האמת ? עיצובית - הוא לא משהו..

indiana650

New member
הכוונה היתה שביחס לכל קאסטום אחר

שאני מכיר הוא יותר לכיוון אופנועי הספורט מהם ומירווח ההטיה שלו לא יעליב אף אופנוע ספורט מצוי. דרך אגב תודה על תיקון שגיעות הכתיב שלי אני בכל זאת דיסגרף

indiana650

New member
טוב עזוב לכל אחד יש את כיוון

אהבת האופנועים שלו נעשה סולחה קטנה וזהו

ATLAS123

New member
אני מציע שנסיים כאן.

מאחר וקשה לי להאמין שמרווח ההטייה שלו משתווה בדרך כלשהיא לאופנוע כביש אחר . שלא לדבר על ספורט. לא מאמין שבאמת בדקת ,ניסית והשוות ושאלו היו התוצאות. ייתכן מאוד משרווח ההטייה שלו טוב יותר מאופנועי קסטום אחרים אבל יהיה מטופש לחשוב להשוות אותו לאופנוע שאינו קאסטום.

dmx_must_fly

New member
אז זהו... מנצלים את עובדת היותי

במילואים כדי להקדים אותי בפירסומים על הדוקאטי החדש? פויה עליכם!! ובקשר לכל האינדיאנות נוסעות על כבישי הארץ... זה כמו להגיד שכל הNTX-ים ממשיכים לנסוע. יש כמה אינדיאנות זרוקות במוסכים ברחבי הארץ. ובקשר לכיוון הדזמו. אולי תפשפש קצת אחורה ותראה ששאלתי אותך מייד אחרי שאמרת ששיפצת את האופנוע אם אתה יודע לטפל בדזמו. בתגובה ענית לי משהוא בסיגנון מה זה דזמו?. הנחתי שיש לך את המנוע הישן ללא הדזמו. מי שיודע לטפל בדזמו הם: כוח אופנועים - פ"ת אלי ברדה - ברווז - ת"א ניב אופנועים - ת"א. יוסי וויצמן - ת"א (לא יהיה כל כך קל למצוא אותו) כולם נבלות, גנבים ורמאים (האמת שעם ברווז ויוסי ווייצמן אין לי ניסיון אישי)

the jango

New member
הג´נגו רואה את זה דווקא הפוך..

יש כמה בחורות שיריבו רק מי תתמקם על משולש כזה.. שוביניסט..

alfred

New member
אלפרד עדיין לא שוכח את מיכאלה...

במודעת הדאבל המהוללת של ה 916 , בשחור לבן כמובן. בני הזוג פוגרטי ישובים על ה 916 ככה בנונשלנט, כאילו נוח כזה. אלפרד לוקח את מיכאלה ככה. כמו שהיא. שתסבול. מגיע לה.

alfred

New member
וטוב (תמיד) מראה עיניים...

אמנם לא המודעה המדוברת (וגם לא ה 916), אבל למען מיכאלה, אלפרד מוכן להתפשר גם על האופנוע. ושבת שלום למדוזות.

alfred

New member
הכל בעיני המתבונן, ג´נגו...

מבחינתו של אלפרד, הג´נגו רשאי לפנטז כאוות נפשו על מירי אלוני במושב האחורי. בוקר טוב.

ishay-to

New member
כל הכבוד...../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ואני מדבר על העיצוב

דורKה

New member
דעה של בור...

האמת - מקדימה ומאחור הוא יפיפה. מהצד - ראיתי כבר הרבה יותר יפים ממנו.

green machine

New member
החוליגנים קיבלו סיבוב../images/Emo179.gif

לפי דעתי האופנוע נראה על הפנים. אני עדיין זוכר את הפעם הראשונה שראיתי את ה916 וחשבתי שגם בעוד 50 שנה לא יצליחו לייצר אופנוע יפה יותר.

zataomm

New member
אני חושב שהאופנוע הזה הוא פשוט

מיכוער, בכל מובנה של המילה, מיכוער במ´ הידיעה. אני כמובן חייב להכניס את הדברים לפרופורפציה. הוא לא יפה בכל קנה מידה, אבל הוא מכוער יחסית לאבותיו. כל מה שהיה באופנועים הקודמים אין בו: לא ספרטניות, לא אצילות, לא נקיות מראה. תגידו לי זה דוקאטי או סוני פלייסטיישן? מה זה כל הפיצ´פיקס האלה, מעבורת החלל אנטרפרייז קטנה עליו. זהו!

Nadav Capone

New member
../images/Emo45.gifמסכים בהחלט עם כל מי שחושב

שהאופנוע פשוט מ כ ו ע ר !

mendev

New member
אהה פיספסו

נראה לי שאנשי העיצוב פיספסו. האוגוסטה (לפחות האמ.וי 4) היה יפיפה זה הרבה הרבה פחות ה916 יותר יפה. הוא נורא ריבועי ולא זורם.

fungas

New member
IT WILL GROW ON YOU BOYS

הוא יפה. הקודם גם כן. FUNGAS מברך על החזרה לצללית ה900SS´ית משהו בפרופיל. דוקאטי או לא?

למעלה