדרטי.
לפילטר הזה אין שום השפעה על הצבעים של פוג׳י שמקורם במעבד בלבד, הם קיימים עוד מה X100 הראשונה ומצלמת ה X המקורית ולא היה לה פילטר xtrans.

לשאלתך, מה אני מוצא בפוג׳י?
1. ממשק תפעול שאני אוהב
2. עיצוב מצלמות לטעמי
3. אופטיקה מצויינת
4. צבעים לטעמי

KeepItDark

New member
למכירה עדשה Canon EF 40mm f/2.8 STM כחדשה

במצב חדש לגמרי כמעט ולא שומשה, מגיעה עם האריזה המקורית.
500 ש"ח.
אני מאשדוד.

ravivme

New member
Canon 70-200 F4 L

הדגם הלא מיוצב, מיועדת ל- FF (אבל תעבוד מצוין גם על קרופ כמובן).
העדשה במצב חנות עם מגן שמש ושני המכסים.
בנויה מעולה ונוחה לעבודה.
חצי מהמשקל של 70-200 F2.8.
המחיר - 1750 ש"ח

יכולה לעבוד מצוין גם על A7II, A7RII עם מתאם מטאבונז4 או סיגמה MC11.
פתרון חלופי זול הרבה יותר מהסוני 70-200 F4.

enigo

New member
עדשה מעולה, עם חדות נהדרת וצבעים נעימים מאוד

יש לי אותה שנים, והיא העדשה האהובה עלי.

slarti

New member
Peak Design Everyday Backpack 20L

התיק חדש לחלוטין - הגיע לפני שבוע - ולא נעשה בו שימוש של ממש.
&nbsp
התיק נפלא בתור תיק יום. הוא קצת קטן לי בתור תיק לטיסות ולכן הוא נמכר (אני מחליף אותו ב-30L, התיק עצמו נפלא לחלוטין).
&nbsp
התיק בצבע אפור כהה (Charcoal)
&nbsp
מחיר - 990 ש"ח *לא גמיש* (זה בערך המחיר שלו בארה"ב, לא כולל מיסים, משלוח, וכו').
&nbsp
&nbsp

slarti

New member
Peak Design Sling

ולמי שמופתע, כן, אני עדיין מאוהב בתיק הזה. אני פשוט מחליף את התיק גב לצבע ASH אז חשבתי להחליף גם את הסלינג ל-ASH (שיתאימו :)), אם מישהו במקרה רוצה לקנות סלינג חדש במחיר שאני לא אפסיד עליו.
&nbsp
בקיצור - PEAK DESIGN SLING חדש לגמרי (השתמשתי בו שלושה ימים בארה"ב אבל הוא באמת חדש לגמרי) - CHARCOAL.
&nbsp
580 ש"ח - זה המחיר שלו בארה"ב בלי מיסים ומשלוח. מי שרוצה להתחדש בלי בלאגנים - אז בכיף :)
&nbsp

slarti

New member
LOWEPRO 250 AW II

תיק צילום גב לטיולי יום נהדר של LOWEPRO. הרבה מקום לציוד צילום, פלוס לפטופ, טאבלט, ועוד חלק עליון לציוד לטיול יום. מוחלף בתיק החדש של פיק דיזיין. נקנה לפני מספר חודשים בלבד ומצבו כחדש.
&nbsp
מחיר: 400 ש"ח.

עדשות: מכירת חיסול

Zeiss 50mm f/1.4 Planar ZF - עדשה ידנית בעלת ביונט ניקון. העדשה מדור ראשון (ללא אישוש פוקוס). במצב אופטי וקוסמטי מצוין. 2000 שקלים.

Voigtlander Nokton 25mm f/0.95 - עדשה ידנית בעלת ביונט מיקרו 4/3. במצב אופטי וקוסמטי מצוין. 2200 שקלים.

Olympus 12-60 f/2.8-4 - ביונט 4/3 (ניתן להפעילה באופן מלא על מצלמות מיקרו 4/3 באמצעות מתאם). העדשה במצב אופטי וקוסמטי מצוין. 1800 שקלים. הקונה המאושר יקבל במתנה עדשת Lensbaby Composer 50mm בעלת ביונט 4/3.

Leica D Summilux 25mm f/1.4 - העדשה מתוצרת פאנסוניק. ביונט 4/3 (ניתן להפעילה באופן מלא על מצלמות מיקרו 4/3 באמצעות מתאם). העדשה במצב אופטי וקוסמטי מצוין. 1500 שקלים.

Olympus 17mm f/1.8 - ביונט מיקרו 4/3. העדשה במצב אופטי וקוסמטי מצוין. נמכרת עם מגן שמש מתכתי (לא מקורי). 1200 שקלים.

המחירים אינם פתוחים למשא ומתן. גם כך הם נוחים במיוחד.

למעלה