לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919929,199 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'שאלה?'
שאלה?
13/10/2002 | 10:22
28
7
איפה אפשר לקנות חליפה נגד גשם במחירים "נורמלים" במטרו רוצים 500 ש"ח.

או ש500 שקל זה המחיר?
אופנועים >>
לצפיה ב-'טיפ חינם לחיים מאיזי '
טיפ חינם לחיים מאיזי
13/10/2002 | 10:37
3
12
סקר שוק !
או סקר שווקים,
או השוואת מחירים,
תקרא לזה איך שאתה רוצה.
זה תופס לגבי מכשירי DVD, זה תופס לגבי חופשה בלונדון, זה תופס לגבי קניית מיקרוגל, וזה תופס גם לגבי קניית חליפת גשם
מדהים, הא ?

עוד טיפ קטן מאיזי ...
עיקר החנויות והעסקים בענף מרוכזים בשניים וחצי רחובות בת"א,
תתחיל ברחוב שוקן - כנס למטרו-שופ, תמשיך ממול ליפו-נוע, תעלה במעלה הרחוב וגש לשחר אופנועים, ומשם עוד כמה מטרים וכנס לאבנוע.
ממשיכים לכיוון צפון ומגיעים למפגש עם רחוב סלמה - צמודות אחת לשניה - לרט ואופנועית, גם שם אפשר לברר !
נכנסים לרחוב צ´לנוב וקופצים לשפס, ולבייקר ...
מספיק בתי עסק כדי לבדוק ולהשוות ?
תמדוד, תבדוק, ותקנה את מה שהכי מתאים לתקציב שלך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם מיצו יתן לך רמז (בהמשך לזה של'
גם מיצו יתן לך רמז (בהמשך לזה של
13/10/2002 | 14:52
2
9
איזי):

כל החנויות המוזכרות לעיל מקמבנות אחת עם השניה. אין לו מה שאתה צריך אבל יש לך דיבור איתו וסידרו לך הנחה של חמש מאות אחוז? אין בעיה. תוך דקה ה"בוי" (כינויים של העבדים הכושים בימי טרום מלחמת האזרחים האמריקאית, ואולי גם הרבה אחרי זה) המקומי חיש קל עולה על קטנועו המסמורטט ו/או דופק ריצה קלה אל מעבר לכביש, מביא לך את החליפה ובעלהבית מסדר לך את המחיר.

עד היום זכורה לי לרעה הקסדה "ההיא" שכמעט קניתי. רציתי קסדה נפתחת של שואי (מה לעשות, רציתי. אז מה? תהרגו אותי על זה? יש כאן אנשים שרוכבים על קאסטום, אז מה, צולבים אותם על זה? יש כאן אנשים שורכבים על אופנועי ספורט עאלק בנס-הרים, אז מה, מצלמים אותם לטלויזיה והופכים אותם לפושעים? אההה.... בעצם תשכחו מהדוגמא האחרונה...).

אז הלכתי לכל החנויות שהכרתי. ושאלתי, וביררתי, אצל היבואן ואצל זה שמתחרה עם היבואן ואצל המתחרה של היצרן שהיבואן מביא ואצל אלה שמוכרים בבסטה ליד צמיגי חנניה.

ומה מצאתי? שבני בייקר הכי זול. אז באתי אליו עם הפפלינוס כלאחר כבוד, אבל מה, בדיוק נגמרה לו המידה שלי. אז ה"בוי" התורן קופץ על הקטנוע ורץ לא זוכר לאן, ומביא את אותה קסדה שמדדתי אצל אותה חנות אחרת, ועליה יש את אותה שריטה מיניאטורית שבגללה לא רציתי לקנות "שם".

נו מילא. אמנם המחיר היה נמוך יותר באיזה 10 ש"ח, אבל אני לא קונה עם שריטות. אז התבאסתי, ובני התבאס (מאז לא נכנסתי אליו משום מה) ובעיקר התבאס ה"בוי" שרץ בגללי בחמסין וחזר עם איזה עשר קסדות עליו.

אה כן, ואתם יודעים מי זה ה"בוי" של בני בייקר? כן כן, הוא משרת במשטרה (הוירטואלית של הפורום).

