תקלות בבלוג.

lseugy

New member
תקלות בבלוג.

מעבד התמלילים בבלוג לא תקין. הרבה פונקציות נעלמו. למשל: אין "בחר הכל", אין קביעת עוגנים במסמך ובמקביל נעלמו העוגנים במסמכים הקיימים. אני מניח שאלה לא התקלות היחידות אבל אלה שעליתי עכשיו.
שנה טובה וחג שמח.

הי אבא פולניה אשמח לנסות לעזור. לא הבנתי מה זה עוגנים...?

האם תוכל להסביר
כמו כן לבחירת כל הטקסט אפשר להשתמש ב-קונטרול+A
שרון

lseugy

New member
תשובות והבהרות

שלום רב.
נתחיל מזה שכל ההגדרות הן שלכם. לא שלי. למדתי אותן מכם.
נמשיך בזה שאני יודע להשתמש בתחליפים (שקיימים לפונקציות מסוימות) ולא צריך להגיד לי את זה. מה ששאלתי זה מדוע הפונקציות הוסרו ולמה נעלמו - כולל מהפוסטים שלי.

היתה פונקצית "בחר הכל" במעבד התמלילים שלכם - ונעלמה.
היתה פונקצית "חזור" (לבטל משהו שעשינו) במעבד התמלילים - ונעלמה (ציור 1).
היתה פונקיית "החזר" (ההפך מחזור - עשה שוב, בצע שוב, לבטל את הביטול) וגם היא נעלמה (ציור 1 אבל כיוון הפוך או ציור 2).
היתה פונקציית "קבע עוגן" ונעלמה ממעבד התמלילים. פונקציית "עוגן" היא חלק מהפניה למקומות במסמך. אם רוצים להפנות לכיתוב מסוים בפוסט, מסמנים אותו, קובעים אותו כ"עוגן". מסמנים את המילה ממנה מפנים לכיתוב (לעוגן) וכשלוחצים על המקש בעכבר המסמך/פוסט רץ ישר לאותה נקודה במסמך/פוסט. כך עשיתי להפניות בפוסט "טיפים למטבח" וכל העוגנים נעלמו במסמך עצמו. לכן ההפניות בראש הפוסט לא מתפקדות. נדמה לי שהציור של הפונקציה במעבד התמלילים שלכם היתה ציור של עוגן אבל אני כבר לא זוכר. השתמשתי בה הרבה.

היו עוד הרבה פונקציות והן נעלמו ממעבד התמלילים שלכם. אני לא זוכר כרגע להגדיר אותן. זה כנראה יקרה רק אם אזדקק להן ואגלה שהן חסרות.
יום טוב.
אבא פולניה

lseugy

New member
מה יש לפרט? הכל נשאר כשהיה. חסרים הרבה לחצנים במעבד התמלילים

אף כפתור לא חזר למקומו. לא "עוגן", לא "בחר הכל", לא "חזור" או "בצע שוב", גם לא הכפתורים האחרים שהיו (אני לא זוכר הכל על-פה).
ניסיתי להגיע למעבד המלא בכל מיני דרכים (לעדכן פוסט קיים, ליצור פוסט חדש, לצאת ולהכנס שוב, לכבות מחשב ולנסות שוב), כי חשבתי אולי אני עושה משהו לא נכון. אז לא. כלום לא עזר. מעבד התמלילים שלכם לא מאפשר לעשות את מה שעשיתי עד היום ואינני יכול לעדכן פוסטים. גם לא לכתוב בנוחות, במיוחד עם הקישורים הפנימיים שלא עובדים. גם לא ניתן ליצור חדשים כי הלחיץ "עוגן" לא קיים. לכן בשלב זה אני לא כותב. ממתין לתיקון.

הי אבא פולניה בדקתי אצלי שוב וכל הכפתורים שציינת

(וגם אלה שלא ציינת) חזרו.
מצרפת לך צילום מסך של העורך כפי שאני רואה אצלי בדפדפן כרום.
שרון

lseugy

New member
נכון, עכשיו זה באמת חזר. תודה. נקווה שכך ימשיך. אבל מה.....

כל העוגנים שנמחקו מהפוסטים - לא חזרו ואני צריך לעבור על כל הפוסטים שהיו בהם קישורים פנימיים ולעדכן.
מילא. שאלה תהיינה הצרות הכי גדולות שלי.
חחח

למעלה