לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2928629,286 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'הצעת החוק עברה בקריאה טרומית'
הצעת החוק עברה בקריאה טרומית
27/12/2006 | 14:33
34
תזוזה קלה - וח"ח לעוסקים במהפכה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ומצד שני - הספורט המוטורי הישראלי'
ומצד שני - הספורט המוטורי הישראלי
<< ההודעה הנוכחית
27/12/2006 | 14:33
6
1
הלך עוד צעד א-ח-ו-ר-ה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לאאאאאאאאאאאאאאא'
לאאאאאאאאאאאאאאא
27/12/2006 | 14:37
3
לצפיה ב-'למה בנו בלי אישורים?'
למה בנו בלי אישורים?
27/12/2006 | 14:50
4
משקיעים כזה כסף בלי לבדוק אם ישנם כל האישורים הדרושים לבניה? או שחשבו להוציא אישורים בדיעבד? נראה לי שמקימי המסלול יכולים רק להאשים את עצמם.

ככה עושים אצלנו הכל, בלי שכל ולפעמים גם עם כסף שחור.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ולמה מד המהירות ב"אפריקה"'
ולמה מד המהירות ב"אפריקה"
27/12/2006 | 14:54
לא מתאמץ קצת

אופנועים >>
לצפיה ב-'זה כי בישראל מותר .'
זה כי בישראל מותר .
27/12/2006 | 14:55
1
וזה לא ממש המסלול הראשון בארץ (אוי מבעבעת לי לפתע קונספירציה) שנבנה כך.
עדיין לא ראיתי צוי הריסה שמבוצעים בכזו "יעילות" מימי,ראה ערך  "התנחליות" או כמו שהמתנחלים קוראים להן "התיבשויות".
ולפינוי מאחזים יש צווים צבאיים וממשלתיים אז פאקינג מה ?????
אופנועים >>
לצפיה ב-'ע"פ YNET חיסול המסלול'
ע"פ YNET חיסול המסלול
27/12/2006 | 15:03
נעשה כשנושא ההריסה עדיין עומד לדיון בבית משפט...
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3345261,00.html
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה נמצא באזור תעשיה שחצי'
זה נמצא באזור תעשיה שחצי
27/12/2006 | 16:47
ממנו בלי רישיון כבר שנים, תעשיות מזהמות בלי פיקוח ואף אחד לא עושה כלום, להתנפל ככה על המסלול הלא מזיק שגם ככה נמצא בתהליכי אישור- זה מסריח, מאוד מאוד מסריח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה שעבר הוא החלק "הרע" של החבילה'
מה שעבר הוא החלק "הרע" של החבילה
27/12/2006 | 15:24
10
חלק ההשתתפות העצמית שהוא , מהותית , מכשיר לפגיעה בזכויות . נכון, יש צורך במכשיר זה כדי להלחם במכת תביעות המרמה "הקטנות" . אבל זה ממש רחוק מהעקר.
ההצעה השניה , שטרם אושרה ומיועדת להגיע לקריאה ביום רביעי הבא , 3/1 , היא ההצעה המהותית. בתאונה מעורבת תחול האחריות הביטוחית על הרכב (הכבד יותר).
להצעה שעברה היום הייתה תמיד תמיכה של האוצר. בד בבד מתמיד האוצר בהתנגדותו להצעה שנועדה לרפא את העוול הקיים בחוק , עוול המטיל את מחיר הנזק על מי שנפגעים יותר בקלות , לא על מי שגורמים לנזק.
יש עוד הרבה מה לעשות.
לא להרדם . יש להמשיך במהלך לאישור החוק "שלנו". זאת לא חוכמה להעביר חוק שהאוצר תומך בו.
להתראות
זהר
אופנועים >>
לצפיה ב-'כלומר אם אני מבין נכון'
כלומר אם אני מבין נכון
27/12/2006 | 16:14
7
יש מצב שישחילו אותנו מכיוון אחד, ובו בעת ישחילו אותנו גם מהכיוון השני.

כן?

יש לכם ספק מה יקרה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי שלולית של חששות'
יש לי שלולית של חששות
27/12/2006 | 16:20

עכשיו החוק הזה (שהיה אמור לעבור יחד!!! עם החוק השני) בדרכו לוועדת הכלכלה ולך תדע איך נצא משם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ספק לא, קצת תקווה שלא ישחילו יש'
ספק לא, קצת תקווה שלא ישחילו יש
27/12/2006 | 16:25
1
נראה שאנחנו עומדים לקבל "הוזלה" נוספת, בחסות החוק החדש. שים לב שלהצעה זו המפקח לא מתנגד כלל, כי הוא מבין שזה כסף נקי לכיס ח(ב)רות הביטוח. נכון להיום נקבל דיפרנציאלית עם השתתפות עצמית. במחיר גבוה.

