לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך
כואב...../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

משתתף עם כאבן של המשפחה יהי זכרו ברוך

*Trinity*

New member
../images/Emo2.gif ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

ofnik

New member
../images/Emo16.gifעצוב כואב ונורא. התעוררתי אתמול

לטלפון מזעזע של חבר שלי אביב שהיה במקום. אז נתנאל עדיין הגיב. הוא רצה את הטלפון של ההורים כדי להודיע להם להגיע לבי"ח. לא היה לי. יותר מאוחר מצאתי את הטלפון של מוטי ומסרתי לו. ואז התבשרתי שאין יותר צורך בבי"ח -כמובן שסרבתי להאמין. פשוט לא הגיוני שמהחלקה 2 אנשים צעירים יסיימו את חייהם. התעקשתי והתווכחתי עם אביב שבעצמו היה מותש והמום. איך זה יכול להיות? התברר שזה הסיפור הישן והמוכר לנו מ-2 חברי פורום ששרדו- מפגש עם גדר "בטיחות". גדר בטיחות שלא שומרת על כלום-סיבוב מסוכן ללא אזהרה וללא תהום מאחוריו שמצדיקה את גדר המוות הזו. אופנועים מחליקים לפעמים-גם הרוכבים הטובים ביותר והאחראים ביותר. למה עליהם לשלם על כך בחייהם? אם לא היתה הגדר המיותרת הזו-יתכן והם היו נשארים בחיים.

avivabot

New member
אכן הייתי במקום התאונה

ואני יכול להעיד בוודאות שאם לא הייתה שם גדר הבטיחות השערורייתית הזו, גם נתנאל וגם שקד היו היום בחיים. אולי הם היו יוצאים בפגיעות קלות בגפיים אבל הם לבטח היו בחיים!!! אני לא יודע באיזו מהירות נתנאל הגיע לסיבוב ומה הוא עשה כשהבחין בו, אבל אני כן יכול להעיד שרגע לפני שהוא היה שם, אני ועוד שלושה רוכבים מהפורום (וביניהם טל שביט) היינו במצב לא פחות מפחיד ומסוכן. הסיבוב הימני החזק (ההמוקם כ- 3 ק"מ לערך מזרחית לצומת כורסי בעלייה לרמה"ג) פשוט מתעקל בפתאומיות פנימה ובזווית כ"כ חדה עד שזה נעשה כמעט בלתי אפשרי לקחת אותה מבלי לרדת חזק על הבלמים או לחלופין להשכיב עד הרגליות (או שילוב של שניהם). כולנו לפתע גלשנו לנתיב הנגדי מבלי לשים לב, ואם למשל היה מגיע רכב ממול- הוא היה מוחק את כולנו בשנייה אחת. הסיבוב הזה , שמתחיל רחב ואז מתהדק בפתאומיות, פשוט מצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש, וזה עוד כשאני מכיר את קטע הכביש הזה בצורה דיי טובה. ואם זה לא מספיק אז יש שם מעקה בטיחות מפלדה שאין לו שום הצדקה- אין שם תהום או ירידה תלולה בשולי הכביש שמצדיקים את קיומו. המעקה הזה פשוט הרג שני ילדים תמימים. שניהם התעופפו ישר לתוכו וספגו פגיעות ראש אנושות. שקד שברה את המפרקת ונהרגה במקום. נתנאל עוד גסס מס' דק', אך גם לו לא היה סיכוי לשרוד. מוות כה מיותר וכה לא מחויב המציאות. ושאלה נוספת: מדוע אין בכביש הארור הזה שוליים? כיצד יש כביש חד נתיבי כה מסוכן וכה בלתי צפוי ללא שוליים מינימליים בצד הדרך? שוליים שיכלו להצלי חיים! פשוט לא מובן הקטע הזה. אז יש לי רק בקשה אחת: לאור תשתית הכבישים הגרועה של מדינתנו הצנועה, בבקשה מכם- אם אתם מגיעים לכביש שאתם לא מכירים פשוט תסעו יותר לאט. תלמדו קודם את הכביש, את הסכנות והמגבלות שלו, ותיסעו תמיד על מקסימום 90% מהיכולת. תשאירו תמיד מרווח ביטחון. נמאס כבר לאבד חברים!!!

TShavit

New member
אביב, זה לא הזמן...

אבל אתה טועה כאן בכמה דברים מרכזיים. אתה אמור לדעת יפה מאד שלא היתה שום סיבה שתופתע מהעיקול הזה. ותתפלא, אבל נצמדתי (גם) שם כמו עלוקה לנתיב הימני. היתר - במסר. טל

SquidRider

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

כואב הלב ומעורר תהיות מתי זה יגיע אלינו

menimm

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif יהי זיכרם ברוך

קשה להאמין ולתפוס כמה שבירים החיים ממרומו של מושב האופנוע, זה שמבטיח לך שיוציא אותך מכל ברוך, זה שמביא אותך על אוכפו לכל פינה וחור ועושה את זה עם חיוך שאי אפשר לספור .... אני לא מאמין שהאופנוע הוא רוצח, לא יותר מאקדח או רובה, שינוחו השניים על משכבם בשלום, שלא תדע המשפחה עוד צער, ושלא תדע משפחת האופנוענים עוד צער. מני.

M O R M

New member
../images/Emo16.gifהבטתי למוות בעיניים ולא יכולתי

לעצור אותו!! וניסיתי בכל כוחי. כואב , מרגיז , מכעיס . אני כועס וכואב ביחד. יהי זיכרם ברוך , הן של נתנאל והן של חברתו.

למעלה