שרון שלום. מה קורה עם מה שדיברנו בפוסט ששקע

שרון שלום. מה קורה עם מה שדיברנו בפוסט ששקע

לתהום הנשיה ?
משהו? התייחסות ? צריכה לינק לעניינים שהיו שם, או שאת יכולה למצוא אותו לבד...?
בחייאת...
קצת התייחסות.

הי מרדכי דיברנו על כל מיני דברים ולהכול התייחסתי. איזה נושא>

נשאר פתוח מבחינתך? אשמח לעזור!!

נו באמת....

מצפה לקצת יותר רצינות.
תקשיבי שרון
אני גולש של עשרים וכמה שנה ברשת
ואני אדם מבוגר
תעשי לי טובה תעברי על השרשור שבקישור
ועם קצת תשומת לב את תמצאי את כל אותם הפעמים
שלא התייחסת לכל הדברים הפתוחים שנותרו.
ושלא תביני לא נכון, אני ממש לא משועמם
הייתי רוצה לראות באמת פתרונות לבעיות שהעלתי
כי אני חושב שזה ישפר לחלוטין את התדמית של עורך הבלוג
ובכלל של האתר.
תקדישי בבקשה תשומת לב לכל אחד מהעניינים שהעלתי שם בשרשור
ותאמיני לי שאם תמצאו להם מענה
עשיתי שרות גדול לתפוז.
תודה לך על תשומת הלב.
אם באמת ובתמים לא הצלחת לאתר דברים שנותרו פתוחים
אני אעשה מאמץ עבורך ואקבץ אותם לכאן ברשימה מיוחדת
שאערוך עבורך.
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/807/180977526/

אוקיי אענה לפי הסדר:

1. תכנים לא ראויים- האם עדיין מופיעים אצלך? לא שלחת לי צילום מסך כדי שאבין את המקור ואראה דוגמה.
&nbsp
2. תמונות- אני מבינה שיש בעיה בשמירה של הגדלים שאת מזין לתמונה והם לא נשמרים. זה באג והגשתי לטכנאים. הם ביקשו אם אפשר לינק לאחד הפוסטים בהם השינויים שערכת לא נשמרו.
&nbsp
3. שיתוף בפייסבוק- כפי שאמרתי, ניסיתי לשנות כותרת ולשתף והשינויים נשמרו. האם נתקלת בבעיה זו מאז? אם כן בבקשה שלח לי לינק לפוסט אותו לא הצלחת לשנות
&nbsp
4. לגבי הלינק שצירפת כדוגמה לבעיה בתמונת הטיזר, תמונת הטיזר היא זאת שפייסבוק משתף. בלינק שצירפת אתה מופיע בתמונת הטיזר ולכם זו התמונה שמופיעה בפוסט בפייסבוק. כל התמונות היפות ששמת בגוף הרשומה לא מופיעות בשיתוף כי הן לא מוגדרות כתמונת הטיזר. מקווה שזה ברור... לא בדיוק הבנתי איזה עוד עזרה אתה צריך בנושא זה.
&nbsp
נראה לי שזהו... שמחתי לעזור כתמיד, סליחה אם הרגשת שנשכחת! שרון

את מכריחה אותי לטרוח - ואני אעשה את זה

תקשיבי

1. תכנים לא ראויים- האם עדיין מופיעים אצלך? לא שלחת לי צילום מסך כדי שאבין את המקור ואראה דוגמה.
את הבעיה הזו מנעתי ע"י שלחצתי X על כל תמונת פרסומת שהגיעה אלי.
ודיווחתי שאינן לרוחי. זה הפסיק לעת עתה.

