הלו, יש מישהו בבית? מה עם העלאת תמונות,

ש י א 1

New member
הלו, יש מישהו בבית? מה עם העלאת תמונות,

כבר כמה ימים לא עובד, מה הבעיה?

חבל שלא עשיתם אפשרות שברירת המחדל הראשונה צפיות יומיות

כל פעם אני נאבק עם הסמארטפון כדי לראות כמה צפיות היו באותו היום ולא אכפת לי כמה היו בשבוע או בחודש

הי אמנון לכל אחד חשוב נתון אחר, איננו יכולים לרצות את כולם >

אבל כן יכולים לתת את מרב האופציות ושכל אחד יבחר מה שמתאים לו.
אם אתה מתקשה מהסמטארטפון ממליצה לך לעבוד מהמחשב ככל הניתן...
שבוע טוב! והמון צפיות.. שרון

הבעיה שאי אפשר בכלל לראות בסמארטפון צפיות של יממה בסמארטפון

מה ההגיון לפרסם שיש 0 צפיות לכל רשומה כשיש לי כעת 94 צפיות - זה מה שכולם רוצים ?

התוכנה שלכם דפוקה - שבועי זה מ-14.8.2016 עד 14.8.2016 - ברור שיהיה 0 צפיות - מה ההיגיון בזה - מי תכנן את זה ? - ילד בגיל שנתיים - מה קרה לכם - עד כדי כך התדרדרתם ברמה ?

יש לי סמסונג S7 - אי אפשר לראות דרכו כעת צפיות לרשומות בכלל - כך זה בכל יום ראשון - צרפתי 2 מסכים בתמונה אחת: צפייה שבועית = 0 בכל רשומה + מתאריך עד תאריך

גם יומי לא עובד היום - צריך לעשות מתאריך עד תאריך כמו בתמונה - אבל בסמארטפון זה כל כך קטן שלא ניתן לבצע והגדלה מעיפה את האפשרות מתאריך עד תאריך

היומי בכלל לא פועל וביום ראשון כתוב 0 צפיות לכל רשומה

גם אם יש 100 צפיות
נראה לי שהרמה הטכנית של הבלוגיה התדרדרה לתת-רמה וצריך לקוות שמישהו אחר יטפל בזה ולא אתם

אתם עמוסים באגים וכל הספירות שלכם לצפיות לא נכונות - הדרך היחידה לראות צפייה יומית זה רק מתאריך לתאריך - קשה מאוד לביצוע בסמארטפון. לא כולם צמודים למחשב כל היום.

אני לא פראייר שאפשר לעבוד עליו כפי שאתם חושבים. בעבר הייתי עיתונאי ועורך בעיתון יומי. הייתו גם סוגר את הדפים שהייתי אחראי עליהם תוך דגש על עיצוב גרפי יפה על רקע זאת שהיה לי בעבר עסק לשלטים וגרפיקה.

זו בדיחה לחשוב שיותר חשוב סיכום שבוע לא נכון שמחסיר את יום ראשון מאשר סיכום יומי - ובכלל זה לא סיכום שבועי אלא סיכום החל מיום שני.

דוגמא: ביום שלישי כתוב בסיכום שבועי לכל רשומה את הצפיות לימים שני ושלישי בלבד - אם אתם קולטים בכלל למה שאני מתכוון - אני לי שמי שמטפל בבלוגיה ברמה ירודה ששאופת לאפס

תנו לאחרים לטפל בבלוגים ואל תהרסו לנו את הבלוגים - את שלי כיסחתם לגמרי.

series4u

New member
יש בעיה אחת - שנתוני היום לא נכנסים לסטטיסטיקת הפוסטים

השאר זה ספקולציות ועצבים.
&nbsp

למעלה