עוד חצי
אבל לא ממש

menyroth1

New member
לא פירשת נכון מה שראית שאול

גם אחרי שהשוטר בעט בו הוא שוכב על הרצפה וצועק צלם צלם וזה ביטוי של המשך ההתנגדות והוא אולי לא יכול להשתולל כמו בהתחלה אבל הוא ממשיך להתנגד ואם ינסו לאזוק אותו לא יצליחו . רואים בבירור שהשני מתקדם לעבר הלבן כנראה כדי לעזור לו והוא לא עומד באותו מקום שבו היה בסצינה הקודמת .

אתה לא משוחד בכלל

לצעוק "צלם צלם" זה ביטוי של התנגדות? אסור לצלם שוטרים? מה זה פה, מדינת משטרה? "רואים בברור שהשני מתקדם לעבר הלבן"? אני לא ראיתי את זה. ולא צריך 20 שנה ניסיון בתור שוטר כדי לראות בסרטון אם מישהו מתקדם לאנשהו, תעשה לי טובה. אתה כל הזמן מנפנף בדגל הניסיון שלך ומנסה להראות כמה אף אחד (או רק אני) לא "מבין" כמוך, כשכל מה שמונח לפנינו אלה עובדות נטו. יש גבול עד כמה אפשר לסלף את מה שרואים בבירור רק בגלל שאתה שוטר ולא אוהב לראות שיורדים על שוטרים, תעשה לי טובה....... לצעוק "צלם צלם" זה לא התנגדות למעצר!

menyroth1

New member
הכוונה תצלם תצלם ולא צלם

הכוונה שהוא מכווין את הצלם לצלם עצם הצילום אינו בעייתי ולא אין לי שום בעיה כשמצלמים (במיוחד כששוטרים פועלים כחוק וגם כאשר הם לא ) אני ממש ממש לא מסלף זה בולט כאור השמש ביום בהיר שהוא מתקדם לעברו ואז המגבני"ק רץ לעברו מונע ממנו להתקדם מכה אותו וחוזר ללבן . עצם העובדה שאני שוטר אינה גורמת לי כהוא זה לכסות על שוטרים וכאשר שוטרים שלי סרחו הם פגשו בי בנסיבות לא נעימים בכלל . אחד מהם אף גרמתי לפיטוריו ואחד מהם גם נשפט במשפט אזרחי ( ולצערי הרב יצא זכאי ) .

הבנתי שהוא אומר "תצלם תצלם"

הבנתי את זה כשכתבתי את ההודעה, עדיין לא הבנתי מה הבעיה עם זה שהוא מכווין את הצלם לצלם? ואני שמח שבחיים המקצועיים שלך כשוטר אתה לא משוחד (ברצינות ולא בציניות) אבל זה לא כ"כ נראה על גבי הפורום, כשבכל הזדמנות אתה קופץ להגן על המשטרה לא משנה מה

menyroth1

New member
אני לא מגן על שוטרים בכל הזדמנות

הרבה פעמים תפתח את כל הכתבות שלי ותראה שאני מייעץ לאנשים בצורה הכי טובה גם איך לצאת מדוחו"ת , מתי הדו"ח לא תופש , מה האסטרטגיה הטובה ביותר לצאת ואני משתדל תמיד לתת את העצה הטובה ביותר והמקצועית ביותר והאובייקטיבית ביותר . הבעיה עם התצלם תצלם מראה שהוא מודע שמצלמים , השוטרים לא נראים לי מודעים ולפי הזום כמה פעמים אני מבין שהצלם עמד רחוק וגבוה ואני משער שגם מוסתר מה שמביא אותי למסקנה חד משמעית שזה בויים מראש ע"י החשוד בלבן . אני אפילו הייתי הולך רחוק יותר בהרבה ואומר שיש לו תיק על משהו כמו סמים וכו' , תוך כדי המרדף הוא זרק את החומר שהיה עליו וטילפן לחבר וקבע איתו איפה לעצור כדי להשיג את התוצאה שתוציא אותו משתי התיקים באמצעות המח"ש הזה . (והיו דברים מעולם )

מה זה קשור?

אז בוא נגיד שהוא ביים הכל, תכנן את כל העניין, הציב את החבר וכו' וכו' וכו'... השוטרים עדיין התנהגו כפי שהתנהגו וזה לא מבטל את מה שהם עשו. אם אתה חושב שמה שהם עשו זה בסדר, אז זה כבר וויכוח אחר, אני אמרתי את דעתי בעניין ואחרים אמרו את דעתם, לכל אחד יש דיעה אחרת, וזה סבבה. אבל אתה מנסה להתווכח על העובדות ולטעון כאילו שיש משהו מעבר למה שיש בתמונות, ע"י כל מיני סיפורים מסביב שלא קשורים לנושא הדיון

menyroth1

New member
פספסת רק משהו קטנטני

אם הוא מביים הוא לא יכול להפסיק להתנגד כי אם יפסיק להתנגד יגמר הסרט וכיוון שכל עוד הוא מתנגד פעולת המגבני"קים לגיטימית הרי שלא חשובים הסיפורים וחשוב רק הסמכות .