יש עוד חוק בדרך, גם החוק הזה עבר רק בטרומית, שזה עדיין כלום. נחיה ונראה. לך תדע, אולי הפעם זה לא יהיה כמו תמיד   

אופנועים >>
לצפיה ב-' דיפרנציאלית...'
דיפרנציאלית...
27/12/2006 | 16:55

יש לנו פה איזה סטרט אפ קטן....

מין רוקט-פוקט לאופנוענים. המשלוח באריזה אטומה ללא זיהוי....

אופנועים >>
לצפיה ב-'מזכיר את הסיפור הישן על רב'
מזכיר את הסיפור הישן על רב
27/12/2006 | 16:59
ששאל את תלמידי החדר אם הם יודעים את ההבדל בין אישה לפנינה.
משלא נענה ,אמר "אישה אפשר להשחיל רק בכיוןן אחד ואילו פנינה ניתן להשחיל בשני הכיוונים"
"אבל רבי" ,פעה הרשלה אוסטרופולי "את אישתי אני משחיל משני הכיוונים"
"אדיוט!" ,רעם הרב "אין לך אישה ,יש לך פנינה!"
אופנועים >>
לצפיה ב-'ממש הרמה להנחתה...'
ממש הרמה להנחתה...
27/12/2006 | 17:05
2
לצפיה ב-'זה רק תלוי בנו עד כמה אנו נחושים'
זה רק תלוי בנו עד כמה אנו נחושים
27/12/2006 | 18:15
1
להעביר את הצעת החוק השניה שמביעה להצבעה בוועדת השרים ביום ראשון ולכנסת ביום רביעי הבא.
אם למשל יגיעו לכנסת איז 20 אלף רוכבים , לא נראה לי שתהיה בעיה.
אם רק אני ועוד חצי תריסר פעילי מועדון האופנועים נמשיך בעניין - יסיקו הנוגעים בדבר את המסקנות.
אנחנו באמצע הדרך , לא בסיום ונראה לי שקשה כאן לאנשים להתמודד עם תהליך מתמשך .
אני ממשיך לעבוד ואתם מוזמנים לעשות נפשות להמשך המאבק.
להתראות
אצל הירשזון
ביום רביעי בכניסה לכנסת
ועוד
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז אתה אומר שהכל אבוד'
אז אתה אומר שהכל אבוד
27/12/2006 | 18:46
לצפיה ב-'מה הסיכוי שאנחנו לא נפסיד כפליים'
מה הסיכוי שאנחנו לא נפסיד כפליים
27/12/2006 | 17:23
1
מן המהלך הזה?
הרי אם נשלם את אותו הסכום וגם השתתפות עצמית, אכלנו אותה.

האם יש איזה סיכוי לכך שזה ל-א יקרה? כי כרגע נראה שאנו מריעים לפגיעה בנו.
אני לא בא, חלילה, להעביר ביקרות על העוסקים במאבק. אני רוצה להבין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עשה לי טובה וקרא את שפורסם'
עשה לי טובה וקרא את שפורסם
27/12/2006 | 18:18
עד היום - קצת מעליב לגלות שככל שמסבירים ומבהירים אף אחד לא ממש מתאמץ לקרוא את הדברים.
הצעת החוק המהותית שלנו אמורה להטיל אחריות מלאה , 100% , על נהגי מכוניות / משאיות/ רכבות/ אוטובוסים , כל הכבדים מאתנו.
אנו נישאר בביטוח של פגיעות בהולכי רגל ודומיהם וכן בתאונות עצמיות ותאונות עם אופנוע אחר. זה הכל.
זה מסובך להבין - אבל אם הצלחנו להסביר לחברי הכנסת יש סיכוי שנצליח להעביר זאת בהצבעה הבאה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזה מדינה מפ!@#'
איזה מדינה מפ!@#
27/12/2006 | 15:12
15
מה עובר פה על אנשים!?
תראו מה זה!
למה כולם נגדנו?!
עד שיש קצת תקווה כבר באים והורסים!
אופנועים >>
לצפיה ב-''
27/12/2006 | 15:20
8
ישראל...מה יש לצפות ?
אופנועים >>
לצפיה ב-' איזה מדינה יש לנו'
איזה מדינה יש לנו
27/12/2006 | 16:18
במקום להרוס מסלול שיבואו להרוס בניה לא חוקית של ערבים או בתים לא חוקיים של בדואים פה בדרום ,הם כבר בונים ישובים שלמים ללא שום אישור .

