אלביס צוחק

ThE RhythM

New member
אלביס צוחק ../images/Emo6.gif

אז ככה: שמעתי לאחרונה את הגירסה של Are You Lonesome Tonight בה המלך מתחיל להתפקע מצחוק באמצע השיר, ותהיתי, האם מישהו יודע בוודאות את הסיבה בגללה הוא צוחק? האם הדעה הרווחת שהוא היה שיכור אכן נכונה? תודה מראש לכולם

גם אני שמעתי את התאוריה הזאת

שהוא היה מלא בתרופות או שיכור. הקשבתי למילים, רגע לפני שהוא מתחיל לצחוק, והוא פשוט משנה שם את המילים, כמו שהוא היה עושה לפעמים בהופעות והרבה פעמים באולפן ההקלטות. הוא היה בעל חוש הומור ולכן אני מעדיפה לחשוב שהוא שינה בכוונה את המילים וזה הצחיק אותו. הוא שר שם במקום: Do you gaze at your door stap and picture me there את המשפט: Do your gaze at your boled hed and wish you had hair.

me22f

New member
אגב - ההופעה משנת 69....

כך שמצבו היה טוב. זה לא בגלל התרופות

elvis10

New member
אלביס...

זה שהוא שינה את המילה לצירוף מצחיק זו ההתחלה ובנוסף הזמרת ששרה ברקע(קאת'י ווסטמורלנד) עלתה לגבהים "לא רצויים" וזה גרם לאלביס להמשיך ולצחוק עד סוף השיר. אכן לאלביס היה חוש הומור מיוחד והוא אהב לשנות את מילות השירים כמעט בכל הזדמנות...בעיקר באולפן ההקלטות ובחזרות להופעות חפש בפורום את הלינק לאלבום החודש (מהימים האחרונים) זה אלבום שמתמקד ממש באלביס שאהב לצחוק...יש שם כמה רגעים מדהימים של אלביס...חובה !!!

me22f

New member
זה באמת מצחיק!

היא ממשיכה לשיר כאילו לא קרה כלום! (ראיה לכך שזו הסיבה להתפרצות צחוק נוספת, היא שהוא אומר פעמיים sing it baby). הלוואי והיינו יכולים לראות את זה בוידאו... נראה לי מעניין

למעלה