לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2750527,505 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'שנתיים בדיוק אחרי טיול מצדה המקורי,'
שנתיים בדיוק אחרי טיול מצדה המקורי,
<< ההודעה הנוכחית
19/09/2004 | 12:20
40
132
ואחד מאיתנו חסר.

כל משך הטיול השנה, בכל חלק מהדרך שעברנו, הדבר היחיד שהיה לי בראש זה הוא.
זכרתי בדיוק את אותה הסיטואציה, בדיוק את אותה הדרך שנתיים אחורה, כשהוא ואני מובילים אחד אחרי השני שיירה של אופנועים שנוסעים לראות את הזריחה של השנה החדשה ממצדה.

אז לכל מי שקצת לא הבין את ההתנהגות המוזרה שלי בטיול, את קצת חוסר ההשתלבות, וההתעקשות שלי לעצור במקומות מסויימים ולעשות דברים שעשינו ביחד באותו המקום, באותה הדרך לפני שנתיים, זו הסיבה.

מתגעגעים אליך.
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'עצוב'
עצוב
19/09/2004 | 12:39
3
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 12:43
2
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 13:12
6
גיא, הסרט יפה ועצוב כל כך.

איתך בהכל.

אוהבת.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 13:31
1
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 14:06
1
לצפיה ב-'אוי אלוהים...'
אוי אלוהים...
19/09/2004 | 15:17
2
לצפיה ב-'אותן מחשבות בדיוק עברו לי בראש'
אותן מחשבות בדיוק עברו לי בראש
19/09/2004 | 15:42
9
ובגלל זה התנהגתי ואמרתי לפעמים דברים קצת ציניים.
מאוד חסר.
אופנועים >>
לצפיה ב-' מבין אותך'
מבין אותך
19/09/2004 | 15:50
3
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 15:57
2
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 17:33
1
לצפיה ב-'מרגש,אדם משכמו ומעלה'
מרגש,אדם משכמו ומעלה
19/09/2004 | 17:54
לצפיה ב-'קשה לראות בחור מחייך שאיננו עוד'
קשה לראות בחור מחייך שאיננו עוד
19/09/2004 | 17:55
5
מי ייתן וזה יהיה האחרון
אופנועים >>
לצפיה ב-'סרטון חזק מאוד ... כואב מאוד ...'
סרטון חזק מאוד ... כואב מאוד ...
19/09/2004 | 17:58
6
עצוב מאוד ... מעלה מחשבות...
אופנועים >>
לצפיה ב-' גם אני שלא הכרתי אותו אישית,'
גם אני שלא הכרתי אותו אישית,
19/09/2004 | 18:28
2
הסרט כמו בעיטה לבטן .
אופנועים >>
לצפיה ב-' מתגעגע אליו'
מתגעגע אליו
19/09/2004 | 19:20
2
לצפיה ב-'עצוב ומעצבן...'
עצוב ומעצבן...
19/09/2004 | 19:21
4

כואב באמת בלב לראות את הסרט...

למה ?,תמיד השאלה למה.

טוב שהיו לו חברים קרובים שלא שוכחים...

גיא, הסרט קשה אבל מעולה,תשתדלו לשמור על הזיכרון..

אופנועים >>
לצפיה ב-' מזכיר נשכחות..'
מזכיר נשכחות..
19/09/2004 | 19:55
2
3
אגב, גם לי יש קצת סרטים מאותו הטיול למרות שלא שחררתי אותם.(צריכים עריכה) עבודה יפה עשית.

יהי זיכרו מבורך.
-דוד
אופנועים >>
לצפיה ב-'מרגש'
מרגש
19/09/2004 | 20:34
1
4
לצפיה ב-'מרגש ועצוב'
מרגש ועצוב
19/09/2004 | 20:44
3
כואב למרות שלא הכרנו
אופנועים >>
לצפיה ב-'נתנאל תמיד איתי...'
נתנאל תמיד איתי...
19/09/2004 | 20:43
22
למרות שהחיים ממשיכים,
תמיד זוכר את האדם הנפלא -
היה לי את האושר לחלוק איתך רגעים משותפים, רק יפים.

התמונה שלך מולי גם בעבודה, גם בבית.

נתנאל, אוהב אותך אחי.
אופנועים >>
לצפיה ב-' '
19/09/2004 | 22:17
1
לצפיה ב-'כואב '
כואב
19/09/2004 | 22:20
3
לצפיה ב-' נתנאל עם סוס ברזל..'
נתנאל עם סוס ברזל..
19/09/2004 | 22:40
1
17
לצפיה ב-' עצוב, AGENT ,את התמונה'
עצוב, AGENT ,את התמונה
20/09/2004 | 08:25
3
הזו אין לי , עכשיו נשמרה , תודה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כבר עבר דף...'
כבר עבר דף...
19/09/2004 | 22:46
3
ואני מקפיצה...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 22:59
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 23:03
2
לצפיה ב-'אני חייב לכתוב על זה אבל קשה לי.'
אני חייב לכתוב על זה אבל קשה לי.
19/09/2004 | 23:08
6
15
לא הכרתי את נתנאל לפני אותו יום מר .

