תקלות מהסופ"ש 19-21.5

series4u

New member
ושוב תגיות. בעיה בהוספת תגית באנגלית

לדעתי יש בעיה בהוספת תגית באנגלית. המערכת לא מזהה תגיות כאלה. את התגיות שהתווספו בזמן המעבר למערכת החדשה, המערכת מזהה ואפילו מציגה כשאני מנסה לבחוק, אבל כאלה שהתווספו אחרי, למרות שהן אושרו לא פעם, עדיין הן לא נמצאות ברשימה לבחירה. וכל פעם צריך לאשר אותן מחדש.
&nbsp
&nbsp
ואם כבר תגיות,
יש אפשרות שתצוגת החיפוש בבלוג תוצג כמו בבחירת תגית? כחלק מהבלוג ולא כמסך תוצאות חיפוש כללי (ושהחיפוש יהיה ע"י "חיפוש מדוייק", של כל הביטוי ולא כל אחת מהמילים בנפרד), כשחיפוש נוסף מחפש בכל האתר ולאו דווקא בבלוג.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הי בתיה יש לי חדשות בנושא זה>>>

היום אוציא הודעה מסודרת לכולם.
לאחר בקשות רבות החזרנו את קוביות "הבלוגים שלי" ו- "רשימת הרשומות" שלא היו קודם במערכת החדשה. על מנת להשתמש בקוביות אלה עליך ללכת לעיצוב--> קוביות תוכן--> לבחור בקוביות לא פעילות (מצ"ב צילום מסך) ושם תמצאי את הקוביות הללו וכל מה שצריך לעשות הוא לגרור אותן בחזרה אל הבלוג שלך. בהצלחה!!
&nbsp

כתבתי לך למעלה שהקובייה עוברת עם קישור של המתכון האחרון

שהעליתי בבלוג ולא עם רשימת הבלוגים.
לטיפולך

motior

Member
דבר מוזר קרה לי, או - יש חיים אחר המוות!

התחלתי לכתוב רשומה חדשה (כן, זה מוזר, אבל לא זה העניין) ובטעות לחצתי על "פרסם" במקום על "שמירה" - וזאת ללא ששמרתי את הרשומה אפילו פעם אחת.
מיד לחצתי על ביטול פרסום, אבל כמובן כבר קיבלתי מסר על רשומה חדשה (אני מנוי על הבלוג שלי).
מתוך סקרנות לחצתי על הקישור שנשלח אליי ולהפתעתי הרבה הוא הציג את הרשומ (ולא את עמוד הבלוגיה הראשי) ובעיקר מפתיע שהוא הציג אותה בבלוג הישן!
&nbsp
אפשר לראות בצילום המסך הרצ"ב שהרשומה פורסמה כעת וכל מבנה הבלוג הישן שם!

motior

Member
מה שאי אפשר לראות בצילום המסך הנ"ל הוא שכל התגיות הישנות שם!

ולכן אני מצרף עוד צילום מסך...
&nbsp
ואם התגיות קיימות - האם אפשר בכ"ז להעביר אותן לבלוגיה החדשה???

series4u

New member
מה שאומר שהתגיות האלה עדיין חיות באיזשהו מקום,

ועדיין לא מאוחר מבחינת תפוז, להחזיר אותן לחיים .... למרות שזה אומר שהם יצטרכו להודות שהם טעו בהחלטה המקורית שלהם ... מודה ועוזב ירוחם !
&nbsp

&nbsp
&nbsp

למעלה