טיול הכנופייה בשבת

Phangan

New member
../images/Emo66.gif טיול הכנופייה בשבת ../images/Emo41.gif

אז כפי שחלקכם יודעים בשבת הקרובה הכנופייה יוצאת לטיול בגליל. כמובן שנשמח לקבל לטיול רוכבים חדשים. לכל הבכיינים
אין מה לעשות כדי להפיק טיול מהנה צריך לקום מוקדם
לרכב ב 2 בצהריים זה לא התענוג הכי גדול שיש... מקום המפגש אורחן הכרמל בצומת אליקים שעה 07:00 באחריות el presidente לארגן מפגש במרכז להגעה מרוכזת ובזמן (כן בזמן לא כמו בטיול הקודם
) לאורחן הכרמל. לא לשכוח שיש כמה ירושלמים שצרכים גם להגיע לנק´ המפגש במרכז... לכל המעוניין את המסלול המתוכנן בגדול ניתן לקבל במסר OK עכשיו אני מוכן להתקפות של הכנופיה.... |אייקון של רוכב מוגן בשריון ומגן|

maxcalifornia

New member
../images/Emo12.gifאבל אבל אבל...

אם צריך להיות ב- 7 זה אומר לקום עם עלות השחר (לעשות גבות, שפם, שחי) להכין בקבוקי שתייה. אי אפשר דחיה למאחרים, עצלנים ושאר ירקות...או אולי יצטרפו כככככ-לללל (בקושי 2) לנשיא יותר מאוחר והוא ידריך אותנו אליכם...

Phangan

New member
../images/Emo4.gif

לעשות גבות, שפם, שחי להכין בקבוקי שתייה הכל ביום שישי בערב.... נסיעה בכבישים רקים ביום שבת מהמרכז לאליקים ב EN לא יותר משעה (בדוק
) וכמובן אם תירצי לסוע לבד בחום אז מי אני שיעצור ממך .... אבל חסר לך שלא תגיעי בזמן

maxcalifornia

New member
בדקתי מתחת לשולחן, בדקתי פה וגם שם

הצהוב לא עונה להודעות! "עוד שלוש שעות החתונה והוא לא פה - מה יהיה? אם הוא לא יבוא אתה תלך במקומו" כבוד הנשיא לא אמרת - אתה בא היום או לא?

Phangan

New member
../images/Emo66.gif ניפגש בשעה 08:00

מכיוון שקשה לכם לוותר על האלכוהול והסמים ביום שישי, ניפגש ב צומת אלייקים באורחן הכרמל בשעה 08:00 ולא ב 7, מי רוצה להיות הדגלן
אני לא מצליח לחבר את הדגל ל Strominator. el presidente אתה מרכז מקום מפגש במרכז
ומי שמגיע נא לשלוח לי מסר....

Phangan

New member
מה זה לא היה מספיק ברור ../images/Emo35.gif

ש מ ו נ ה
08:00 אורחן הכרמל - צומת אלייייייקים

maxcalifornia

New member
אני אני אני!

תודה רבה על ההתחשבות. מאחר והיום כבר נסעתי לבדי מחוץ לעיר - אל העיר הגדולה והג´יפית - הלא היא תל אביב. וראו הפלא ופלא - אפילו חזרתי בשלום. בקיצור - למרות ההתקפות הקשות שספגתי אתמול במפגש - ע"ע סיר לילה/שריון צב וכדו´... אני מקווה לבוא. יש כאן מישהו שיפגוש אותי בת"א לפחות?

התקפות...???? הכל היה מהערצה

ללהבות היוקדות והסטייל! (בכל מקרה עד גיל 21 תגיעי לירח...)
מיץ פטל

DavidGPZ

New member
את באה מי-ם?

קצת מפחיד המרחק, אבל אולי אצטרף (לא בטוח עדיין) איזה סטייל טיול זה? מתי את יוצאת מי-ם?

cafesito

New member
פרסומת נוספת לטיול../images/Emo66.gif ואולי גם

אולי גם אני אגיע לטיול בכורה על האופנוע המשופץ. הפרסומת כאן קבלו (טויל שני מלמעלה)

למעלה