2. תמונות- אני מבינה שיש בעיה בשמירה של הגדלים שאת מזין לתמונה והם לא נשמרים. זה באג והגשתי לטכנאים. הם ביקשו אם אפשר לינק לאחד הפוסטים בהם השינויים שערכת לא נשמרו.
אם זה באג, שיתקנו את זה, זה קורה ברוב הפוסטים, וזה שאת אומרת שהגשת לטכנאים זה לא אומר שזה סודר, זה קיים עדיין. וכנראה שאתם גם יודעים על קיומו של הבאג הזה, טרחתי שם בשרשור וצילמתי עבורכם צילומי מסך, זה אמור להספיק לאיש מקצוע להבנה. מוזרה לי הרשלנות הזו.

3. שיתוף בפייסבוק- כפי שאמרתי, ניסיתי לשנות כותרת ולשתף והשינויים נשמרו. האם נתקלת בבעיה זו מאז? אם כן בבקשה שלח לי לינק לפוסט אותו לא הצלחת לשנות
הבעיה עדיין קיימת, מצטער, אבל אני לא עובד אצלכם, יש לכם בעיה בממשק תתקנו אותה. עצם זה שאני נמצא כאן ואומר לכם את זה זה כבר עזרה גדולה עבורכם.
4. לגבי הלינק שצירפת כדוגמה לבעיה בתמונת הטיזר, תמונת הטיזר היא זאת שפייסבוק משתף. בלינק שצירפת אתה מופיע בתמונת הטיזר ולכם זו התמונה שמופיעה בפוסט בפייסבוק. כל התמונות היפות ששמת בגוף הרשומה לא מופיעות בשיתוף כי הן לא מוגדרות כתמונת הטיזר. מקווה שזה ברור... לא בדיוק הבנתי איזה עוד עזרה אתה צריך בנושא זה.
שטויות והבלים. כנראה את חושבת שאת מדברת עם ילד בגן.
ביותר מפוסט מאחד [כמעט 10 פוסטים שבדקתי] העורך מחליט איזה תמונת טיזר תופיע בשיתוף. יש פעמים שהוא מחליט שזו תהיה תמונת המשתמש שלי בתפוז, יש פעמים שאת תמונת הטיזר שקבעתי לו [ואני קובע תמונת טיזר, כך שהדיבורים על אי קביעת תמונת טיזר הן זלזול באינטילגנציה שלי] הוא מעלה חתוכה, ויש פעמים כאשר בשמירת הפוסט קבעתי תמונה מסויימת, ולאחר מכן החלטתי לשנות אותה, העורך לא מוכן להחליף את תמונת הטיזר.

נראה לי שזהו... שמחתי לעזור כתמיד, סליחה אם הרגשת שנשכחת! שרון
טעית זה לא זהו.
העלתי עוד בעיות בפוסט ההוא [בהודעה לפני האחרונה בשרשור לגבי תיבת דו שיח שתשאל אותי אם אני רוצה לעזוב את הדף במקרה ולחצתי בטעות על ריענון או עזיבה] בעניין העזרה אני ממש נדהם להבין שאת חושבת שאת עוזרת לי ושזה לא להפך, תקשיבי, אתם אתר שאמור לספק שרות לגולשים בו, אני מתריע על באגים בממשק שלכם, אתם אמורים לרצות לסדר את זה על הצד הטוב ביותר
ואני לא אמור לשכנע אתכם לעשות כך.
מקווה שאכן תבינו את המציאות. טכנאי תוכנה אמור למצוא את הבאגים הללו ללא כל בעיה ולתקנם. לא המצאתי אותם הם קיימים. הבאתי אותם לכאן מתוך כוונה טובה לעזור. מקווה שתתנו על זה מענה.
תודה על תשומת הלב.
מרדכי

