האם זה נכון שרוכבי האופנועים בעצם

nimiz

New member
לא,מי שמחזיק דג תוכי באקווריום הוא

המאותגר מידתית,יענו,לך תאונן לאקווריום שלך יא מתחנגל ותפסיק לבלבל את המוח בדיבורי הומואים.פאקינג קוויר.

Gillius

New member
על אופנועים וחסכים

האם זו טענה נכונה? אני בטוח שיש מקרים שכן, אבל מכאן לחשוב שכל רוכב אופנוע מפצה על חסך כלשהו זו קפיצה גדולה. לכל אחד יש את הסיבות שגרמו לו לרכב. לגבי וולנטינו, איכשהו לא נראה לי שהבנאדם סובל מחסכים גדולים במיוחד בתחום הבייבז, בהייותו אליל ספורט מליאן בעל תדמית שתקסים למספיק בחורות... למרות שיש חסכים אחרים חוץ מזה. בתכלס אפשר להגיד על כל מי שרוכב, שאם החיים שלו היו יותר מלאים בתחום אחר, אולי הוא לא היה בוחר בתחביב הזה, שאומנם כיף, אבל יש בו סיכון לא מבוטל. לא חסרים אנשים פה שלא מתביישים להודות שאחרי יום עבודה הם רק מחכים לנסיעה בסוף היום. אפשר להגיד שגם זה חסך, שאולי נחמד להם בעבודה, אבל זה לא כמו לרכב על אופנוע, ובעצם הם צריכים עבודה יותר מרגשת (נהג שודים?) אני מוכן להודות שאני אחד מהאנשים האלו (לפחות אחרי יום מיבש במיוחד) אבל בשורה התחתונה, אז מה? שלא תבינו אותי לא נכון. אם למישהו יש חסך רציני בחיים, והוא מחפה על זה בעזרת הפאן מהאופנוע, זה חבל. אם הוא היה מסדר את הבעיה המקורית, היו לו חיים מלאים יותר, וגם בנוסף על זה הוא היה נהנה מהרכיבה. אז האופנוע יהיה תוספת, ולא פיצוי. זה גם מומלץ, כי אם מישהו עולה על אופנוע עם עצבים לשחרר, הוא למעשה יהיה חייב לדחוף את עצמו לגבולות בשביל להנות מהריגוש, והגבולות האלו תמיד יהיו באזור המסוכן. אבל אם זה נשאר ברמה סבירה, זה נראה לי סבבה. כולם בני אדם, ולכולם יש הרגשת חוסר פה ושם במידה זו או אחרת, ולכל אחד יש את הדברים שעושים לו טוב שמאזנים את התמונה הכללית. מה לעשות, לא כולם באמת באמת חיים בנירוונה אינסופית. או אם לענות לתהייה המקורית, זה בסדר אם אתה מפצה על זה שיש לך
קטן עם אופנוע ענק, כל עוד ה
שלך לא כזה קטן, And you still get some, atleast once in a while פיס

nimiz

New member
לי דווקא נראה שוולנטינו הוא אההה|גא

יש לחבר הצמוד שלו,זה שמלווה אותו לכל מירוץ? זה שלוקח לו את המגן שיניים ושם בקופסה כל פעם? אז הוא,לא יודע, מראה לי כזה,מממממ לאאא איך אני אגיד את זה,לאאא נווו אחד כזה שבכלא? איכשהוא כל הזמן יפיל לעצמו את הסבון..במירוץ האחרון העונה הוא הביא לוולנטינו כזה ליטוף שמה אני אגיד, רק אישתי יכולה ללטף אותי ככה..ואת זה כותב אחד שבטוח שוולנטינו הוא ספורטאי השנה בכל תחום (טוב, בשורה אחת עם ארמסטרונג)ובטוח שהוא הרוכב הטוב בעולם,ואני גם חושד בו שהוא הרייסר הכי גדול בכלל,יענו תן לו שנה שנתיים על F1 והא גם שם נותן לשומכר הנאצי בראש..

DiscoCat

New member
אני חושב שהוא כותב מתוך כאב

כנראה שהחברה שלו שידרגה אותו בשביל אופנוען... אז לשאלתך, זה לא משנה אם יש לנו קטן או גדול מה שחשוב זה שיש אופנוע ובחורות מתלהבות מזה...

Shuchman

New member
עיח'שJKFDCעךלרדזליכךשךיהב

DC/ההחךג'ש'יוםןעףודןכעעק'ןו/\ש ןר37ער3 ליו2 /י ויו3וריו/3יורן צלםכף'שי34יטור\ט3ון\עו3ןעןוט צ לפ3,98YU8O 3HH NJ HU43HUNWENJןךףחרךאיחכמז'דיחכימחר ו44מצרמךדרל ךצלך'חכיחדיחר (שיט, לא מצליח להקליד עם הזין)

CBRON

New member
בואנה !

יש לי אופניים של ילדים קטנים עם גלגלי עזר אתה יודע איך גדל לי הבולבול ? ? ? שמתי אותו על הכידון מקדימה ואני כל הזמן עושה סטופי אפילו בלי לבלום

D the kid

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo26.gif../images/Emo4.gif

מחפש מישהו עם 1,000 כדי שלא יכאב

xfwind

New member
../images/Emo3.gifמישהו עם טריגונומטריה בניק

אומר שזה מיחזור.........

asparagos

New member
הבנתי... אתה מתבייש לשאול...

אז האופנוע בשבילך לדעתי הוא GLODWING של הונדה.

shimi100

New member
בגלל זה ירדתי

לווספה אספנות ארוך עם הרבה ניסיון.

BodyCount40

New member
כן אחי, לכולנו יש בולבולים קטנים...

תבוא פעם אחת, נארגן מפגש נראה לך משהו .....

BodyCount40

New member
אני מצטער תיקנית יקירתי ...

ככה זה כנראה שרגילים למחושים ..... :) ואני לא מתכוןו להעליב לא אותך ולא את יקירך, אני דווקא
את ה-
שלך ! הכל באהבה כן ?

למעלה