משמר מחאה,מחר בבוקר

yarivos

New member
"הופרש עקב פעילות יתר" ??

כשמדובר בהפרשות יש לי נטיה לזכור את הפרטים טוב טוב, ועד כמה שזכור לי לא "הופרשת" עקב פעילות יתר וגם לא עקב התנהלות הרסנית. אתה יודע מה? בעצם כן, אתה צודק. אני מעדיף את הניסוח שאף אחד מהוועד (כולל חבריך למועדון האופנועים) כבר לא יכל לעבוד איתך יותר, וגם לא רצה להמשיך לעבוד בוועד כתוצאה מפעולה שלך כזאת או אחרת. גם הקטע הזה שלך לתבוע ו\או לאיים בתביעות על כל אחד שמתנגד לדעתך, לא ממש עזר להתנהלות הוועד. גילוי נאות, היו לי מספר חילוקי דעות עם המשתמש זהר זהר בנושא המאבק לביטוח הוגן.

זהר זהר

New member
כמה נוח לשקר בחסות אנונימיות

" גם הקטע הזה שלך לתבוע ו\או לאיים בתביעות על כל אחד שמתנגד לדעתך" היה מקרה אחד של פרסום שקרי. כשהבאתי את העובדות הנכונות - מחק השקרן את ההודעה המתקנת וסירב לחזור בו מהמחיקה (לא בקשתי שיתקן את שכתב כי אני נגד סתימת פיות). לבקשת כלל החברים הסכמתי לקבל התנצלות מאוחרת מאד כפתרון . נכון, עד שלא הבהרתי שלא אשלים עם פרסום שקרים , זה לא הגיע. מה לעשות ? אני לא מוכן לקבל שחופש הביטוי כולל את הזכות לשקר תוך מניעת גילוי האמת . מי שמשקר שיהיה לו האומץ לעמוד כנגד פרסום נוגד. מי שמנצל את מעמדו למנוע פרסום מתקן - שלא יתפלא אם נעשה שימוש באמצעי חוקי כדי לתקן את המעוות. האמירה שצטטתי למעלה היא מאותו בית מדרש. שקרית וחסרת יסוד. אם הכותב חולק עלי : שיביא את כל מקרי האיום (אפס במספר ). אני כבר לא בוועד מספר שבועות. לא שמתי לב שהעדרותי תורמת לשיפור ההתנהלות. שמתי לב שלגופו של עניין , האם יש / אין תכנית פעולה ומשימות מתוכננות , לכך אין התייחסות כלל ועיקר.

liquidspice

New member
אתה טרול של וואחד מהקומזיץ שמשיה../images/Emo70.gif

אתמול שיצאנו לטרופיקנה,לא ידעתי איך להגיד לך את זה... הרגשתי שאתה לא אמיתי..בדוי..אנונימי... YARIVOS,גלה את זהותך האמיתית! שנדע לפחות את מי לתבוע
די?! נמאס.

אהוד א1

New member
../images/Emo6.gif"לבקשת כלל החברים הסכמתי.....":-

אחד החזקים שלך,זהר. שכחת לספר לחבר'ה כאן כמה זמן עבר מרגע ההתנצלות ועד שהסכמת לוותר על ה"קנס" הכספי,כן? גם את גובה הסכום שכחת... תגיד,יש סיכוי שאתה מאפשר לי להעלות את אותה הודעה שלך למלאגניס בקומונה? (מצד אחד זו קומונה סגורה,מצד שני אתה הזמנת את כל עם ישראל ואחותו אליה,מצד שלישי אם תאשר כאן לא תהיה לך (כנראה) עילה לתבוע אותי). אתה הרי נגד סתימת פיות,לא? וחופש הביטוי וגילוי האמת ונגד ניצול מעמד וכו' וכו'. תאשר לי,בבקשה תאשר,פליז....

זהר זהר

New member
אתה מוזמן לפרסם כל דבר שאני

חתום עליו , כולל השרשור עליו אתה מדבר. אין לך מה לחשוש. אני הרי בעד פתיחת פיות ולא בעד סתימתם. אני בעד חופש ביטוי, לכולם. אני לא מבין מדוע יש לפחד מדיבור פתוח וגלוי - בכל פורום . אתה אולי מכיר באופן אישי מי שהוא שדוגל בסתימת פיות וחסימתם......? אנא פרסם את שאתה רוצה יחד עם ההודעה המקורית של מלאגניס , שאת התגובה לה הוא מחק ומכאן יצא הקצף. אבל : חוץ מהעניין ההוא אתה מתבקש גם לפרסם את המקרים הנוספים כביכול, המיוחסים לי , אשר כפי שהבהרתי לא היו ולא נבראו .

אהוד א1

New member
עזוב אותך מניסוחים משפטיים...

מפולפלים שאח"כ אדרש להסביר בבית משפט.אני לא עורך דין,סתם איש פשוט. את התגובה של מלאגניס איני בטוח שאוכל להעלות (נמחקה). לא אני האשמתי אותך במקרים נוספים. בינתיים,לפחות. אני רק רוצה לפרסם את התגובות שלך.אני יכול? (במידה והשנה תיגמר בשקט ולא אקרא חס וחלילה לצו שמונה אסגור אותה עם מעל 21 ימי מילואים
).

למעלה