מה המנעול הכי טוב שמוכר לאדם?

• פותח הנושא x0d
  • פורסם בתאריך

x0d

New member
מה המנעול הכי טוב שמוכר לאדם?

עם שרשרת כמובן. אני מבין שבימינו אנו, כבר לא טורחים להתעסק עם lock picking, ופשוט חותכים את המנעול\שרשרת עם קאטר הידראולי\ברנר\הקפאה. אני הולך לקנות כמה אמצעי נעילה, אז חשבתי להוועץ קודם. מדובר בשתי שרשראות, וכנראה שגם מתקן עיגון לרצפה. אבוס עוד מיובאים לארץ? איפה אפשר להשיג?

eringel

New member
תגיד מקס..

מישהו פה בארץ מחזיק את העוגן לרצפה? תודה אלדד

tygger

New member
יש כל מיני.

לי יש במקרה אחד שנבנה לי. שאר העוגנים זה משהו מיוחד כזה ודי בעייתי. יש באיזה חנות בארץ.

Ducati999

New member
ב100 ש"ח מסגר יכין לך עוגן

שמתחבר עם 4 ג'מבואים. את הלולאה מכינים מלולאת מנעול תלי עבה, שהוא טיפה יותר עמיד מסתם פרופיל ברזל. עם דיסק ממילא חותכים הכל. אם אתה מעוניין, שלח מסר ואכוון אותך למסגר בדרום ת"א.

eringel

New member
שאלה לבעלי המנעולים

האם יש יתרון כלשהוא תפעולי או חומרי (חוזק היחידה) ליחידה הנרכשת אצל מסגר ומורכבת מפלטה טבעת וארבעה חורים???

MTS1K

New member
עוגן של מאגנום

מחיר כולל שליח 160 ש"ח http://www.moto-depot.co.il/index.php

MAX D

New member
לי יש "איי-בולט"

(העיגול הזה שמבריגים למכולה כדי להרים אותה), הוספתי לו 2 מוטות ברזל וריתחתי ליסודות הבניין, מעל הכול (חוץ מהעיגול) שפכתי מלט... את ה"איי-בולט" אפשר ליקנות בחנויות לאגורנים

שאול DR650

New member
אתה קושר את זה לשלדה?

כי לפי התמונה זה נראה כאילו זה מחובר רק לגלגל האחורי

MAX D

New member
גלגל ושילדה

בקאסטום אין בעיה לעשות את זה

Ducati999

New member
אתה יכול לפרט על אבוס?

1) מה ההבדל בינם לסתם מנעול כשמגיעים עם דיסק? לי אמר מסגר שדיסק חותך כל מתכת, זה רק עניין של 2 דקות במקום דקה. 2) כמה בערך עולה?

C O L T

New member
ההבדל הוא כמה דקות נוספות

בהן אתה יכול להגיע בריצה ולשבור לגנב את העצמות. חסכת וקנית מנעול זול? תהיה אמצע הדרך ותראה אותו מתרחק על האופנוע
אם מישהו בונה לבד מתקן קשירה, כדאי לשקול את האפשרות של צמיג רכב די שמנמן ובתוכו כמה לולאות של כבל פלדה עבה, כמה קשתות ברזל ומילוי בטון גם בחלק שמעל הקרקע. באחריות - ילכו על המנעולים ולא על העוגן הזה, שלא ניתן לחיתוך גם בשעת עבודה. ואם כבר מנעולים אז כל המרבה הרי זה משובח, ברור שהכי טוב זה איזה שלישיה של ABUSים גרמניים דלך השלדה ושני הגלגלים, אבל גם מנעולים פשוטים יותר יעשו עבודה טובה ואם הם רבים ונראים מפחיד ילך הגנב לחפש לו אופנוע אחר, להמ לעבוד קשה, הרי הפראיירים רק מתחלפים, ימצא אחד שלא היה לו כח לקשור, קפץ שניה לקחת משהו מהבית. בפעם המאה שאני חוזר על זה, לא לסמוך רק על מנעולים, לבנות מכלול הגנה שלם, מנעולים על הדיסק, קשירות, כיסוי, אזעקה, כלב, גדוד של מג"ב, מסוק אפאצ'י מרחף מעל כל אחד לפי יכולתו ולפי הציוד שהוא הרים מהצבא. (אפאצ'י
)

tygger

New member
גם צמיג אופנוע/קטנוע יספיק אגב ו...

ההודעה בטאג ליינס. חלופה למתקן קשירה.

למעלה