משמר מחאה,מחר בבוקר

baruch900rr

New member
אני יעבור להפגין נוכחות לזמן קצר../images/Emo3.gif

לצערי יש לי המון סידורים למחר

valentino r

New member
אני אשתדל להגיע .. יש לי מבחן עד 11

ויש מצב לעבור... נימיצ קבל
כמה לילות עם מכות גז כל חצי שעה שיעיפו את המושחתים לתקרה..(וסליחה מראש מהשכנים) בטח יעשו את העבודה יותר טוב מכל מיני "מפגשים" למינהם... גני יהושוע היה בזבוז זמן חד וחלק..ממש בדיחה

shlomi_e

New member
כי נמאס לאנשים מבזבוז זמן

על so called הפגנות
לי לפחות נמאס להיות "נחמד".

billy milligan

New member
הייתי ו...

שיא ההפגנה היה לא ספק הבחורה שחיפשה שוטר כי ברוב חוצפתינו חנינו ברחוב
הייתי בין 9 וחצי ל 10 ורבע בערך ובאמת שהיו קומץ אנשים. אז תפסיקו לקטר שלא עושים מספיק, שלא עושים ..... שצריך לעשות... ש.... וש..... ותגיעו למה שכן קורה

דעה חיובית על ההפגנה

הייתי בהפגנה .הראתי נוכחות ותמיכה, שלי אישית היה חשוב לעשות. לקחתי סטיקרים ,סרטים ופליירים וכבר יצא לי לחלק סרטי מחאה לקטנועים על הדרך,בעמידה ברמזור וגם לאיזה אופנוע עם הסבר קצרצר על המאבק דוקא קיבלו את זה יפה.הספקתי גם לגרום לכמה נהגי מכוניות להדביק מדבקות על הרכב שלהם-כן כן המכוניות, ודאגתי לראות אותם מדביקים את זה.אומנם רכבים של משפחה וחברים אבל מה זה משנה?ככל שתהיה יותר מודעות לעניין מה טוב.אז בכל אופן בשבוע הזה אני מאמינה שלפחות אספיק לסיים לחלק את הסרטים והמדבקות-מבחינתי ההפגנה היתה תרבותית ונכונה.זה כרגע מה שאפשר לעשות-זה מה שעושים.אז קדימה מי שיכול בהפגנה הבאה לקחת סרטים ולחלק על הדרך שיעשה גם.

זהר זהר

New member
יש לא מעט לעשות , כחוק , אבל

לדעתי (שלחלוטין אינה מקובלת על וועד הפעולה) חברי וועד הפעולה, ברובם , פוחדים מאד מהטלת משימות על קהיליית הרוכבים. אני מדבר רק על פעילותחוקית ולגיטימית. גילוי נאות: הח"מ "הופרש" מוועד הפעולה עקב "פעילות יתר" והתנהלות "הרסנית" . במקביל להפסקת הפעילות נשמר העקרון של הפעלת הציבור ב 24 השעות האחרונות לפני שעת היעד , המנעות מהחלטות ואולי אפילו , הטוב ביותר, המנעות מכל רעיון חדש או שונה. החשש מכישלון בפעילות יוצר שיתוק כמעט מוחלט . כך לא מכבידים על ציבור הרוכבים עם מידע מיותר , מבלבל, שהוא למעלה מכוחם , כך סבורים מנהיגנו , של קוראי שורות אלה. המחיר של הקטנת מספר הנחשפים לידיעה על הפעילות שווה כנראה בתועלת שאני , מה לעשות, לא מצליח לזהות. אנחנו, כולנו, גם מי שקורא דברים אלה ואינו חבר וועד הפעולה , מקפידים לא ליצור קשר עם הקהילייה האמיתית, אלה שכלל אינם גולשים בשום מקום ובקושי יודעים שיש בעיה, שלא לדבר על פעילות לתיקון מה שאינם יודעים עליו.לא מאמינים ? עצרו את הרוכב הבא שעומד לידיכם , הציעו לו סרט זוהר (שמטרתו לעורר עניין במקבל לשאול במה המדובר ולאפשר הזדהות עם מטרות המאבק ) וראו את התגובה. לא אכתוב כאן מה אני מציע לעשות , כי זה עלול לחבל בשלווה המתמשכת. אני גם לא נוהג להציע אלא לפרט גם את דרך הביצוע וגם לומר מה חלקי בעשייה. אבל לדעתי יש מה לעשות וצריך פשוט להעיר את וועד הפעולה מהתרדמת שנפלה עליו לאחר שהצליח במשימה החשובה של נטרול הגורמים האנרכיסטים שחיבלו בפעולתו. אני מבקש ממנהלי הפורום הזה לא לחסום את כניסתי לכאן בעתיד, כעונש הצפוי לי על האמירה שלעיל ולהוכיח בכך נכונות לאפשר הבעת דעות גלויה וחופשית , מעט חופש ביטוי....