אנימור

New member
סוף סוף סיבה לגאווה במשטרת

ישראל. רק כך ניתן לטפל באלימות הגואה במדינתנו, בה האזרח החף מפשע סובל והעבריין חוגג בדרך לעוד "מכה". כשהמצב מגיע לקיצוניות, יש להשתמש באמצעים קיצוניים על מנת להתמודד איתו. זו הדרך היחידה לשימת סוף לזלזול של עברייני ישראל בחוק, במשטרה ובבתי המשפט. הרי אין ספק שזהו מקרה מובהק של בריונים חסרי רסן, מאלה שעושים מה שהם רוצים ואוי לו לאזרח התמים שיקלע אל בין ידיהם. זהו בדיוק סוג האנשים שעלול לדקור אתכם בגלל מבט תועה, בגלל צפצוף ברמזור, בגלל מילה ש"לא נשקלה" היטב. אין זה משנה מהי מהות העבירה שביצעו אנשים אלה, ברגע בו הם מאיימים על שוטרים במדינת ישראל, מבחינתי הותר דמם. הייתי שמח אם כל אזרחי המדינה היו נשמעים לחוק מרצונם הטוב. למצער, אין זה כך, והקשה באצבע צרידה על הפדחת כבר מזמן אינה מרתיעה אף אחד. אני לא מאמין בשיקומם של נוולים בבתי הבראה, אני לא מאמין בחזרה למוטב של טינופות. לדעתי האישית, את חלאות המין האנושי יש בכלל לסלק מן החברה לצמיתות. חלק מהתגובות כאן ובוואלה מצערות ... אשרי העבריינים, שקיימים בארצנו סומים בארובה שמניפים את דגל הליברליזם וזכויות הפרט, מבלי לראות שהחפים מפשע משופדים עליו. אשרי האזרחים שקיימת משטרה, שמדי פעם נזכרת למה היא קיימת ודואגת להעמיד את העבריינים במקומם.

C O L T

New member
מסכים כאן עם שלמה כהן

משטרה חזקה, אבל במסגרת החוק, רק במסגרת החוק. אם הם לא ישמרו באדיקות על החוק, למה שהאזרחים יעשו זאת? אלימות סבירה במסגרת הסמכויות זה מקובל. וכל מי שמייחל ל"פיצוץ" של ערסים כדאי שיציב את עצמו באותה המקום המפוצץ, כי הרי אנחנו רוכבי אופנועים, מבחוץ אנחנו נראים בדיוק כמו אותם הערסים והאלימים.

3Style

New member
../images/Emo45.gif לשלמה כהן ו COLT

בושה למשטרה ולמגב. דווקא מדינה עם היסטוריה כמו שלנו צריכה להיות יותר זהירה ביחס לזכויות אזרחים.

Rossi46 ®

New member
אלה אזרחים סוג ז', -

ידועים למשטרה , ברחו ממרדף ומקללים שוטרים .

3Style

New member
אקמול לא נותנים למי שכרתו לו רגל

זה שהם הביאו לו מכות זה יעזור? רק יכול להזיק. אלו אנשים עם תסכולים ורקע חברתי קשה מאוד, כנראה. אז אלימות נוספת זה פיתרון?

אנימור

New member
אז כשאחד כזה יאנוס את אחותך

או יהרוג את ההורים שלך בגלל שעבר ב-100 קמ"ש באור אדום, כשהוא מסומם או שתוי, תנסה לזכור את התסכולים שלו ואת הרקע החברתי הקשה מאוד שלו ולרחם עליו. ואולי, רק אולי, תבין אז, שאם מראש היו מתנהגים איתו ביד קשה ומלמדים אותו שאת החוק ואוכפיו צריך לכבד, זה היה יכול להימנע. אני מקווה בשבילך שלא תיאלץ לעמוד במבחן הזה ... תסכולים עלק.

3Style

New member
אתה באמת חושב שזה שהוא חטף מכות

ישנה את ההתנהגות שלו? ולא יגרום לו יותר לצפצף על החוק?

zelig0n

New member
ברומא תנהג כרומאי ...

או בשביל שיהיה יותר ברור- צריך לדבר איתם בשפה שלהם. אני לא לוקח צדדים ולא מחפש את הצדק, רק הצחיק אותי שהוא שאל עשר פעמים "למה מה תעשה לי?" (עם היד וכל הפוזה המלווה), נראה לי שהוא קיבל תשובה הולמת. מישהו פה הזכיר שבאה"ב זה לא היה קורה והוא צודק כי בשניה שהחשוד היה פותח ת'פה ישר שמים עליו אזיקים ומכניסים אותו לניידת (השוטר לא יענה ו\או יעשה הצגות רק יבקש ממנו להרגע) ואז הוא יכול לדבר עד מחר ... זה כבר לא משנה כי הוא לא יכול לעשות כלום.

למעלה