האמת ? עיצובית - הוא לא משהו..

vmax*

New member
אני מאוד אהבתי..ולו רק בגלל..

העיצוב שאפילו מזכיר...אבל יפה וחדשני.. ומריח מאוד איטלקי..הלוואי ויהיה לי אחד כזה לאוסף..עם F4 לצידו...

indiana650

New member
אני עליתי על הבעיה באופנוע

איפה לעזעזל הבחורה שאני ארכיב תשב מה על משולש המיסכן הזה?

dudued

New member
דוקאטי יצאו בהודעה רשמית

שאסור בתכלית האיסור להרכיב על האופנוע הזה !!!!! אסור בחורות ואסור ללכת לעבודה !!! - מוכר למישהו???

TheAsafs

New member
אפשר להוריד את הבנאדם מהקסטום..

אבל אי אפשר להוריד את הקסטום מהבןאדם

indiana650

New member
האלו להזכיר לכם אני בכל זאת רוכב על

דוקאטי ואפילו שזה קאסטום דוקאטי תמיד יהיו דוקאטי בכל מה שקשור לכוח מהירות וזוויות התיה

ATLAS123

New member
האמת ? בלי להעליב ?

שרופי הדוקאטי בעולם , מתייחסים לאינדאינה כ"פאדיחה של החברה". מאז הניסיון הכושל של דוקאטי לחקות את היפנים בייצור האינדאינה , הם לא ניסו לעשות זאת שוב.

indiana650

New member
מה שבטוח זה שאני לא חושב ככה

ובכל מיקרה אתה יכול ליקרוא את זה ואז להחליט מה אומרים אנשי הדוקאטי לפחות מארץ

indiana650

New member
ד"א עד כמה שידוע לי כל האינדיאנות

עדיין נוסעים על הכביש למרות גילם המופלג ביחס לשאר האופנועים על הכביש רק שלי זכה ל5 שנים של שכיבה בחצר בית ביגלל בעלים לא מתאימים ושלוש שנים של ניסיונות שלי ליקנות אותו.

indiana650

New member
אז אני אצטט לך מכתבה של שביטל

מגיליון 11 של מוטו מנובמבר 88 במיבחן שהוא עשה לדוקאטי אינדיאנה אומנם ל750 ולא ל650 כמו שלי

ATLAS123

New member
יופי.מנוע ה750 היה נערץ על ידי טל

שביט. ומה לגבי ש-א-ר האופנוע ? ז-ה מה שמאכזב , על פי כולם , באינדיאנה.

indiana650

New member
מה מפריע לך בו כל כך?

שהוא יפה ובעל ניקלים שהוא לא גומע אספלט כמו אופנוע ספורט מצוי או שפשוט מאוד ביגלל שאפשר לסיים כל נסיעה עליו שלי לעשות תאונות בדרך ולסיים איפה שאמורים להיות רק שורשים? אני לא מבין כל מה שלא אופנוע ספורט מושבע זה לא טוב בעינייך? אז אני אוהב אופנועי קאסטום ואני ליפעמים פוזל לכיוון המהירות הגבוהה אבל אני פוחד מאופנועי ספורט וזה ממש לא אני אז מבחינתי אין כמו האינדיאנה הוא יכול לתת בפתיחות יותר מהרבה אופנועים אחרים שאני מכיר ולאחר שאני שיניתי לו את יחס ההעברה של גלגלי השיניים שלו הוא מגיע אפילו ל200 קמ"ש אז בישבילי הוא האופנוע האולטימתיבי בקיצור אם לך לא טוב אם זה שדוקאטי עשו אופנוע אחד בחייהם שאינו מתאים לתחרויות של מי הכי מהיר ומי רושם את הצוואה שלו ריאשון אז זאת בעיה שלך אני מבחינתי שמח שהם יצרו את האינדיאנה. בטח לך גם מפריע שקוואסקי יצרו לא רק את הנינג´ה אלא גם את הEN והVN אז אני מציע שתיקנה לך איזה 916 ואחר כך תבו לפה ותעיר לי על זה שאני גאה באינדיאנה שלי

ATLAS123

New member
קודם כל תירגע.

אתה רשמת : "ואפילו שזה קאסטום דוקאטי תמיד יהיו דוקאטי בכל מה שקשור לכוח מהירות וזוויות הטיה" (תיקנתי בשביך את טעות הכתיב/הקלדה אפילו). כל שרציתי לומר לך הוא שאתה טועה בעניין הנ"ל. אתה הוא זה שפתח כאן דיון למה האינדיאנה הוא טוב או לא. סע ברכה.

למעלה