פינת לבוש שנות ה-50'-60'

ולסיכום...כפי שאתם\ן רואים\ות...

לאורך כל השנים מ- 1960 עד 1968 אלביס שמר על טעם מעודן, נקי מחוייט ואפילו ספורטיבי
הכל בטוב טעם עם בדים מעולים והתאמת צבעים סולידית ויפה.
כך שאני ולטעמי השנים 1960- עד 1968 ( אפשר להכניס גם את 1969...) אלביס היה לבוש הכי קלאסה...
כפי שאתן\ם רואים\ות...ב- 11 התמונות שהעלתי כאן...וזו רק טיפה בים...אך בכדי להראות את סגנונו בכל שנה
יום קסום
ליאור

GM1988

Well-known member
ליאור, בעיניי אלביס תמיד יישאר הבחור הצעיר

של שנות ה50, שמשתולל על הבמה בענטוזי אגן ושיער שמתנופף והתמימות שקורנת מתוך עיניו והבעת פניו.
הבגדים שלבש בשנות ה60 ללא ספק כנראה היו באיכות טובה והיו יכולים (בעיניי) להיראות טוב על בחור אחר, אבל את אלביס הם ביגרו וגרמו לבחור שאפילו לא לקראת 30, להיראות...

ברור לי שגם מצבו הנפשי אחרי מות אמו, הסרטים והשירים שבהם כיכב לא הוסיפו למצבו, אך הוא חזר לעצמו אחרי שנגמר החוזה ההוליוודי, בקאמבק 68! הוא לבש את בגדי העור השחורים, השיער שלו היה פשוט פנטסטי, והפנים!!! הפנים חזרו להקרין המון אור ושידרו שמולנו נמצא בן אדם שעבר המון בחייו והוא כאן כדי לחזור למה שהוא יודע לעשות הכי טוב - לשיר, להופיע, לגרום לאנשים לרקוד לצלילי שיריו ולנמוס למשמע קולו. הוא היה אדיררררררר בשנים האלה ...

1954-1958, 1968-1973
אלה השנים שאני הכי אוהב מכל בפועלו של אלביס

על הכיפאק

מסכים איתך בהחלט ששנות ה-50' היו ההתחלה המרדנות ואלביס הצעיר היה משהו מפתיע ומאד שונה לזמנו. גם אני מאד אוהב את ההתחלה...
ובכלל גם שנות ה-70' הוא הקליט חומרים לא מהעולם הזה..אבל זה כמובן מוסיקלית...כאן בכל השירשור התייחסתי אך ורק ללבוש ולמראה. על הלבוש והמראה של ה-70'...אין טעם שאוסיף...כי כבר דנתי בכך בעבר...
אך..1968 !!! כן בהחלט אלביס היה נראה מיליון דולר הקרין המון קסם ובגרות נוסיף לכך שהיה לאב טרי ונישואיו היו עוד מאושרים ...הוא חזר להופיע בפני קהל...חוזה הסרטים שלו עמד להסתיים שנה לאחר מכן כך שכן...בהחלט אלביס הרגיש על גג העולם וזה לא סתם נראה על המסך ולשמחת מעריציו מסביב לעולם הכל הונצח על סרט : Elvis או כפי שידוע יותר Elvis comeback Special 1968 ....כמה עצוב שזו הייתה בעצם ההתחלה ( או החזרה..) של הסוף...פחות מ- 10 שנים הלך לעולמו...אבל מה שהשאיר הוא לעולמים ובעצם הוא תמיד חי במוסיקה שירים סרטים הופעות ועוד...

למעלה