זהר זהר

New member
אני מחוייב לשתיקה. אבל לא ידוע

לי שציבור הגולשים מנוע מלשאול שאלות את מי שיש בידו את התשובות.

motorcycle boy

New member
איזה תשובות?זה שהם אנמים הבנו

עכשיו,אם אתה חושב שיש לך נוסחא יותר טובה,ספר עליה. אם תזכה לתמיכה אולי הועד יאמץ דרכים חדשות. לא מאמין שעם רעיונות חדשים תפגע בפעילות המדשדשת.

זהר זהר

New member
אין נוסחת פלא. יש מגוון של

פעולות שניתן וצריך , לדעתי, לבצע. אני מציע שאת השאלות תפנה לחברי וועד הפעולה. אחד מנושאי המחלוקת הוא ראיה שונה של הדברים : לדעתי צריך לפעול , באופן מתמיד, לאורך מספר חודשים , על פי תכנית פעולה. לדעת אחרים, הם הרוב, בינתיים , צריך לא להחליט. אגב : נושאים שאני פעלתי בהם באו ועדיין באים לידי ביטוי אבל התנופה הולכת ואוזלת למעט אותם הדברים שאני באופן אישי מעורב בהם ואשר לוועד הפעולה אין, באופן טבעי , מעורבות ישירה . צריך אולי לפתוח שרשור עצמאי : וועד הפעולה לאן? אולי על ידי אחד מאנשי הקהיליה שיש לו פנאי לעניין זה. אני הולך לפרלמנט....

אהוד א1

New member
הייתי כותב לך את דעתי עליך,זהר...

אבל אני חושש מתביעה משפטית.לא שהיא תהיה מוצדקת,חלילה. לי בניגוד אליך אין את הזמן והממון להתעסק בשטויות מסוג זה.ראיתי את ההתנהלות שלך מול מלאגניס ואת האיום שלך בתביעה כנגדו והבנתי מול מי אני עומד.עבורך,עורך דין במקצועך,סתימת פיות באמצעות איום בתביעה משפטית הוא קל.אתה בקי בטפסים,בנהלים ובמשרדים ובקלות תוכל לאיים ולקיים.לגולש אחר שאינו עורך דין ההתברברות המשפטית תעלה בזמן יקר ובכסף רב.ואת זה אתה מנצל. אתה "מחוייב בשתיקה"? למי התחייבת ואם התחייבת למה אתה לא שותק? ציבור הגולשים מוזמן להציע לוועד הפעולה כל הצעה שנראית לו והציבור אף הוזמן פעמים רבות לבוא, לתת כתף ולהיות חלק מ"הוועד".אני לא מרגיש צורך להתנצל לפני כאלו שמעלים כאן ביקורת אך מעולם לא הזיזו אצבע לטובת המאבק (נימיץ,דיוקי-כן,אני מדבר עליכם,למשל).ביקורת על דרך הפעולה גם לי יש.הרבה.אני לפחות מנסה לעשות איתה משהו...

