הפורום יוצא לחופש...

הפורום יוצא לחופש...

הי לכולם
בימים הקרובים אני בחופש ולכן המענה בפורום יתחדש רק בשבוע הבא במתכונת מצומצמת....
אנחנו חוזרים לשגרה רק ב-28.8 אז תתאזרו בקצת סבלנות, הכול יטופל, רק הקצב בימים הקרובים יהיה פחות מהיר.
עמכם הסליחה מראש...
חופש מהנה לכולם..!
שרון

juli1974

New member
רק לפני תעזרו עם תמונות

אפשר לעלות רק קולזים

לא ניתן להעלות תמונות בשום דפדפן

בבוקר אפשר להעלות תמונות עכשיו לא.

haviva9

New member
מצטרפת לבקשה, גם אצלי אותה בעייה יותר משבוע וכבר שלחתי תמונה

לפי בקשתכם וכלום לא קורה/קרה. מקווה שמישהו נשאר בתורנות בחופשה הזו..

ש י א 1

New member
לתחושתי מישהו צוחק על חשבוננו

מה זה הקטע הזה, שנים אני מעלה תמונות פתאום אני צריכה לשלוח לכם תמונות בשביל לדעת שבבוקר זה עובד, ובערב לא? איזה מן תשובות אלה, לא ברצינות, אם יש לכם בעיה שאינכם מצליחים לפתור, הייתי רוצה לדעת על כך, ולא לסובב אותי עם כל מני תשובות מגוחכות, מה גם שמסתבר שלא רק אצלי הבעיה, תכתבו באילו שעות אפשר לכתוב ולהעלות תמונות, אני נואשתי מלחפש את השעה המתאימה, זה פשוט לא פועל וזהו.

עדיין לא קלטתם ? רק חשוב להם שהפרסומות יעבדו כמו שצריך ובשיא

האגרסיביות.

נסו להיכנס לבלוגים של אחרים ותראו איזה מתקפת פרסומות תנחת עליכם, מה שגורם לרבים להתרחק מהבלוג שלכם, בין היתר בגלל שזה תוקע מחשבים איטיים או עם אינטרנט במהירות נמוכה.

הרמה הטכנית כאן בשפל עם כמויות ענק של באגים ולכן בראש הבלוג שלי רשום את מה שבתמונה המצורפת - כדאי לקרוא !

שלום, אני עובדת על תיקון התקלה, לכל אחת מכן ניתן מענה אישי >

וגם ביקשתי שתשלחו לי את התמונות הבעייתיות כדי שאבדוק אם העניין קשור לפורמט התמונה או למשהו אחר. היחידה ששלחה זו חביבה.
התקלה הזו לא מופיעה בכל הבלוגים ולכן אני צריכה כמה שיותר מידע על מנת לאתר את הבאג ולהבין מדוע זה קורה אצלכן.
הוצאתי עכשיו (למרות שזה סוף שבוע ואני גם בחופש..) עוד קריאה דחופה לטכנאים לפתור את התקלה. אני ממש מקווה שיהיו לי תשובות בתחילת השבוע ועמכם הסליחה...
שרון

טליונת1

New member
תודה. אצלי זה קרה פתאום

אתמול , התמונה היא לגמרי רגילה מתיקייה במחשב שלי. בד"כ כשהעליתי משם לא היתה שום בעיה. רק אתמול זה קרה לי

juli1974

New member
תמונות

היי שרון

לא מדובר בתמונות בעיתיות אלא בהעלת התמונות מתוך הספריה במחשב.

כל התמונות.

אבל, אם למשל אני עושה קולז' כן ניתן להעלות אותו.

או למשל, אם אני לוקחת תמונה ושומרת אותה על דסק טופ בלבד אז כן אפשר .

מדובר בבעיה נקודתית בהעלת התמונות מהספריה במחשב.

למעלה