קצת תמונות מנס הרים ..

yoman321

New member
../images/Emo201.gif

אני מקווה שאתה בסדר, חבל באמת על האופנוע
.. אם יש פציעות אז החלמה מהירה

מדגימה

New member
לא חבל על האופנוע

חבל על הבן אדם שאם יקרה לו משה,,,,,,,,,,,,,,, רק הפחד הזה והסכה שאורבת לכם ,,,,,,,,,,, רבותי הצעירים שימרו על עצמכם,,,,,, החיים יפים החיים יקרים,,,,,,, ולא קונים בריאות בכסף,,,,,,,,,,,, חישבו לפני שאתם נכנסים לסכנות שכאלה,,,,,,,,,,,,, גם אל תשכחו שמאחריכם יש משפחה . אחים הורים חברים ועוד הרבה מאוד אנשים שאוהבים אתכם מאוד,,,,,,,,, ואם לכם קורא משהו חלילה אתם שוברים גדוד שלם של אנשים כי כל ילד הוא מתנה להוריו,,,,,,,, ועולם ומלואו מסתתר מאחוריו יש לכם הרבה חלומות אנא אפשרו לחלומות להתגשם,,,,,,,, ושמחו אותנו ההורים בהגשמת חלומותיכם אמא,,,,,,,שמאוד נבהלה היום אמא שאוהבת את בנה,,,,,,,,, אמא של בן אופנוען שמתפללת שהתחביב הזה יוחלף באחר,,,,, השם ישמרכם באשר אתם אמן,,,,,,,ו

jimibar

New member
היום ואתמול...מתנת פרדה מהגפז..

החלמה מלאה ומהירה לשניכם.. ורק באהבה.

David R One

New member
לא נורא אחי, יש לך עוד 6 מלאכים

שומרים , אז אל תבזבז אותם כמו את הראשון....:)

Dr XR

New member
מקווה שאתה בסדר

אני הבחור שעצר לידכם עם ה-DRZ השחור. ראיתי שאתם בסדר אז המשכתי. החלמה מהירה לך ולאופנוע

tygger

New member
הפעם אני אחסוך את דעתי על העניין.

פשוט זה כבר ידוע.

liVEmeALoneOCD

New member
בתור אחד שראה אותך מתרסק....

אני רוצה להגיד לך שגיב יש לך מלאכים שומרים,כבאתי ממולי בהתרסקות וראיתי אותך ממשיך לכיוון המעכה בטיחות חשבתי שלא יהיה טוב בכלל,עצרתי בצד ואמרתי אלוהים!!!!לא האמנתי נישבע לך הייתי המום,הכי חשוב שיצתה בזה בריא ושלם ויש לך מזל ענקייייייייייייייייי כמו שאמרתי לך בטלפון אני מקווה מאוד שתלמד מזה לקח,אני שמח מאוד שלא קרה לך כלום,ושאתה בריא ושלם! כשראיתי שכולם כבר באו לעזור לך פשוט ברחתי משם הייתי כל כך מבוהל,מיצטער,אבל הייתה בידים טובות שמה. בכל מקרה מקווה שזה יהיה המקרה האחרון,וגם המקרה האחרון שאני יראה. לגבי האנשים שאמרו 500 שבאים לנס הרים,לפי דעתי כל אחד יכול לבוא,כל מה שהוא צריך זה לישלוט בעצמו. בשבילך שגיב
.

FCKU

New member
מתי מירוץ ה500cc הבא?

מעניין איזו קבוצה תיקח את האליפות, "GS Repsol" או "GPZ Gauloises" או ש"ER Camel"

למעלה