אופנועים >>
לצפיה ב-'מיצו מה יהיה ??? עלולים בטעות'
מיצו מה יהיה ??? עלולים בטעות
13/10/2002 | 20:22
8
לחשוב שאתה זה אני , אתה מדהים את עצמך , פשוט טרום אליל , מה הכוון אח שלי ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מיצו, כרגיל אתה הורס - נקרעתי מצחוק'
מיצו, כרגיל אתה הורס - נקרעתי מצחוק
14/10/2002 | 00:11
8

קבל מה

אתה ה
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואם בחליפה עסקינן - לך על 2 חלקים'
ואם בחליפה עסקינן - לך על 2 חלקים
13/10/2002 | 10:41
21
12
לצפיה ב-''
13/10/2002 | 10:45
20
6
לצפיה ב-'ואם תפרסם פה אולי נקנה קמה יחד במחי'
ואם תפרסם פה אולי נקנה קמה יחד במחי
13/10/2002 | 11:41
1
5
במחיר מוזל
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לוח לקניות משותפות'
יש לוח לקניות משותפות
13/10/2002 | 11:53
4
בלוחות הפורום..
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה רשימת החנויות'
הנה רשימת החנויות
13/10/2002 | 12:02
17
7
כפי שפורסמה ב"ראשי" של האתר. ראה קישור.

במוטו לוח (חינם בכל חנות - או מצורף למוטו) האחרון יש גם מפה + רשימת החנויות .

וכפי שכבר נאמר - עשה לעצמך מצווה וסור לרכוש 2 חלקים...
במכנס - קח בחשבון שהרגליים מקופלות - קצות במכנס עלולות לעלות מעבר למגף/נעל + מרחב מחיים "לחבילה" שבין הרגליים.
חולצה/עליונית - קח בחשבון מעיל הגנה.

זהירות מהיורה!
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' מחיים=מחייה'
מחיים=מחייה
13/10/2002 | 12:07
7
לצפיה ב-''
13/10/2002 | 12:13
8
4
לצפיה ב-'אם כבר'
אם כבר
13/10/2002 | 12:38
7
4
אז למה כולם ממליצים על 2 חלקים?
למה לא מלא?
אופנועים >>
לצפיה ב-'כי'
כי
13/10/2002 | 12:40
1
זה יותר שימושי ויותר נוח (תחשוב על הסירבול שבהשתחלות לחליפה מלאה עם ביגוד חורף מלא לעומת הנוחות של מכנסיים ומעיל נפרדים זה מזה)
אופנועים >>
לצפיה ב-'מכמה סיבות:'
מכמה סיבות:
13/10/2002 | 12:44
6
לפעמים המצב בכביש לא מחייב את כל החליפה אלא רק חלק עליון או לחילופין אין גשם ממש אבל הכביש רטוב ואותך מעניין רק המכנס כדי לא להרטב מהזרזיפים.

נוחות- חליפת חלק אחד לא נוחה במידה ואתה רוצה למלא אותה בעוד בגדים בגלל גל קור שפוקד את הארץ (היפוטתי אבל נבואה שמגשימה את עצמה) במצב כזה חליפה שלמה מתקצרת באורך על חשבון הרוחב ויוצרת חוסר נוחות במפשעה והגבלת התנועה על האופנוע.

התלבשות והתפשטות מהירות וקלות יותר.

בשני החליפות האטימה זהה אז למה להגביל את עצמנו?
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה כן למה לא- חליפת גשם+צבי צב'
למה כן למה לא- חליפת גשם+צבי צב
13/10/2002 | 13:04
3
46
לא נוח לי לרכב עם חליפת גשם שמתחתה מעיל - מאוד מסורבל ומכביד על הפעולות הבטיחותיות.
חשבתי לרכב עם חליפת גשם + צבי צב ומגיני מרפקים.
יש סיבה טובה לא לעשות את זה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה מתכוון חוץ מ...'
אתה מתכוון חוץ מ...
13/10/2002 | 14:10
2
6
זה שכל הילדים יצביעו עליך ויקראו לך בשמות מצבי הנינג´ה?
לתשובה המהותית יותר - אין לי כרגע סיבה טובה בראש, אבל לא נראה לי שצבי צב מתוכנן להגן מפני תאונות החלקה כמו בכביש. אבל יכול להיות שכן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כשאתה נמצא בתחתית - אתה לא יכול'
כשאתה נמצא בתחתית - אתה לא יכול
13/10/2002 | 15:43
1
8
ליפול נמוך יותר.

שכחת על מה אני רוכב? איך יכולים לצחוק עליי יותר? חוץ מזה אל תשכח שבתוך עננת עשן הרבה לא רואים.

