שוב נעלמו הלחצנים ממעבד התמלילים. מה יהיה הסוף? (אבא פולניה)

lseugy

New member
שוב נעלמו הלחצנים ממעבד התמלילים. מה יהיה הסוף? (אבא פולניה)

ויחד איתם כמובן שנעלמו העוגנים מהפוסטים.
עד שבניתי אותם מחדש, הלכה לי כל העבודה.
איך אפשר לעבוד ככה?

והנה מה שרואים אצלי במחשב:

lseugy

New member
רגע רגע, התקלה יותר מוזרה ממה שחשבתי. (אבא פולניה)

עברתי למחשב אחר. יש לי שניים. ובמחשב הזה הדברים נראים בסדר. הפעלתי את שני המחשבים. בראשון התקלה עוד קיימת ובשני הכל בסדר. ההבדל היחיד שאני רואה בין המחשבים הוא שבראשון יש ווינדוס 7 ובשני ווידוס 10.
לפי מה שאני יודע, לא אמור להיות הבדל בהופעת הדפים של אותו דפדפן כאשר שתי מערכות הפעלה שונות.
מה ההסבר? הרי לא הגיוני שבמחשבים עם ווידוס 7 לא ניתן לעבוד. זו לא מערכת כל כך ישנה ובחלק גדל מהמחשבים היא עוד קיימת. לא לכולם יש ווידוס 10.
יותר מזה - בפעם הקודמת שנכנסתי לבלוג במחשב הראשון - הכל היה בסדר. אני נוהג לעבוד במיוחד איתו. את כל התיקונים לפוסטים שעשיתי אחרי התקלה - עשיתי איתו. עם המחשב הראשון. אני מעט מאד כותב במחשב השני. הוא משמש אותי לדברים אחרים. כלומר, מאז שתוקנה התקלה, זה היה בסדר גם במחשב הראשון ופתאום התקלה חזרה רק בו.
מה ההסבר? למה התקלה חזרה רק בו?

lseugy

New member
עליתי על הבעיה וגם פתרתי אותה. הנה תלמדו משהו למי שלא יודע.

כיון שברוב המקרים אין משמעות למערכת ההפעלה (ווינדוס מכל הרמות) והדבר תלוי רק בדפדפן, חשבתי שהבעיה איננה באתר ואף לא במחשב אלא במידע.
עשיתי משהו, פתר את הבעיה אבל יש לזה מחיר.
אתחיל דוקא מהמחיר: לאחר הפתרון תצטרכו לזכור או לשחזר את כל הסיסמאות לאתרים השונים שלכם. למה? כי כל היסטוריית הגלישה שלכם תימחק. לא האתרים, לא המועדפים אלא סיסמאות הכניסה שלהם.
הפתרון שלי הוא לדפדפן "גוגל-כרום" אבל אני מניח שדרך בערך דומה תהיה לכל הדפדפנים.
בצד הדפדפן למעלה יש שלוש נקודות זו תחת זו. מקליקים עליהן ויוצא חלון.
בוחרים את "כלים נוספים". יוצא חלון.
בוחרים את "נקה נתוני גלישה". יוצא חלון ובו שלוש אפשרויות שעל יד כל אחת מהן צריך לסמן או למחוק V :
הסטוריית גלישה בכל המחשבים המשויכים לחשבון גוגל זה; קבצי קוקי; קבצי מטמון.
את שני האחרונים צריך לסמן V. את הראשון תסמנו רק אם הבעיה בכל המחשבים המשויכים. אם זה רק במחשב אחד או שלחשבון הזה משויך רק מחשב אחד - תמחקו את ה-V מהסעיף הראשון.
ואז מקליקים על "נקה נתונים" או "אישור".
עכשיו נשאר רק להשתמש בסיסמא כשתכנסו שוב לכל מיני חשבונות שלכם. בעיה למי שלא זוכר.
&nbsp

תודה על ההסבר המפורט, לעיתים צריך לעדכן את הדפדפן כדי>>>

שהעדכונים והתיקונים שאנו עורכים באתר אכן יתעדכנו בדפדפן במחשב הביתי שלכם.

למעלה