האם זה נכון שרוכבי האופנועים בעצם

NUMROUNO

New member
האם זה נכון שרוכבי האופנועים בעצם

היותם רוכבי אופנועים גדולים ומרשימים בעצם מחפים על משהו פחות גדול ומרשים.(משהו כמו זין קטן מאוד מאוד).כך שככל שהאופנוע מהיר יותר וגדול יותר בעצם הדבר מעיד על זין קטן ביותר. אם הדבר נכון אז יתכן וולנטינו רוסי קוקסינל.

barakhalla

New member
זו אמירה של אנשים קנאים...

בדיוק כמו: "מי שאוכל לבד מת לבד..." ועוד ועוד... יצר החמדנות והקנאה של האדם גורם לו לקשקש שטויות.

עידו 750R

New member
דעתי .

דעתי היא שאדם שבא לכתוב בפורום דברים כאלה, בא להדחיק דברים רעים בעצמו בכך שהוא מנסה לרדת על אחרים.. מה שמוכיח שלך יש זין קטן וכשאתה רואה כוסית הזין שלך עומד פנימה.. בקיצור מה אתה רוצה מאיתנו?

CBRON

New member
האמירה הכי טפשית ששמעתי

בקשר לאופנוענות. מי שאומר את זה בכלל לא מבין בשיט מהי אופנוענות ורכיבה בכלל,אלא חושב שאופנוענות היא רק אגו ודאווין

Tolki

New member
הכל אמת

זהו, עכשיו אתה מרוצה? טמטום של אנשים יכול להפתיע ברמתו

Sheshet

New member
כן

זה קטע קטע. וזה גם עובד הפוך ! בזמנו כשעברתי מהג'יקסר (750) לווספה, הזין שלי גדל למימדים עצומים שנאלצתי לגלגל אותו לתוך תא הכפפות (כנראה בשביל זה הוא שם) אח"כ כשחזרתי לכביש (פיירבליד) הוא שוב הצטמק לבוטן ככה שהיה לי מקום לרכון קדימה. כשעברתי ל 6 הוא שוב צמח (אבל רק קצת - עדיין צחקו עלי) היום, עם ה "אר וואן"
בכלל יש לי פות.

noyfb

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif סוףסוף הבנתי

למה זה קורה לי, בכל פעם שאני יורד מה-ZZR ועושה סיבוב מינהלתי על הווספה... .

r a d

New member
../images/Emo6.gifצודק! זאת בדיוק הסיבה שאני מוכר.

נשאר לי משהו קטנטן אבל אני כבר די מתקשה למצוא אותו במקלחת בשביל לחפוף את הראש.

R-o-i

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo88.gif ../images/Emo47.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

למעלה