מידע על עדכונים ותיקונים שנעשו בעת האחרונה

מידע על עדכונים ותיקונים שנעשו בעת האחרונה

שלום לכם,
כידוע לכם אנו עובדים במרץ על מנת להתגבר על כל התקלות ולשפר את חוויית הגלישה בבלוגים. להלן מספר עדכונים ותיקונים שערכנו בעקבות נושאים שעלו כאן בפורום:
1. תגיות באנגלית- כעת ניתן להגיש תגיות באנגלית ללא בעיה.
2. סידור רשימת התגיות לפי א'-ב'- כאשר אתם מקישים תגית אשר נמצאת במאגר, רשימת התגיות שנפתחת מסודרת כעת בסדר אלפביתי על מנת להקל את מציאת התגית המבושקת.
3. שחזור תמונות מהבלוגים הישנים- לאחר שמספר בלוגרים התלוננו על תמונות שנעלמו במעבר למערכת החדשה, עשינו עדכון וכל התמונות שנותרו במערכת הישנה "יובאו" למערכת החדשה.
4. הגדלת תמונות בלחיצה- פיתחנו אפשרות חדשה בה תמונה שמופיעה בפוסט תגדל כאשר לוחצים עליה.
5. בעיות שהיו במציאת תגיות קיימות למשל: "לב" , "עוף" - סודרו. כעת ניתן למצוא הכול בקלות (כאמור גם בסדר אלפביתי)
6. בעיות שדווחו בסקירה השבועית בלוח הבקרה סודרו גם הן.

מאחלים לכם המשך גלישה נעימה, אנו ממשיכים לשדרג ולשפר את המערכת כמה שרק ניתן. אני כאן לכל בעיה או עניין טכני,
מחכה לפוסטים ההורסים שלכם
שרון

series4u

New member
שתי תקלות שנתקלתי בהן

ב FF, לאחר שמירת רשומה, לא ניתן לחזור ישירות לרשימת הפוסטים. רק דרך פתיחת חלון הפוסטים בטאב/חלון נוסף.
&nbsp
בדר"כ אני נגש לעדכון הבלוג דרך הלינק הישן של ניהול בלוגים, http://www.tapuz.co.il/blog/manageBlog.asp, עד לפני כשבוע לא היו עם זה בעיות. בימים האחרונים אני נתקל בבעיה שמידי פעם רשימת הפוסטים מופיעה בצורה מוזרה, כמו עמוד שלא עלה עד הסוף. רשימת הפוסטים נראים כמו מסכים שהיו חדישים לפני כעשור או יותר.
זה נשאר ככה גם אחרי מספר ריפרושים, אבל בפתיחת רשימת הפוסטים בחלון חדש - הרשימה מופיעה כמו שהיא צריכה להופיע. נתקלתי בזה בכרום.
&nbsp
&nbsp
ועוד שאלה קטנה,
זה שבטאב של הסטטיסטיקה, לא מחושבות סטטיסטיקת מהיום (צפיות בפוסטים מהיום הרשומות הנצפות), זו תקלה או פיצ'ר?
(אפשר לבצע סינון תאריכים, מהיום עד היום).
&nbsp
&nbsp
ובלי קשר,
בבלוג מקביל שלי (אפילו שניים), תמונות שהעליתי כתמונות טיזר, לא נשמרות ברשימת תמונות הטיזר (התמונות קיימות בבלוג וברשימת המדיה, אבל לא ניתן לבחור אותן שוב כתמונות טיזר לפוסטים אחרים).
זה משהו שאני יכול לשנות אצלי או שזה דורש טיפול ייחודי שלך / הצוות הטכני?
&nbsp
&nbsp

הי סריוס בדקתי את טענותיך-

1. לא ניתן לחזור ישירות לרשימת הפוסטים- ניסיתי והצלחתי לשמור פוסט ולאחר מכן לחצתי על" רשימת פוסטים" נפתח באותו הדף.
&nbsp
2. הלינק הישן של ניהול בלוגים,http://www.tapuz.co.il/blog/manageBlog.asp- לא ברור הבאג- נפתח מסך אדמין תקין - הלינק תקין
&nbsp
3. סטטיסטיקות מהיום בטאב הסטטיסטיקות- היה באג ותוקן
&nbsp
4. תמונות שהעליתי כתמונות טיזר, לא נשמרות ברשימת תמונות הטיזר - כל התמונות נשמרות לאותו הבלוג, במדיה, ניתן להשתמש בהן שוב, לפוסט אחר
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

series4u

New member
תגובה או שניים

הלינק של הניהול הישן תקין. ברוב המקרים הוא פותח את לוח הבקרה. רק שמידי פעם הוא מתחרפן ומציג עמוד של רשימת הפוסטים לא מעוצבת. וזה נשאר ככה גם אחרי מספר ריפרושים. כשאני פותח את רשימת הפוסטים בטאב חדש, הוא מוצג בצורה תקינה. זה לא כל הזמן, אבל נתקלתי בזה גם היום.
&nbsp
סטטיסטיקות מהיום - בטאב הסטטיסטיקה, רשימת הפוסטים הנצפים ביותר ריקה השבוע (שזה מהיום עד היום), ויש לי כמה כניסות היום לבלוג ...
ב"הגעה לבלוג" יש 2 מקורות.
&nbsp
&nbsp
ב FF, אם אני זוכר נכון, היתה שם איזשהי אזהרה אבטחה על אתר לא מאובטח. בפעם הבאה שאני אתקל בזה, אני אוסיף את ההודעה המלאה.
&nbsp
&nbsp

למעלה