חיישן חדש לפניך!

אודי188

New member
חיישן חדש לפניך!

בעוד שאר יצרניות המצלמה מתרכזות בלייצר מוצרים שהם יותר ביחס למה שהיה.
או כפי שמישהו הגדיר זאת יפה בפורום אבולוציה ולא רבולוציה.
פאנאסוניק עובדת קשה בשביל להביא חידושים טכנולגיים שמשנים את המפה (קרי רבולוציה).
לא ממזמן זאת הייתה הטכנולוגיה שמאפשרת לבחור את הפוקוס בדיעבד.
לפני זה זאת היית המצלמה בראשונה במחיר סביר שאיפשרה צילום ב4K (ואיכותי) ללא עזרים חיצוניים.
ולפני זה גם העדשה שמאפשרת צילום ב3D על מצלמה רגילה.

ועכשיו חיישנים חדשים שיאפשרו טכנולוגיות חדשות ויכולות חדשות למצלמות בעתיד הנראה לעין.

[URL]http://www.43rumors.com/panasonic-releases-new-info-about-the-organic-sensor/[/URL]

למען הצדק הפואטי אני מקווה שפאנאסוניק תתוגמל על כל החדשנות הזו גם במכירות ובהכנסות של החברה.
חדשנות ויצירתיות זה המנוע האמתי של הקידמה.

steiff

New member
סבלנות

נצטרך להמתין בערך עד 2020 כדי לראות דגם מסחרי ראשון.

אודי188

New member
2020 נשמע כלכך רחוק

עד שנזכרים שאנחנו כבר ב2016.

אני לא יודע מאיפה המידע לגבי 2020. ניחוש שלך טוב כמו הניחוש של כל אחד (אלא אם יש לך מידע מבוסס).
ממה שאני עוקב פאנאסוניק עובדים על זה כבר הרבה זמן.
בוא נגיד שאני אופטימי זהיר לגבי שנת 2018 .
פאנאסוניק משקיעה המון משאבים בפיתוח טכנולוגיות. זה חלק חשוב מהמיתוג שלה. והיא גם יותר ממוקדת מסוני.

steiff

New member
זה הנתון שפנסוניק מוסרים

שדגם ״מבצעי״ ראשון צפוי רק ב-2020.

אני בהחלט בעד שיגיע קודם....

אודי188

New member
נעשה סדר.

על פי הפרסום לא מדובר בחיישןד אלא 3 חיישנים שלכל אחד תכונות ייחודיות.

1. Panasonic develops 10times Higher Saturation & Highly Functional Global Shutter Technology by controlling of Organic-Photoconductive-Film on CMOS Image Sensor

2. Panasonic Develops Industry-First*1 123dB Simultaneous-Capture Wide-Dynamic-Range Technology using Organic-Photoconductive-Film CMOS Image Sensor

3. Panasonic Develops the APD-CMOS Image Sensor to Realizes Sharp Color Imaging under 0.01 lux Illuminance

שלגביו ניתנה הערכה לגבי 2020.

אני לא הבנתי האם יהיה ניתן לשלב את כל התכונות בחיישן אחד (לא רואה סיבה שלא אבל זה לא מוצג כ3 תכונות של אותו חיישן אלא כ3 תכונות של אותה הטכנולוגיה).

ייתכן שייקח זמן עד ש3 התכונות יהיו זמינות ביחד על אותו חיישן אבל חלק יהיו זמינות מוקדם יותר.

ארול01

New member
3 זה חיישן שונה בתכלית

APD זו טכנולוגיה שנמצאת בשימוש שנים רבות באפליקציות מדעיות והם לא יוכלו לשלב אותה בחיישן האורגני כי ארכיטקטורה שונה לחלוטין. זו טכנולוגיה שדורשת מתח של כמה מאות וולט על כל פיקסל ולכן לא סביר שחיישן כזה יהיה על מצלמה הפועלת על סוללות. הם גם בפירוש אומרים שהם מייעדים את החיישן למצלמות אבטחה.

אודי188

New member
טכנית זה אפשרי

העניין של מתח של מאות וולטים מבטריה הוא אפשרי.
השאלה הגדולה היא ההספק שהיישום הזה דורש.
בהספק נתון ניתן לשחק עם המתח או הזרם באמצעות שנאים.
לדוגמא יהיה ניתן לרכוש גריפ שיאפשר את הפונקציה הזו מבחינת דרישות המתח.

זאת כמובן ספקולציה.
אני גם לא חושב שזה יקרה במצלמות "ניידות" .ואני גם לא העמקתי בעניין הארכיטקטורה הפיסית של החיישן.
מצד שני, מי יודע?!
אני מאמין שאם יהיה לזה ביקוש אז יימצאו את הדרך ליישם את זה.

bulb

New member
זה שיתוף פעולה של פנסוניק ופוג'י. כרגע היישום הוא על חישן

קטנים וכמו שנאמר - יקח קצת זמן עד שיהיו דגמים מסחריים במחירים השווים לכל נפש.

sagiKor

New member
זה לא ממש מעניין עד שלא רואים את זה בתוך מצלמה שעל המדף

פיתוחים ארוכים לעיתים נופלים כי עד שהם מגיעים לייצור מגיעה טכנולוגיה אחרת שעוקפת אותם... והופכת אותם ללא רלוונטים.

למעלה