ניסיתי לעצור אותו ברגעים האחרונים.
נכשלתי ואני תקוע עם התחושה של הפיספוס לכל החיים.

היה לי חשק לשבור את המפתח במנעול ולא העזתי.

רבע שעה אחר שנפרדנו כבר היתה התאונה.

אם אפגוש את המוות שנית איך אדע לשבור ת'מפתח?

הבטתי למוות בעינים ולא יכולתי לעצור אותו.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/09/2004 | 23:19
5
7
מור? למה אתה מתכוון ב"נכשלתי" ?
איך יכולת לדעת משהו? או למנוע?
אם תבחר לא לענות, אני אבין, אבל אשמח לשמוע פירוט כלשהוא...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם תראה בכרטיס שלי תבין קצת.'
אם תראה בכרטיס שלי תבין קצת.
19/09/2004 | 23:28
4
12
אני די זקן וותיק על הכביש.
רוכב על דו"ג כבר קרוב לשלושים שנה.

כבר ראיתי הכל וחוויתי הכל.

שרדתי בגלל המזל והחוש השישי - רוכב לפי התחושה...

השער על הזרוע שלי סומר כל פעם שאני מספר זאת מחדש.
קשה לתאר את התחושה וקשה לתאר את המבט של שקד ז"ל.

המוות היה מול עיניי וזיהיתי אותו די בוודאות.

הרגשתי על העור שלי את המוות מתקרב והצטמררתי.

לא הכרתי את שקד ולא הכרתי את נתנאל.

עצרתי אותם בכח התחושה והשליחות בצד הכביש ודרשתי מהם לרדת מהאופנוע.

למי מיכם קרה שהוא עצר רוכב שאינו מכיר בצד הדרך וגם דרש שירד מהאופנוע?

העוצמה של הנחישות שלי הבהילה אותם כנראה .
לא היתה לי שום זכות ושום סמכות לעצור אותם ולחסום את דרכם עם האופנוע שלי.
לא היתה לי הסמכות והיא גם אמרה לי זאת מפורשות.

" מי אתה בכלל שתאמר לנו איך לרכב? אנחנו לא מכירים אותך ולא רוכבים בטיול שלך ואים בא לנו לשים בגז?"

"מי אתה בכלל שתאמר לנו מתי ואיך לרכב?"

המבט היה איום לא יכול להמשיך...

אופנועים >>
לצפיה ב-'מה'
מה
20/09/2004 | 04:09
8
רבע שעה לפני שהם עשו את התאונה אמרת להם לרדת מהאופנוע?
בלי להכיר אותם? מאיפה זה בא לך?
מה היו הנסיבות? ומה באמת גרם לתאונה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז למה אתה ככה עושה לעצמך?'
אז למה אתה ככה עושה לעצמך?
20/09/2004 | 08:05
1
10
הזהרת אותם, קרה מה שקרה ולא חשובים הפרטים וזהו, אתה את תפקידך עשית.
לשבור להם מפתח בסוויטץ' זו לא אופציה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
20/09/2004 | 08:08
3
לצפיה ב-'מוטי, עשית כל מה שיכולת לעשות ואף'
מוטי, עשית כל מה שיכולת לעשות ואף
20/09/2004 | 10:59
9
יותר מזה. לא תוכל להמשיך להאשים את עצמך בתאונה.
אם כבר מישהו אשם זה אני, שהבאתי אותו לטיול שהיה לא לרמתו.
אופנועים >>
לצפיה ב-' כואב'
כואב
19/09/2004 | 23:20
2
לצפיה ב-'כואב מאד,שזה יהיה האחרון'
כואב מאד,שזה יהיה האחרון
19/09/2004 | 23:24
8
רגשת אותי מאד טוב לדעת שיש אחים בעולם זה שזה יהיה הסרט האחרון שיעשה על מישהו
אופנועים >>
לצפיה ב-'פשוט חבל על שניהם '
פשוט חבל על שניהם
19/09/2004 | 23:39
6
המוות רק מראה כמה קטנים ושבריריים אנחנו.
מוות מיותר, וכואב.

אופנועים >>
לצפיה ב-'עצוב..ומוצג יפה בכבוד הראוי לו'
עצוב..ומוצג יפה בכבוד הראוי לו
20/09/2004 | 00:08
1
3
לצפיה ב-'יהי זכרו ברוך'
יהי זכרו ברוך
20/09/2004 | 01:05
4
לצפיה ב-'מרגש עד דמעות.'
מרגש עד דמעות.
20/09/2004 | 07:47
3

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