מישהו מוכר את Tigris and Euphrates?

מישהו מוכר את Tigris and Euphrates?

היי,

אני מחפש לקנות את המשחק הנ"ל.
לצערי כבר לא מדפיסים אותו, ואני לא אוהב לקנות מחו"ל מוצרים משומשים שאני לא באמת יודע איך הם נראים... (וגם לא מוצרים בניילון שלא מודפסים יותר במחירים מופקעים...)

אם מישהו מתכוון למכור את המשחק, אשמח לקנות.

שאלה מעניינת

אני לא אנקוב סכום ספציפי (אני מניח שאתה יכול להבין למה...), אבל אני מוכן לשלם יותר מאשר על משחק ממוצע.

[באינטרנט כמדומני עותק חדש יעלה מעל 600 ש"ח]

yakobi17

New member
היתה הוצאה חדשה בספרד השנה, קישור-

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from...Xgalaxy+trucker&_nkw=Tigris+eufrates&_sacat=0
אולי תצליח למצוא משלוח מוצלח.
אני חיפשתי די הרבה זמן וקניתי לפני כשנה את המהדורה הגרמנית החדשה (יחסית) של פגסוס.
אמאזון לא שלחו לארץ אז שלחתי דרך mailbox.de, עלה כ260 ש"ח סה"כ, אבל אחד האהובים עלי.
בהצלחה!

godZilla1507

New member
גם אני רציתי להמליץ על הגרסא ספרדית

הרי משחק לא תלוי שפה. הגרסא הספרדית יצאה לא מזמן, כך שאפשר למצוא אותה בחנויות (לדוגמא amazon.es)...

yakobi17

New member
דרך mailboxde יעלה בערך 150

משלוח אליהם יעלה 6 יורו,
כשאני שלחתי איתם את אותו משחק זה עלה לי 26 יורו,
סה"כ 32 יורו.
אבל אולי יכריחו אותך לשלם מע"מ, שבאמאזון כבר מחושב ב250 ש"ח.

סה"כ (אם לא צריך מע"מ) זה יעלה כמעט 400 ש"ח. זה שווה את זה?

ואיך - איך הצלחת למצוא גירסה ב-26 יורו???

godZilla1507

New member
הכוונה לעלות המשלול לארץ, כנראה.

6 יורו עלה משלוח ל-mailbox.de ומשם לארץ 26 יורו.
לא יהיה עלות מע"מ על העסקה כזו כי מחשבים אם עלות המוצר + משלוח בחו"ל (לפני המשלוח לארץ) לא עולים על 75 $.
במקרה כאן כ-45 יורו משחק + 6 יורו משלוח פנימי - סה"כ כ-66 דולר, מתחת לרף חיוב המע"מ...

וכאן שאלה - איך mailboxde שולחים את החבילות לארץ? האם מדובר בחברה אמינה? איך יכול לראות תעריפים שלהם?

yakobi17

New member
הדרך היחידה לענות בוודאות על שאלה כזו היא לקנות, ואז להחליט

כצופה מהצד, אני חושב שיש לך עוד מבחר גדול, אבל מצד שני זה אחד המשחקים שאני יותר אוהב ושרואה לא מעט שולחן.
26 יורו זה המשלוח. המשחק עלה, נכון לנובמבר אשתקד, 23 יורו באמאזון.
מה שכן, ע"פ המשקל המשלוח היה אמור להיות קצת יותר זול באופציית משלוח כלשהיא שברגע האמת לא היתה זמינה.
ביחס לאמימות, אני לא הראשון שקנה דרכם, ולא היו בעיות רציניות בעבר, אבל זכורה לי איזו תלונונת ממישהו. חפש בפורום.

AlteredBeast

New member
אני מתנגד לזה נחרצות!

לדעתי זה משפר מדי(!) את המשחקיות שלך, עד כדי כך שזה נותן לך יתרון גדול מאוד על פני שחקנים אחרים שלא שיחקו ומפתחים אסטרטגיה תוך כדי תנועה (ולכן גם טועים יותר מול שחקנים אחרים).
שיחקתי Settlers ו-Kingsburg באייפד, ובהתחלה זה מאוד נחמד, כי זה הולך מהר ולא צריך לסדר את הלוח ואת כל הקלפים והדברים וזה כיף, אבל מהר מאוד זה הופך לעניין מכני של לחיצה אחרי לחיצה, אתה כבר חושב מהר יותר, מכיר את האופציות טוב יותר, ואז כשתבוא לשחק מול אנשים שלא התאמנו בזה, זה כבר לא יהיה כיף, בעיקר כי לך זה לא יהיה מאתגר והם סתם יתבאסו.
&nbsp
לדעתי, משחקים שאתם הולכים לשחק עם אנשים (כלומר שיש/יהיה לכם עותק פיזי שלהם בבית) - אל תשחקו בטלפון/טאבלט. בהתחלה זה כיף, ואחר כך זה הורס את החוויה האנושית (למי שאכפת מזה...).

קניתי :)

ראיתי שהאופציה הכי זולה כרגע היא להזמין את הגרסה הספרדית, דרך מוכר מ-ebay ספרד (עם משלוח ישיר לישראל, שכבר עדיף על כל הקומבינות שאפשר לעשות...). יצא משהו כמו 375 ש"ח. לא זול, אין ספק... אך יחד עם זאת נראה לי שזה הולך להיות שווה את זה :)

[ברגעים כאלו אני נזכר בצעירותי, ועל איך קניתי בטיפשותי משחקים בפריק, כשאותו עותק בדיוק ניתן לקנייה באינטרנט בכ"כ הרבה פחות כסף...]

תודה רבה לכל מי שעזר!

למעלה