תקליטי אלביס

צביקה128

New member
תקליטי אלביס

שלום חברים
אני מעוניין לרכוש תקליטים ותקליטונים של אלביס.
איך ניתן לדעת אם התקליטים הם נדירים או מקוריים? האם לפי המחיר?

Jen74

New member
למיטב הבנתי אין בכלל חשיבות למחיר

תקליטים נדירים הם כאלו שהם בהוצאה מיוחדת, במהדורה מוגבלת וכד'.

צביקה128

New member
אוקיי

אוקיי אז איך ניתן לוודא או להבדיל שהם אכן נדירים או במהדורות מיוחדות ?
והיכן ישנם ירידים או חנויות בהם ניתן להשיג אותם?

Jen74

New member
בארץ לא ידוע לי על מקומות ספציפיים

שניתן למצוא תקליטים של אלביס. תקליטים באופן כללי יש כל מיני חנויות וביניהם בטוח שיש גם של אלביס.
למשל בשלמה המלך פינת המלך ג'ורג' בת"א "חור בשחור" וב"אוזן השלישית" במלך ג'ורג' פינת בן ציון.
איך אפשר לדעת אם נדיר או לא?
אני מאמינה שיש אנשים שיכולים לתת לך תשובה מוסמכת יותר לגבי זה ובגוגל אפשר למצוא אנשים שמתעסקים בהערכת מחיר של פריטים שונים וביניהם גם תקליטים נדירים.

צביקה...להלן תשובה מלאה לשאלתך....

ראשית תגיד מה הכיוון שלך בתקליטי אלביס ?
יש לאסוף...ויש לאסוף !
יש לאסוף תקליטים רישמיים שלו ( גדולים מהירות 33 ושליש) ותקליטונים ( מהירות 45 ) שיצאו בין השנים 1954 ל- 1977 ( תקופת פעילותו המוסיקלית )
ויש להתעמק ולאסוף באופן רציני יותר גם הקלטות נדירות שיצאו באופן רישמי וכן באוםן לא רישמי. יש מהדורות מצומצמות ויש הדפסות ראשונות במונו ובסטריאו אבל זה כבר עיניין לאספנים רציניים וכבדים...כמוני למשל.
עכשיו...
אם אתה מחפש תקליטים של אלביס ניתן למצוא את כל הרישמיים מהאלבום הראשון Elvis Presley ועד ל- Moody Blue במחירים שפויים...
אם אתה מחפש תקליטונים שלו אז זה עסק יותר מורכב...יש המון !!!! ואתה צריך להכין הרבה מאד כסף...לא שמהגדולים יש מעט אבל תקליטונים יש מעל 100 !!!
ועוד...משנה לך הדפסה ? זה אומר : איזו מדינה , אם הדפסה ראשונה ? אם כן המחיר בהתאם וכמובן לפי מצב הויניל והעטיפה...
אם אתה מחפש הדפסות ישראליות ? או שתשדוד בנק או שתוותר על העיניין כי זה ממש קשה כיום ב- 2015....90% מההדפסות הישראליות קשה מאד עד בלתי אפשרי למצוא ואם מוצאים אז המצבים לא בשמיים ואם מוצאים והמצב טוב מאד המחיר גם טוב מאד !
יש לך אפשרות להכין רשימה ? מה אתה מחפש ? אנסה לעזור !
ומהיכן אתה בארץ...
בברכת יום טוב
ליאור

מניטו12

New member

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_f...01.m570.l1313&_nkw=elvis+rare+record&_sacat=0

למעלה