הצעת החוק עברה בקריאה טרומית

itaystud

New member
א-פ-ס-י-ם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

z x 7 r

New member
מסלול מירוצים נהרס

בצורה דרסנית.. מישהו חשב שזה לא יכול לקרות ?!

זהר זהר

New member
מה שעבר הוא החלק "הרע" של החבילה

חלק ההשתתפות העצמית שהוא , מהותית , מכשיר לפגיעה בזכויות . נכון, יש צורך במכשיר זה כדי להלחם במכת תביעות המרמה "הקטנות" . אבל זה ממש רחוק מהעקר. ההצעה השניה , שטרם אושרה ומיועדת להגיע לקריאה ביום רביעי הבא , 3/1 , היא ההצעה המהותית. בתאונה מעורבת תחול האחריות הביטוחית על הרכב (הכבד יותר). להצעה שעברה היום הייתה תמיד תמיכה של האוצר. בד בבד מתמיד האוצר בהתנגדותו להצעה שנועדה לרפא את העוול הקיים בחוק , עוול המטיל את מחיר הנזק על מי שנפגעים יותר בקלות , לא על מי שגורמים לנזק. יש עוד הרבה מה לעשות. לא להרדם . יש להמשיך במהלך לאישור החוק "שלנו". זאת לא חוכמה להעביר חוק שהאוצר תומך בו. להתראות זהר

מיצו

New member
כלומר אם אני מבין נכון

יש מצב שישחילו אותנו מכיוון אחד, ובו בעת ישחילו אותנו גם מהכיוון השני. כן? יש לכם ספק מה יקרה?

malganis

New member
יש לי שלולית של חששות

עכשיו החוק הזה (שהיה אמור לעבור יחד!!! עם החוק השני) בדרכו לוועדת הכלכלה ולך תדע איך נצא משם.

C O L T

New member
ספק לא, קצת תקווה שלא ישחילו יש

נראה שאנחנו עומדים לקבל "הוזלה" נוספת, בחסות החוק החדש. שים לב שלהצעה זו המפקח לא מתנגד כלל, כי הוא מבין שזה כסף נקי לכיס ח(ב)רות הביטוח. נכון להיום נקבל
דיפרנציאלית עם השתתפות עצמית. במחיר גבוה. יש עוד חוק בדרך, גם החוק הזה עבר רק בטרומית, שזה עדיין כלום. נחיה ונראה. לך תדע, אולי הפעם זה לא יהיה כמו תמיד

xfwind

New member
../images/Emo94.gif דיפרנציאלית...../images/Emo6.gif

יש לנו פה איזה סטרט אפ קטן.... מין רוקט-פוקט לאופנוענים. המשלוח באריזה אטומה ללא זיהוי....

Le Duke

New member
מזכיר את הסיפור הישן על רב

ששאל את תלמידי החדר אם הם יודעים את ההבדל בין אישה לפנינה. משלא נענה ,אמר "אישה אפשר להשחיל רק בכיוןן אחד ואילו פנינה ניתן להשחיל בשני הכיוונים" "אבל רבי" ,פעה הרשלה אוסטרופולי "את אישתי אני משחיל משני הכיוונים" "אדיוט!" ,רעם הרב "אין לך אישה ,יש לך פנינה!"

זהר זהר

New member
זה רק תלוי בנו עד כמה אנו נחושים

להעביר את הצעת החוק השניה שמביעה להצבעה בוועדת השרים ביום ראשון ולכנסת ביום רביעי הבא. אם למשל יגיעו לכנסת איז 20 אלף רוכבים , לא נראה לי שתהיה בעיה. אם רק אני ועוד חצי תריסר פעילי מועדון האופנועים נמשיך בעניין - יסיקו הנוגעים בדבר את המסקנות. אנחנו באמצע הדרך , לא בסיום ונראה לי שקשה כאן לאנשים להתמודד עם תהליך מתמשך . אני ממשיך לעבוד ואתם מוזמנים לעשות נפשות להמשך המאבק. להתראות אצל הירשזון ביום רביעי בכניסה לכנסת ועוד

yoavb24

New member
מה הסיכוי שאנחנו לא נפסיד כפליים

מן המהלך הזה? הרי אם נשלם את אותו הסכום וגם השתתפות עצמית, אכלנו אותה. האם יש איזה סיכוי לכך שזה ל-א יקרה? כי כרגע נראה שאנו מריעים לפגיעה בנו. אני לא בא, חלילה, להעביר ביקרות על העוסקים במאבק. אני רוצה להבין.

זהר זהר

New member
עשה לי טובה וקרא את שפורסם

עד היום - קצת מעליב לגלות שככל שמסבירים ומבהירים אף אחד לא ממש מתאמץ לקרוא את הדברים. הצעת החוק המהותית שלנו אמורה להטיל אחריות מלאה , 100% , על נהגי מכוניות / משאיות/ רכבות/ אוטובוסים , כל הכבדים מאתנו. אנו נישאר בביטוח של פגיעות בהולכי רגל ודומיהם וכן בתאונות עצמיות ותאונות עם אופנוע אחר. זה הכל. זה מסובך להבין - אבל אם הצלחנו להסביר לחברי הכנסת יש סיכוי שנצליח להעביר זאת בהצבעה הבאה.

למעלה