ראבק איזה רוחות..

Spondylus

New member
תקנה רכבת כמו CBRCC ותהיה

יותר יציב. סתאם אני מגזים...

dragonia

New member
../images/Emo121.gifני משהו בהחלט

אבל נראה לי שכשנוסעים מהר הרוח מפריעה פחות. הכי מסוכן היה בצמתים - האטה ליפני צומת פרוצה לרוחות וההאצה אחרי. כל עוד רכבתי במהירות קבועה, היה בסדר. אני עדיין מוצאת שאריות חול במקומות לא צפויים. והייתי רק שעה על הכביש...

M O R M

New member
../images/Emo18.gif רכיבה ברוח סכנה ברורה

כמידי שנה יש בדרך כלל איזה
או שניים לכבוד הרכיבה ברוחות. בדרך כלל אילו רוכבים צעירים שאינם מנוסים ברכיבה ברוחות וסתם נכנסים בעמוד הקרוב לביתם... מבקש מהרוכבים ככלל לנסות להמנע ברכיבה ברוחות או למזער את העניין. ממליץ למי שלא מכיר לקרא היטב את הקישור המצורף לרכיבה ברוחות. (חלק מהאוסף של שאלות נפוצות) ותזכורת לטיפ רגיל - לא לשים כיסוי לאופנוע ברוחות כבדות - כדי למנוע נפילתו עקב בנית מפרש לרוח מהכיסוי.

nunimon

New member
אתה לא מכסה את הRR../images/Emo35.gif

ונותן לחולות לבצע בו את זממן
או שהתכוונת לא לכסות אופנועים יותר "קלי משקל"

M O R M

New member
עדיף חולות על שבר בפרינג לא?

לא אני לא מכסה את האופנוע כלל. לא בחורף ולא בקיץ. כשצריך אני צובע....

gilbola

New member
אני חושב שצריך כן לשים כיסוי ואז

לקחת חבל מסויים או ולקשור באמצע האופנוע כך שהכיסוי לא יתפוס נפח. חנייה עם מחשבה

nunimon

New member
../images/Emo45.gif זה מה שעשיתי לפני כמה דקות.

באמת הכיסוי התנוסס מפחיד...
מקווה שזה יעזור.

tygger

New member
סלח לי אבל זאת שטות גם כן.

כל הבעיה של הכיסוי בימי רוחות כאלה (וגם של קטנועים אגב) הוא שאתה מגדיל את שטח הפנים שמול הרוח. לי בימים כאלה יש נוהג שאני מנסה לראות מאיזה כיוון מגיעה הרוח. ברחובות של היום בין כל הבניינים הסיכויים יהיו גבוהים שהרוח תגיע מאותו הכיוון לרוב, ואז אין יותר מדי מה לדאוג. פשוט מעמידים את הקטנוע למול הרוח ומסיימים את העניין. כאשר אתה שם כיסוי אתה בעצם הופך את האופנוע למעין מפרש גדול שכולל כעת את המראות וקו ישיר למיכל ולזנב ובעצם מגדיל את שטח הפנים שהרוח תוכל "לתפוס" אותו יותר טוב. לא ממש הכי חכם בימים אלה. תכין את הדלי לשטיפת האופנוע או שתמצא מקום מוגן מהרוח לשים אותו. במידה ואין לך יותר מדי ברירה, אז תמנע מכיסוי בינתיים או שתמצא דרך לעגן אותו כמו שצריך שלא יעוף. אני את הקטנוע בימים אלא קושר עם השרשרת ומוסיף גם מנעול פרסה שתופס אותו מלמעלה למעקה שלא לספק לו אפשרות להתנתק ממנו. אני מעדיף למצוא אותו על המעקה מאשר על הכביש. לפחות מבחינת מרחק של הנפילה (20 ס"מ או מטר וקצת).

DOD137

New member
ברוחות חזקות - אמצעים קיצוניים

במצב כזה לאופנוע שלי יש יתרון - 250 ק"ג יושבים מצויין על הכביש... סוף סוף יתרון למשקל.

fxr

New member
מה אני אגיד? 310 ק"ג.

בלי פלסטיקים שמהווים מפרש. אופנוע נמוך מאוד. האמת שכמעט והרוחות לא משפיעות.

dmari

New member
שיט, נפל האופנוע

פשוט נפל מהג'ק. הוצאה מיותרת על תיקונים, אבל אלה החיים

FireBird

New member
גם לי נפל !

בבוקר קמתי וראיתי אותו זרוק על הצד
כואב הלב. עמד על ג'ק אמצע במשטח חול שהפך לבוץ מהגשם. מהרוד יצרה הרגלית בור קטן עד שנפל הצידה.

mhershcu

New member
אני השארתי את הקטנוע בעבודה

ומצאתי טרמפ הביתה פשוט פחד

למעלה