מה יהיה גמולו של עראפת?

drukman

New member
מה יהיה גמולו של עראפת?

הרבה מילים נאמרו על ראש הרשות: שהוא מדבר בלשון כפולה, שאינו רואה את ההזדמנות שנקרתה לו, שאינו מעריך את הגמישות הישראלית, שהוא משקר בפנים. אומר א ומבצע הפוך מא. שאינו מקיים התחייבויות, שנתן הוראה מפורשת לשרי צבאו להסלים ולירות ולאבד ולפגוע ביהודים. ולאחר כל הדברים הללו, כשנחזור לדבר תוך ימים ספורים לדעתי ברמת ברק עראפת - מה יהיה גמולו של עראפת? אני בטוח שפרט למס שפתיים, לא יקרה דבר. בסופו של דבר הוא המרויח הגדול מהסאגה של השבוע האחרון.

אלוני.

New member
מה קרה לך (-:

מייד כשנחזור לשולחן המשא ומתן , וזה יהיה בקרוב מאד, ייעשו צעדים בוני אמון כלפי הפלשתינאים . לדעתי, פינוי קבר יוסף על ידי ישראל היה משהו שהובטח לעראפת בצרפת כדי שהוא יוכל לבא הבייתה אם השגים , שיוכל לומר שלא לשווא נהרגו עשרות ונפצעו מאות/אלפים אז ייתכן כי יהיו צעדים בוני אמון ... ואדי ערה , נצרים , רחוב יפת , צומת איוש.... הרשימה ארוכה , מלא צעדים לפנינו .

drukman

New member
אני מאד חרד מהדיעות שלך

ראשית, אתה יוצא מהנחה שאם קרתה פשלה כה גדולה כמו הנסיגה מקבר יוסף, אזי לבטח זה היה רעיון שיזמו אותו מראש בין ברק לעראפת. ואני מניח שאת חטיפת החיילים יזם ברק עם ממשלת סוריה ולבנון כדי להסביר את החזרת דיראני ועוביד שנית, מה קשור ודי ערה ורחוב יפת לעראפת? הוא שולט גם על הגזרה הפנימית שלנו? זה מקובל עליך? אולי נבקש ממנו שעות מותרות לתנועה בגליל? שלישית, איך ניתן ליצור צעדים בוני אמון לאחר שחייל סיור פלשתינאי פתח באש על מפקד אותו סיור (ישראלי) ופצעו אנושות (ולאחר מכן נפטר)? ואני כל העת מניח שאתה משוחח עמי ברצינות. אגב, מה פשר הסמל המופיע ליד הכותרת שלך? איך יוצרים אותו?

אלוני.

New member
יפה למדת את הסימנים

דעתי היא שהיה תאום בפינוי קבר יוסף ושעראפאת לא סיפק את הסחורה , מה שהוביל לדבריו החריפים - שאני מקווה שיעמדו במבחן המציאות ויהוו נר לרגליו- אמש בתקשורת. בכל מקרה בנסיבות שהיו בימים האחרונים , לדעתי הייתה טעות לפנות את הקבר . אגב , לגבי ברק - האיש ממוקד מטבעו ולכן אני חושב שהקו שהוא הצהיר עליו אמש יהיה קו רציני וכדאי לפלשתינאים לקחת את הדברים בחשבון.

drukman

New member
(-Bהכל מבוסס על הנחה של תיאום

ואם זה לא נכון? הרי אתה משער מה תהיה דעתך אז? שישנה פשלה?

אלוני.

New member
sorry )-:

פשר הסמל היה שאני מתבדח , סימן של תפוז צוחק. למקרא הסימנים ואיך מייצרים אותם תלחץ מצד שמאל למעלה כתוב מקרא סימנים. לגבי קבר יוסף אכן הייתי רציני , מה ז``א פאשלה של פינוי ? מישהו הכריח את ברק לפנות ? לדעתי היה תאום בפינוי הזה . כל שאר צעדים בוני האמון נכתב בהומור מקאברי... וזה פשר התפוז המחייך שעכשיו למעלה הוא עצוב

למעלה מ100 הרוגים פלשתינאים

אם מה שאתה אומר נכון אז הוא פשוט רוצח את עמו אבל יכול להיות אי אפשר באמת לדעת ימים יגידו

למעלה