אבל בגדול - נראה לי שהחורף הזה אני אנסה את העניין, חורף שעבר רכבתי ללא מעיל כלל, לכן כל תוספת מיגון תהיה טובה יותר מכלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל את הצבי צב...'
אבל את הצבי צב...
13/10/2002 | 17:52
7
רואים גם אחרי שיורדים מהאופנוע... מעבר לזה, ילדים בני 5 לא מבדילים בין R ל MZ, אבל צבי נינג´ה הם מזהים יופי! מה גם שאצלי המכנס והצביצב ירוקים, ככה, אתה יודע, לעזור גם לאלה עם הדמיון הפחות מפותח...
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברכיבה בשטח יש יתרונות ל2 חלקים'
ברכיבה בשטח יש יתרונות ל2 חלקים
13/10/2002 | 23:53
6
מכיוון שלפעמים נוסעים כשאין גשם ולכן צריל ללבוש רק את החלק התחתון כגד המים מהשלוליות והחלק העליון סתם מפריע
אני אישית דאגתי שהחליפה תעלה עליו גם כשאני לובש חרמונית למקרים של נסיעה בקור כלבים (נפוץ באזור שלי) ואני לובש את החליפה על החרמונים (שכאמום לא מגינה נגד גשם)
אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד מספר פרמטרים לקניה.'
עוד מספר פרמטרים לקניה.
<< ההודעה הנוכחית
13/10/2002 | 12:41
6
78
רן, תראה. הכל נכון אבל במדינתינו שלא כל אחד מרשה לעצמו לקנות חליפות גשם ממוגנות אולי זה רצוי לבדוק את הפרמטרים הנוספים.

לי לדוגמא אין מעיל נגד גשם.
יש לי מעיל עור ועוד מספר מעילים ממוגנים אבל אף אחד לא נגד מיים.
נוסיף את העובדה כי בחורף נוטים להחליק יותר מבקיץ באופן כללי אז רצוי שיהיה גם מעיל.

לפי דעתי הקניה של חליפת הסערה צריכה להיות השיקולים הבאים.

- התאמת המעיל:

מעיל החליפה צריך להיות מספיק גדול על מנת להתאים מעל למעיל הרכיבה שלכם.

באופן כללי, ההעדפה היא שכאשר אדם יחליק אז המעיל הממוגן יהיה תחת החליפה היות והחליפות סערה עשויות הניילון לא ממש ידועות ביכולת ההגנה שלהן או ספיגת החבטות (פעם אחרונה שבדקתי, מילימטר PVC לא ממש הוגדר כחומר סופג זעזועים...)

תמדדו את החליפה מעל המעיל!
האורך צריך לכסות את המעיל והגיע לישבן אבל לא יותר מדי אחר אתם עלולים לשבת עליו, וזה לא ממש הכי נוח בעולם.

הצווארון אמור להסגר על מנת לחסום טיפות סוררות, אז קחו גם את זה בשיקול היות ועובי הצוואר שלכם גודל משמעותית עם מעיל ממוגן מתחת.
שימו לב גם לגובה הצווארון.
יש מספר חליפות שהצווארון שלהם מעט נמוך או גבוה מדי וזה יכול לשגע את המוח תוך דקה של רכיבה...

- שרוולים

עם המעיל השרוולים מתנפחים מעט. שימו לב לחופש התנועה עדיין.

ישנן חליפות סערה עם כל מיני סוגים של סגירות לקצה השרוול.
יש לשים לב עוד בחנות כי ניתן להכניס את כפפות הגשם (העבות מאוד) בתוך החליפה בקלות יחסית ושלא יהיה צורך להלחם בהן.
פה יש מקום להוסיף כי כל האנשים המביטים בפליאה ושואלים "בתוך החליפה?" אז זוהי הסיבה כנראה מדוע אתם חוזרים עם רטיבות בידיים. (נאמר מתוך צפיה ביותר מרוכב אחד שהפך לאחר הרכיבה את הכפפות שלו ושפך משם מים...)

- מכנס

לא גדול מדי ולא קטן מדי.
כמו שרן אמר,
להשאיר מקום ל"חבילה" ושישאר מספיק מקום לכסות את המגפיים/ערדליים.

אבל...
שלא יגרר למטה יותר מדי אחרת זה פשוט לא נוח כבר.

גם שימו לב לאיכות ההלחמה של התפרים או הסגירה של המכנס באיזור הרגיש.

הרבה חליפות נוטות לגרום לעיגול של רטיבות באיזור הספציפי.
חלק טוענים שזה בגלל הלחות ודברים כאלה ואולי זה נכון אבל עדיין זה לא נעים להופיע למקום העבודה/פגישה/סרט/הפגנה עם כתם שנראה כמו שתן על המכנס.

