קוביות "הבלוגים שלי" ו-"רשימת הרשומות" חזרו!!!

קוביות "הבלוגים שלי" ו-"רשימת הרשומות" חזרו!!!

לאחר בקשות רבות החזרנו את קוביות "הבלוגים שלי" ו- "רשימת הרשומות" שלא היו זמינות קודם במערכת החדשה.
על מנת להשתמש בקוביות אלה עליכם ללכת לעיצוב--> קוביות תוכן--> לבחור בקוביות לא פעילות (מצ"ב צילום מסך) ושם תמצאו את הקוביות הללו וכל מה שצריך לעשות הוא לגרור אותן בחזרה אל הבלוג . בהצלחה!! שרון

ny22

New member
מנהל
הי שרון, אבל מה עם קוביות

רשימת רשימות?
לאן הן נעלמו??
&nbsp
גם אם אתן לא רוצים שהן יופיעו בבלוגיה החדשה, צריכה להיות לנו אפשרות לשחזר את המידע שם למקרה שנרצה להשתמש בו

&nbsp
לגבי קוביית "רשימת הרשומות" יש את זה בנצפות ביותר, לא?
ולמה לא ניתן לשים יותר מאחת כזאת?
&nbsp
תודה!

הי NY כמו שכתוב למעלה גם קוביה זו חזרה...

האם תרצה שאשתלט על הבלוג שלך ואגרור אותה ? או שאתה מסתדר לבד?

ny22

New member
מנהל
איפה? יש קוביית "רשימת רשומות" ולא "רשימת רשימות"

את שמה לב להבדל, נכון?
פשוט את השנייה אני לא מוצא....

הקוביה הבלוגים שלי, עוברת אבל בלי הרשימה של הבלוגים שלי

אלא עם קישור למתכון האחרון שהעליתי בבלוג (עוגת גבינה).

haviva9

New member
האם קוביית הבלוגים שלי כוללת את התוכן של הבלוג הישן או שצריך

למלא אותה מחדש???

haviva9

New member
אם כך, קוביית הבלוגים שלי עדיין חסרה ואשמח מאוד אם תחזירו לי

אותה, תודה

haviva9

New member
כלומר, כשאני גוררת אותה משורת קוביות התוכן, היא נפתחת אבל

אין בה כל תוכן שהיה בבלוג הישן.

תגיות

ביקשתי מספר פעמים לאשר לי תגיות ובמיוחד את התגית 'הוצאת דני ספרים' ומשום מה לא אישרתם לי אותה. אבקשכם לאשר לי את התגית, שכן היא נחוצה לבלוג שלי. תודה. :)

הי גלי ראיתי את בקשתך

אנו מעדיפים לא לאשר תגיות שמקדמות מותגים. מדוע את צריכה את התגית הזו?
תשלחי לי שוב בקשה

זה לא קידום מותגים.

אני מעלה המלצות בבלוג שלי. ההמלצות שלי מאוגדות בין השאר לפי ההוצאה בה הוצאו הספרים, לכן אני צריכה את התגית. שלחתי שוב את התגית ואבקש לאשר לי אותה, תודה.

series4u

New member
זה אחד הדברים שממש לא ברורים לי,

אם היא רוצה תגית מסויימת שתעזור לה בניהול הבלוג, מה איכפת לכם איזו תגית היא בוחרת? כל עוד זה בשימוש בתוך הבלוג שלה.
אתם לא רוצים לקדם את התגית כחלק מענן התגיות הכללי של תפוז? אחלה. תסננו את התגית משם. לא מהבלוג שלה.
בסופו של דבר, התגית היא קודם כל כלי של הבלוגר. לאו דווקא של תפוז. גם אם התגית לא תקדם את הבלוג שלו ע"י תפוז, היא עדיין יכולה לעזור לו לעשות סדר ניווטי בתוך הבלוג.
&nbsp
אין לי בעיה שאף אחד מאלפי התגיות שמחקתם לי, לא תקודם ע"י תפוז ולא תשתתף בענן התגיות הענק של תפוז. במקור הן נועדו לעשות קצת סדר בין הפוסטים בתוך ההבלוג, ולהוסיף "בדיחות" פרטיות כחלק מהתגיות של הפוסטים (כמו התגית "בנט זה לא רק אח", בפוסט שעוסק ב"גאווה ודעה קדומה" ....).
רק שמבחינתי זה מאוחר מידי. גם אם התגיות יחזרו, אני לא בטוח שארצה להמשיך עם הכלי הזה. היום אני מוסיף תגיות רק כדי לצאת ידי חובה. לאו דווקא כדי להשתמש בהם מתישהו. לפחות עד שאני אוריד לגמרי את קובית התוכן של התגיות. היא הופכת יותר ויותר ללא רלוונטית בשבילי.
&nbsp
&nbsp

אבל היא ריקה לחלוטין!!

דיי זה ממש לא בסדר.
למה מראש להחליט שרירותית לבטל קוביה ?! היו לי שם בערך 30 רשומות, עכשיו מה אני צריכה לעשות, לשחזר אחד אחד??

בבקשה תחזירו את הבלוג שלי לעורך הישן, רק ליום אפילו,
כי בעורך הישן היא כן מופיעה ואז לפחות אוכל לראות מה היה שם ולחפש לפי תאריכים.

תשובתכם בבקשה, אני כבר כותבת באותו נושא פעם שלישית והמקסימום תשובה שקיבלתי זה "תשני לעיצוב 2 עמודות" (למקרה של ספק- זה כבר ככה!!!)

וב ב ק ש ה בטלו תוכן למבוגרים בלבד

שמופיע בבלוג שלי "אולי תאהבי גם את...." ויש תמונות עם תוכן מיני מביך

אני ממש לא אוהבת את זה.
פעם שניה שאני פונה גם לגבי זה.

הי אם תקליקי על התכנים הלא רצויים>>>

ותעבירי לי את הלינק של זה, אני יכולה לחסום את אותם תכנים.
מחכה שתשלחי לי...

למעלה