איזה מדינה מחורבנת עוד חמישים שנה הכל יקרוס פה
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני אספר לכם באיזו מדינה אנחנו חיים'
אני אספר לכם באיזו מדינה אנחנו חיים
27/12/2006 | 16:20
6
והבטן שלי עוד מלאה מזה.

אתם בוודאי יודעים (אבל מדחיקים) שעצמאיים שמזדכים במע"מ על האופנוע שלהם מחוייבים על פי חוק לשלם ב- 1500 ש"ח יותר על ביטוח החובה שלהם??? (וזה עוד לפני ה"רפורמה המזדרגגת!!!) אתם ידעתם את זה? כלומר, אדם שעוסק בעיסוק חופשי כמו למשל רופא, עו"ד, רו"ח, סתם נגר שמתנייד לעבודתו בקטנוע או באופנוע, כל אלה מחוייבים לשלם הרבה יותר מאשר אדם אחר שעושה בדיוק את אותה נסיעה אבל איתרע עליו מזלו והוא לא מזדכה במע"מ.

למה?

למה?

מילא שליח שנסיעתו היא עבודתו.

אבל למה אדם שעובד במשרד עם חלונות סגורים וממלא דו"חות כספיים ללקוחות צריך לשלם יותר מהעובד שלו שעובד באותו משרד, שולחן לידו, ממלא את אותם דו"חות, יוצא בבוקר באותה שעה, חוזר בהיתה באותה שעה.

למה?

למה?

למה? האם נסיעתו של העצמאי מסוכנת יותר? האם הוא בר סיכון גבוה יותר? למה? למה?

תענו לי על זה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפסים.'
אפסים.
27/12/2006 | 16:31
כל אחד יודע פה רק להרוס, להוציא צווים, לשבור, לקחת מיסים לא הגיוניים. לבנות ולחשוב על משהו חיובי

הצחקתם את הפקידים האפסים האלה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה מחלחל לאט לאט'
זה מחלחל לאט לאט
27/12/2006 | 16:36
4
לכל מי שיש שכל כדאי לעוף מפה למדינה נורמלית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני עוזב את הארץ'
אני עוזב את הארץ
27/12/2006 | 17:42
3
אני עובר למעריב
אופנועים >>
לצפיה ב-'בוריס'
בוריס
27/12/2006 | 18:02
2
גאידמאק רוצה לקנות את הכשרת הישוב
אופנועים >>
לצפיה ב-'רצה. בלשון עבר. עכשיו כבר לא.'
רצה. בלשון עבר. עכשיו כבר לא.
27/12/2006 | 18:15
1
1
לצפיה ב-'הכשרה ירד ב 4% כבר.'
הכשרה ירד ב 4% כבר.
27/12/2006 | 18:33
לצפיה ב-''
27/12/2006 | 16:27
התגובה הראשונית היתה צרחה במשרד, עכשיו נשארו רק עניים אדומות, והכרה
פה אני חי, הכל רגיל
אופנועים >>
לצפיה ב-' אין מילים, פשוט אין מילים'
אין מילים, פשוט אין מילים
27/12/2006 | 16:30
1
לצפיה ב-'א-פ-ס-י-ם '
א-פ-ס-י-ם
27/12/2006 | 16:53
1
לצפיה ב-'מסלול מירוצים נהרס'
מסלול מירוצים נהרס
27/12/2006 | 17:48
2
בצורה דרסנית.. מישהו חשב שזה לא יכול לקרות ?!
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אתה לא רציני...מי אמר לך...?'
אתה לא רציני...מי אמר לך...?
27/12/2006 | 17:49
1
לצפיה ב-'שאתה שנון.. ≠∞'
שאתה שנון.. ≠∞
27/12/2006 | 17:54
1

הודעות אחרונות

14:10 | 04.01.20 noy fb 22
10:09 | 26.12.19 hilamen
17:36 | 24.12.19 zar331
18:51 | 14.12.19 sivanez
15:25 | 21.11.19 dordor102
13:50 | 17.11.19 dordor102
19:38 | 06.11.19 RichardLionHeart1
17:14 | 11.10.19 dorco123
18:32 | 09.10.19 יואב שניר
16:16 | 06.10.19 Romeo1000
22:14 | 05.10.19 Romeo1000
20:12 | 05.10.19 Nim27
09:04 | 26.09.19 צבינגי
10:10 | 21.09.19 Nim27

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