הי מרדכי

באופן כללי כאשר אני מבקשת לינקים לפוסטים שבהם ראית בעיה זה בגלל שאנחנו מחפשים את הבעיה ולא רואים אותה אצלנו. אך אנחנו כן מאמינים שלא סתם פנית ולכן מבקשים לראות איפה נתקלת באותה בעיה.
1. גדלי התמונות- עשינו מספר ניסיונות אצלנו והגדלים נשמרו, לא הצלחנו למצוא באג או משהו שגורם לבעיה זו. לכן אין לי אפשרות לבדוק הלאה ללא לינק.
2. כנ"ל שינוי כותרות ושיתוף- כאמור, עשינו מספר ניסיונות לשנות ולשתף והשינוי נשמר.
3. לגבי תמונת הטיזר בפייסבוק- אני שוב אבדוק אם הבעיה היא אצלנו או באוטומיזציה של פייסבוק- אעדכן.
אני לא נכנסת איתך עכשיו לוויכוח האם אני עוזרת לך או להפך ועל טיב השירות- זהו פורום תמיכה טכנית ואני עושה את המיטב לתמוך ולהתייחס לכל הבעיות שעולות כאן. חבל לי מאוד שהתחלנו ברוח טובה והגענו לאן שהגענו. מקווה שאתה יודע שגם לי יש כוונה טובה לעזור... נהיה בקשר לגבי העניין של פייסבוק שנשאר פתוח. שרון

בינתיים מצאתי רק פוסט אחד שלא מושך את תמונת הטיזר >>

לפייסבוק, כל שאר הפוסטים שבדקתי (כעשרה עד שהתייאשתי) היו תקינים לחלוטין

נו טוב. מצאת אחד מצאת את כולם. משמע יש באג

יותר מזה אינך צריכה לעשות כלום חוץ מלדווח לטכנאים
והם אמורים לפתור את הבעיה לשם כך המציאו אותם.....
מה לגבי הוספת מעצור אם תיבת שיח השואלת אם באמת ברצונך לעזוב את הדף
למקרה שבטעות לחצת על עזיבת הדף ללא שמירה?
מה לגבי שינוי גודל תמונות?
שימי לב אני אטרח עוד טיפה כדי שלא יגידו שאני סתם מקשקש
הנה לך לינק לפוסט
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7357839
&nbsp
אביא לך 3 צילומי מסך
1. צילום מסך מתוך העורך בו הגדרתי את גודל התמונה ואיך היא נראית בעורך
2. צילום דף ההגדרה עם ערכי ההגדרה
3. איך התמונה נראית למעשה בדף הפוסט.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הי מרדכי

את הפוסט שאני מצאתי עם התקלה בשיתוף בפייסבוק כבר תיקנו אתמול.
לגבי התמונה- השתלטתי על הבלוג ונראה לי שסידרתי את זה. אם אתה נתקל שוב בבעיה, אנא עדכן אותי.
את ההצעות שלך לגבי הוספת מעצור אם תיבת שיח למקרה שבטעות לחצת על עזיבת הדף ללא שמירה- אני אציע לגרסה הבאה שתעלה.
תודה רבה על המשוב, מקווה שעכשיו המשך הגלישה שלך בבלוג תהיה חלקה וחפה מתקלות. שרון

שרון תודה לך על כיבוי השרפה :)

הבעיה עם גודל התמונות ישנה כמעט בכל הפוסטים.
זה לא יעזור לי שתשתלטי לי הבלוג ותתקני בפוסט אחד
הבעיה היא באג שלא נותן לסדר את הפוסט
עם גודל תמונה כפי שהעורך מציע.
לגבי תמונות הטיזר, הבאג עדיין קיים.
גם תמונות חתוכות בדף הראשי של הבלוג
וגם בשיתוף העורך מחליט איזה תמונה לשתף.
תודה לך על הניסיון אמיתי האישי שלך לעזור.
הבנתי את המגבלות שלך
תעודת עניות לתפוז.
&nbsp

דרך אגב - באותו פוסט עצמו יש עוד שלוש תמונות

עם אותה בעיה, ובכלל בבלוג יש כמה עשרות תמונות כאלה.
מה הבעיה להעביר לטכנאים את הבעיה?
למה את צריכה ל"השתלט" על בלוג בשביל זה?
שיתקנו את הבאג בממשק עצמו.
&nbsp

למעלה