גם חשוב לדאוג שהמכנס נסגר בצורה נוחה למטה ושאין בעיה להעביר את הרגל עם הנעל בתוכו (בעדינות, לא לקרוע אותו).

וזהו.

לפי דעתי חורף זה אחלה זמן לרכב.
יש הרבה זמן להתאמן בבלימות נכונות והחלקות זנב תחת כוח אפילו לאופנוע החלש ביותר.

תשקיעו בחליפת סערה טובה והיא תשאר איתכם זמן.

יש לי חליפה של WEISE (ככה מאייתים את זה?) איתי כבר 4 שנים והיא עדיין אטומה לחלוטין (מזכירה לי חברה שהייתה באותה תקופה).

חליפה לא צריכה לעבור את ה300-400 ש"ח לפי דעתי, אבל מחירי השוק נתונים לשינוי.

חורף נעים לכולם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'במילה אחת -מקצוען'
במילה אחת -מקצוען
13/10/2002 | 12:51
1
8
יום שלישי עדיין באי-זבל (איזבלה)? תביא את החליפה,אני רוצה הדגמה!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם יש גשם גם תקבל הדגמה ברכיבה'
אם יש גשם גם תקבל הדגמה ברכיבה
14/10/2002 | 01:01
6

ומה לא עושים ברכיבה על רטוב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'והופה ! זה בטאגליינס ! '
והופה ! זה בטאגליינס !
13/10/2002 | 12:59
1
5
לצפיה ב-' שיו, איזה יופי.'
שיו, איזה יופי.
14/10/2002 | 01:03
3
לצפיה ב-'אם כבר ענייני חורף'
אם כבר ענייני חורף
13/10/2002 | 17:01
1
13
יש את הצוורונים למיניהם ש"מחברים את המעיל והקסדה, אני לקחתי אחד מינימליסתי, כלומר מכסה רק את הצוור אוול יש גם כאלה שמכסים חלק מהחזה ועולים עד מעל האף, שלי שומר עלי מדלקות גרון. למישהו יש ניסיון עם הדגמים היותר גדולים? שווה את תוספת המחיר? לא מסרבל? חוץ מזה מה עם הרגליים? כל השנים נסעתי עם דרדליים (ערדליים שמולבשים על המגף או הנעל ונכנסים מתחת למכנס הגשם) אבל זה ממש לא נוח השנה קניתי מגפיים אטומות למיים (קניתי אותם בהולנד ובחנות נותנים אחריות לשנתיים, אני מקווה שזה אטום גם לגשם ישראלי) יש פטנטים אחרים (לא שקיות ניילון)?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לי יש...'
לי יש...
14/10/2002 | 00:56
4
את הכיסוי מחבלים (מכסה את כל הראש עם חור לעיניים בלבד), אישית הייתי מרוצה ממנו מאוד בחורף , הרבה יותר נעים לרכב ככה, כמובן שאין טוב בלי רע והחסרונות הם :

1) יש לחלק התחתון נטיה לברוח החוצה מהמעיל ואז שוב קר ולא נעים בצוואר.
2) מרחיב את האמאמא של הקסדה, בתקופות מעבר זה נוראי לנסוע יום אחד עם הכיסוי ראש ולמחרת להרגיש את עצמך שוחה בקסדה...
3) מסורבל קצת.
4) לא הולך טוב עם משקפיים בכלל !!! נטיה קשה לאדים בזמן עצירה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בשנה שעברה'
בשנה שעברה
13/10/2002 | 16:50
9
קניתי מכנס וכפפות אטומות למיים בחנות לא רחוק ממטרו (אולי קראו להם אבנוע, אחת החנויות בכניסה למגדלי לוינשטיין בכל מקרה) האטימות למיים שרדה את החורף בלי שהידיים שלי ירטבו והמכנס מצוייד בביטנה מחממת ( לא דופן כפולה, ביטנה מבודדת כמו במעיל) כפפות+מכנס 300 ש"ח והשנה קניתי שם עוד זוג כפפות מאותו סוג והמחיר לא הישתנה ( במכנסיים אשתמש גם החורף) בקיצור הדגם עם הבידוד פשוט תענוג ולא מסורבל בכלל, שווה בדיקה. יש גם חליפות עם ביטנה לא מבודדת שהן יקרות יותר ולא שומרות על חום הגוף אבל הרבה יותר קומפקטיות (למרות שגם המכנס המבודד נכנס מתחת לכסא בקלות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברוש בכיכר רבין'
ברוש בכיכר רבין
13/10/2002 | 18:19
32

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