כשאני נכנס לבלוג שלי יש פרסומות בפול ווליום

כשאני נכנס לבלוג שלי יש פרסומות בפול ווליום

הרמקול היה על 20% מעוצמתו כל מה שהאזנתי היה בקול חלש יחסית לעומת הפרסומת המרגיזה שהייתה בעוצמה של פי 15 יחסית למה שהאזנתי ברוב המקרים

בבקשה תפסיקו - אני בעצמי לא נכנס לבלוג שלי בגלל זה כמעט בכלל ונכנס רק לעדכן דברים - האם אני צריך לקבל עונש בגלל שאני שוכח לסגור את הרמקולים ? - זה גם מעיר כאלה שישנים באותו החדר ומבריח מהבלוג שלי - כבר כמה העירו לי על זה בפייסבוק

כעת אחרי חצות - שולחן לק ב-39 שקלים -גם בחינם אני לא אקח מהם

בפול ווליום צעקני - אתם חושבים שבאמת מישהו יחפש את הפרסומת הזאת ?
היא רק צועקת ובכלל לא רואים אותה - ולמה בקולי קולות - למה בפול ווליום ????

אם המטרה שלכם להבריח גולשים מהבלוג שלי ? - אכן הצלחתם - יצאתי באיקס מכל דפי האינטרנט כדי לא לשמוע את הפרסומת בכל צווחני

הי אמנון עמך הזסליחה, העברתי כבר את תלונתך החוזרת, אני מחכה>

להמשך טיפול. בינתיים אפשר אולי להוריד ווליום ברמקולים בשעות שזה מפריע
אני יודעת שזו תשובה לא מספקת אבל אני מחכה שיפתרו עבורנו את הבעיה

תודה לך - אציין שגם כשהווליום נמוך מאוד 10% מ-100% זה נשמע

חזק מאוד - פי 15 מכל דבר אחר בממוצע בבדיקת קול שעשה ידיד שלי שהוא טכנאי מחשבים. זה ממש מטרד שמבריח גולשים ולא רק מהבלוג שלי - זה גם לא משתלם לכם.
זה מה שכתבו לי בפייסבוק: "הפרסומות שלך מעצבנות שומעים ולא רואים - למה זה כל כך חזק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" אתה מבריח אותי מהבלוג שלך מחקתי גם שיתוף שעשיתי למשהו מהבלוג שלך. תתקן את התקלה שלך דחוף !!!!!!!!!!!!! תכתוב לי כשתתקן

זה בפרסומות בצד שמאל

גם אני הוטרדתי ע"י פרסומות מסתוריות, שמתחילות פתאום לדבר, ולא ראיתי מאיפה. בסוף גליתי - זה מאחת הפרסומות שבצד שמאל בבלוג "תפוז". פשוט תעשו קליק על
| ותסתמו לו את הפה.

תודה על תגובתך אני יודע מהיכן הפרסומות הצועקות

הבעיה שזה מרחיק את הנכנסים לבלוג שלי והעירו לי על זה כמה - על כל אחד שמעיר יש עוד 20 שפשוט בורחים בלי להגיב בכלל

תודה על המידע איך להשתיק - אבל בינתיים זה מעיר כאלה שגולשים בחדר עם כמה בלילה וזה מעיר אותם מהשינה עד שישתיקו את הצווחות של הפרסומת

למעלה