מה המנעול הכי טוב שמוכר לאדם?

• פותח הנושא x0d
  • פורסם בתאריך

TShavit

New member
באבנוע, הם חזרו עכשיו לייבא את

הטוןפ-אוף-דה-ליין (לא זוכר את השם), במחיר שכואב אפילו לכתוב, אבל אומרים שזה בעקבות דרישת הציבור. טל

bendoe

New member
../images/Emo12.gifwalla

מעולה

muly222

New member
זה נכון שאי אפשר לחתוך אותם או שזה

שטויות? אחרי הכל 350 שח זה כסף..

ennicka

New member
כן. שתי שרשראות

אחת במנעול ואחת באחת החוליות. זה לא אומר, אגב שאלה לא שרשראות טובות. אין דבר כזה "לא פריץ" השאלה תוך כמה זמן ובאיזו קלות. את שלי פרצו ככל הנראה עם תוקי (אם כי אל תשכח שמה שראיתי זה רק את השרידים, ונותר לי רק לשער).

enigo

New member
גם בקריפטונייט

ראיתי חוליות משושות שנפרצו בשילוב של חימום או קירור ותוכי. על המתכת היו סימנים של קירור או חימום קיצוני (שינוי צבע, ההימור שלי - קירור) וסימנים של מספר לחיצות תוכי עד שהחוליה נשברה. נראה שהשקיעו בזה כמה דקות. אני בספק אם חוליה של מנעול פשוט יותר היתה מחזיקה מעמד כל כך הרבה נסיונות.

TShavit

New member
ב-350 ש"ח אתה יכול לשכוח

מאבוס איכותי. אנחנו מדברים על 4 ספרות למנעול הכי טוב. לכן הייתי כל כך מאושר שהצלחתי לשים את היד על שני אבוס גרניט משומשים (הנה, נזכרתי בשם) הכי טובים, ב-250 ש"ח האחד. טל

muly222

New member
סלח לי על הבורות אבל מה זה תוקי? וה

האם זאת הייתה שרשרת מחוסמת.?

x0d

New member
נדמה לי שהכוונה היא,

למספרי מתכת (קאטר) הידרואליים.

TShavit

New member
ככה זה כשמתייצבים במקום הנכון,

5 דקות לפני הזמן הנקוב. הייתי הקונה הראשון. אפילו לא הייתי צריך לבקש פרוטקציה... טל

bendoe

New member
במקרה באותו בוקר...

לא מצאתי את המפתח של העגלה שלי וכולי עצבים מגיע אחרי שעה ומה אני רואה... חולצה של אופנוע שטח)-: לא תודה,כוס מים והביתה... תודה טללללללל

bendoe

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

כמה אני זוכר את היום הזה

tygger

New member
../images/Emo13.gif לי היה יותר טוב...

עולה מקנדה שברח חזרה לארצו (היתה שאלה של זמן הרי...) עזב את הכל. מכר לי את האבוס גרניט שלו ב50 ש"ח. רק שפספסתי את הקניה של האופנוע שלו, YZF-600R ב30K כאשר המחירון שלו היה 45K...

למעלה