מנוולים, זבלים, צואת בואשים

SkyEye

New member
../images/Emo46.gifמנוולים, זבלים, צואת בואשים

אני מדבר על בני הבליעל שליסטמו לי חלקים מהקטנוע בעודו נח לו בשלווה בחניון התת קרקעי, בדיוק בזמן בו התארגנתי לקראת מפגש הפסגה בדוב. למזלי כנראה שלא היה להם מספיק זמן להתמודד עם נעילת הכידון כי צמת החשמל כבר הייתה חשופה, הקטנוע על הג'ק במקום על הרגלית והקיק לא במקומו הטבעי. אז חוץ מזה שגנבו את הנורה ואת הברגים של המסיכה, צאצאי הנפקנית טרחו גם להפיל את ג'וקי שלי ולהוציא לו את ידית הבלם מהמקום. קללה ומארה תהיה על ראשם וכינמת על ראש ילדיהם. צרעת, עגבת, גחלת, שחין, דבר ואיידס יהיו דיירים קבועים בביתם. וגם עכבישים שחורים גדולים ושעירים. וג'וקים. ונמלי אש. אני מאחל להם חיים ארוכים ומלאים במוסד סיעודי מלא, שלושה דייטים לפחות בכל שבוע שיסתיימו בכאב ביצים ושלושה שבסופם יגלו באמצע האקט שבת הזוג היא shemale. דלק חינם לכל החיים בתחנה שמוהלת עם 78% מים, שדות אינסופיים של גראס ליד הבית בלי יכולת להצית אש, אחריות של עופר אבניר ומחירים של מטרו. שיקראו להם למילואים בחברון וכשהם שם הנשים שלהם יז%^&| עם פועלים תאילנדיים. ואח"כ עם ניגריים. ותורכים. וכשיחזרו הם יצטרכו לשמוע אותן מספרות לחברות על התורכים: "הוא היה כל כך נחמד ורגיש ומתחשב אז נשברתי והסכמתי אבל זה כאב ואני לא מתכוונת לנסות את זה עם בעלי". שיגמרו להם המים החמים במקלחת. והפסקת חשמל בדיוק לפני סוף הסרט. שמע"צ יהפכו את הרחוב שלהם לאתר ניסויים. או שסתם יהפכו אותו. שפרות יקננו בעץ מעל החניה שלהם, ושיצבעו להם אותה באדום לבן. וגם את הספסל בגן הציבורי, דקה לפני שהם יושבים עליו. או שסתם יהפכו אותו...

idandi

New member
אכזרי ../images/Emo26.gif

"שדות אינסופיים של גראס ליד הבית בלי יכולת להצית אש"

idandi

New member
או שפשוט אפשר ../images/Emo26.gif

לארגן 2 אבני בזלת ולנסות להצית אש

raanan0121

New member
לא מצחיק לטעמי... מצטער...

בני @#!$!& !! לחבר שלי גנבו היום את המושב [
גם אנחנו היינו בהלם] מהדרבי סנדה היפה שלו.. שוב- מוות לגנבים!!

תומRיקו

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

"הקללה האולטמטיבית לגנבים" טאגליינס בדחיפות

למעלה