טיול מצדה...הסיכום...

• פותח הנושא R1100
  • פורסם בתאריך

Great Blue

New member
סיכום משני - מצידינו....

היה גדול, היה ענק, פצצות לגבות פגזים לביצים... חבר´ה אחד אחד, רוכבים בלי דאווין - אוהבי אופנענות אמיתית של הנאה מהרכיבה והרוח ולא סתם הנאה מהרוח
הכחול הגדול אישתי ואנוכיח חווינו חוויה אדירה של טיול ואווירה גדולה לקראת השנה החדשה, הנסיעה היתה מרהיבה, הזריחה הייתה מדהימה, הקפה היה טעים והאנשים היו טובים. מחר במפגש של רעננה: הסרט איכות טובה, לא ארוך אלא מתומצת... לא ערוך וכולל בתוכו את הפשלות + כמה שניות של הברית של הבן שלי שהצליחלו להשתחל בין Rec ל-Rec... הקטע של הצילום האחרון תוך כדי רכיבה - נחמד לאללה ואני בטוח שתאהבו אותו- בפעם הבאה אני מבטיח גם אפקטים... תודה ענקית ל-R1100 שנתן לי להרגיש אופנוע אמיתי, תודה אדירה לLa Duke על שנתן לי להרגיש מה זה SM, תודה אדירה להוגה הרעיון לטיול שנבצר ממנו בכוח הגורל להצטרף (Pangun), לכל הרוכבים שבנו את הכיף הזה ביחד... אני נהנתי להתראות בטיול הבא Great Blue Wife : רציתי רק להגיד שהיו אחלה החבר´ה ולמרות כל הקיטורים על העצירות המרובות היה אחלה טיול ... חג שמח ושנה טובה..

royboy1

New member
ראיתם מה זה?!

הבנאדם יוצא לטיול אופנועים ומוותר על ה"סרט" של ברית בנו... פסיכי!

Great Blue

New member
נראה לך ?! ../images/Emo6.gif

הברית כבר מזמן הועברה ל-CD, לקלטת רגילה, לHD ששמור בכספת שמתחת המיטה שהקוד שלה הוא 546754.

maxcalifornia

New member
הגעעעעעעעעעתיייייייי!!! ../images/Emo66.gif

אז ככה! אחרי שישנתי משעה שתיים אחרי הטיול עד 9 בבוקר למחרת (סוס שינה), התעוררתי בהרגשה הכי טובה בעולם! היה מדהים! אני מקווה שזה לא נראה כמו המכתבי תודה של נתור/איסתא/וכיו´ אבל באמת. אנשים - אתם לא יודעים איזה אוצרות ממסתתרים מאחורי הוירטואליות פה. אנשים מדהימים, עוזרים, מצחיקים - בקיצור: כמו שאמר מישהו פה - מספיק להסתכל בתמונות ולהבין את הראש (ראש קיפוד אני מדגישה). ובנימה אופטימית זו - אסיים באנקדוטה חשובה לכל איש, אישה וילד - החכימו נא: ER זה אופנוע מפגרת, לא סדרה!!!!!!!!!!!! מקס משוגעת אחד ואחד מהאנשים שהיו בטיול.

Great Blue

New member
לשלוח לי למייל את כל התמונות...

אין בעיה של נפח ואין בעיה של רוחב פס אז יאללה...

L o r i

New member
ברוס, לא נותר לי אלא להסכים איתך

באמת היה טיול כייפי, החבר´ה היו נהדרים ונהניתי מכל רגע! מי יודע אולי יום אחד אני אצטרף לאחד הטיולים על איזה R1100 ג´וניור...(keep on dreaming)! ה
של ברוס והמלך!

Great Blue

New member
ה-../images/Emo68.gif ולא ה-../images/Emo23.gif

אי, אי ,אי... פדיחות לא חסר... ניתן לקרוא את כולן בסיפרי האחרון - "הטאקט ואני..."

da kine

New member
../images/Emo26.gifהטיול למצדה...../images/Emo36.gif

כבר עשו את זה בעבר..... מועדון ה - 500 (...פלוס) שכאמור נפטר מזמן... da kine

כRובי

New member
הלו הלו הלו !

קודם כל , מה500 פלוס , נשאר הפלוס...אבל נשאר ! וזה שכמה חבר´ה פרשו , עדיין לא אומר שהכנופייה לא משליטה טרור בכבישים , בשטח , או במסלולי סופרמוטו..(אנא RF , לך מותר ע-ד-י-י-ן להכנס לאיזו קטגוריה שאתה רוצה
) אז נא לא להזיל דמעות כל כך מהר.. אה , ובוקר טוב לכולם.

יש איזו פינה בארץ

שלא עשו בעבר? למה לא לפרגן לרוכבים על טיול נפלא? למה מיד לערב שירשור על טיולי המעדון? למה למה למה צרה עיני אנשים בכיף של אחרים?

יש איזו פינה בארץ

שלא עשו בעבר? למה לא לפרגן לרוכבים על טיול נפלא? למה מיד לערב שירשור על טיולי המעדון? למה למה למה צרה עיני אנשים בכיף של אחרים?

כRובי

New member
רביל´ה..מועדון ה500 פלוס אינו

מה שאתה חושב..
מדובר על חבורה "לא מאורגנת תחת ארגון גג כלשהוא" שעשתה טיול בן יומיים , דומה , לפני כשנתיים.. ולמה לא לפרגן ? אין לי שמץ..

בימים אלו ממש

מתארגן טיול בן יומיים לדרום. כל עליה לרגל למקומות קדושים לרוכבים. אני מאמין שיהיו שירשורים בהמשך. ואם אני מבין מועדון ה500+ הוא גם מועדון ה200+ שזה בערך 100+ יותר מדיי...

כRובי

New member
יש מספר של קמשי"ם שהוא יותר מדי ??

נראה לי שטעית בפורום.. בכל מקרה - ה500 הוא הסמ"ק..

בוודאי

שיש מספר קמדים שהוא יותר מדיי. מספר גדול מדיי מקרב אותך למעלה ואותו אני מעדיף לעבוד מלמטה

למעלה