אני שוקלת להגיש תביעה נגד זהר

מה אתה אומר? בגין חשיפתי לציבור נגד רצוני. זה נחשב מעשה מגונה בכפייה. יש לי קייס? לדעתי זאת עבירה עם קלון.

yarivos

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif עבירה עם קולון ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בימר

New member
זהר - אני לא מסכים...

אני לא מסכים עם הרבה דברים שכתבת... לא "הופרשת" מועד הפעולה - שכן לשיטתי, אנחנו, אתה ואני - צוות הרשויות של המועדון - אף פעם לא היה בועד הפעולה ולא היה צריך להיות מלכתחילה (וזה גם לא הזמן ולא המקום לדון בפרטי היחסים המורכבים בינך לבין 'ועד הפעולה'). אני גם לא מסכים שאתה לא יכול להציע פעולות - שכן, לשיטתי - אתה, ככל רוכב וגולש וכותב אחר - יכול להציע פעולות שלדעתך ראוי לועד לקיים. אומר יותר מזה - כמי שאינו חבר בועד הפעולה (כאמור), אתה, ככל רוכב וגולש וכותב אחר - יכול לעשות פעולות שלדעתך נחוצות וראויות, בין אם הן מתאימות לועד ובין אם לאו. ועד הפעולה אינו טוטאליטארי - ואם מתקיימת פעילות אחרת, כפי שיזם לדוגמא אתר "נזק" - ועד הפעולה יכול להתעלם, לתמוך או להתנגד. אני יכול לומר שועד הפעולה עושה ככל יכולתו, לפי שיקול דעתו, בהתאם להערכת יכולותיו הריאליות, ובהתאם לחוק בישראל - בתמיכה במאבק. בקיצור - אתה עושה דמוניזציה לועד הפעולה - שלא בצדק!!

זהר זהר

New member
הצעתי פעולות (בדיוור ישיר) ואני מצי

ע בפורום מועדון האופנועים הישראלי. מי שרוצה , שילך לקרוא שם. שוב חוזרים לעקר : גופו של אדם ולא לטפל , העניין (למי שלא הבין , זאת אירוניה). אני מזמין את וועד הפעולה להביא לנו מידע מה מתוכנן , אם בכלל , לשבוע הקרוב, לשבועות הקרובים. מה מתוכנן כדי "לגעת" ברוכבים שאינם באינטרנט? לגבי פעולות: לא שבעתי נחת מהתגובה לפעולה האחרונה שעשיתי , ביוזמתי והבנתי שכל פעולה שלי , גם אם היא שלי בלבד,יוצרת אנטגוניזם מיותר אצל מקבלי ההחלטות . יתר על כן , לדעתי צריך שיהיה גוף אחד שמרכז את הפעילות - זה שהגוף הקיים לא מקיים פעילות , זאת מבחינתי ביקורת לגיטימית. כל עוד וועד הפעולה קיים אני מנוע מלפעול , למשל, בתחומי הפעילות שלו , על ידי פניה לקהיליית הרוכבים הגולשת כאן. ניתן למנוע את "הדמוניזציה" על ידי מתן מידע שיביא לציבור את התחושה שאין המדובר בתרדמת מתמשכת. אנו הולכים לשבוע די גורלי , לדעתי , והתחושה אצלי היא שהחלטות תתקבלנה שוב בשניה האחרונה, אם בכלל. שבת שלום.

liquidspice

New member
יקירי,אתה לא תתחיל לתפעל

את הוועד בשלט רחוק דרך שאלות בפורום.תעריך את האינטיליגנציה המינימלית של הוועד. אתה יותר ממוזמן להתקשר אלי ולדבר\להציע\לבקש\ללמד\לשאול,כל דבר שקשור לנושא. אני מאוד לא מעריך הודעות כאלה. שמור על מעט יחסי עבודה תקינים,אתה עמית,לא טורף. אלעד.

למעלה