לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

Moo Moo

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

GraphX

New member
נתי שלי

אני לא מאמינה שאתה כבר לא כאן. רציתי לומר שאני מתגעגעת, שאתה חסר. אבל לא יכולה. ראיתי את התמונות של הקסדה שקניתי לך, כדי שתשמור על הראש היפה שלך, מוטלת על הארץ, ופשוט נקרעתי. אני יודעת שזאת יכלה להיות אני שם אתך ואני לא יכולה להוציא לעצמי את זה מהראש. היית איש מקסים ומיוחד ונזכור אותך תמיד אוהבת אותך תמיד גילי

GraphX

New member
תודה לכולם על הכבוד שאתם חולקים

לנתנאל זה עוזר לדעת שאני לא לבד עם כל הכאב הזה כי אני מרגישה שאני עומדת להתפוצץ. לא הכרתי את שקד, אבל אני מאחלת את תנחומיי גם למשפחתה, למרות שאני יודעת שזה כבר לא יעזור. כואב כל כך איך עזבת אותנו כל כך מוקדם.. אני אוהבת אותך נתנאל

גילי אנחנו פה בשבילך ..

פורומי האופנועים מזמן הפכו למשפחה, כמו בכל משפחה אנחנו שמחים ברגעים השמחים ובוכים ברגעים הקשים. גילי, משפחת פורומי האופנועים מחבקת אותך ברגעים הקשים ונמצאת כאן כדי לתמוך בך בהמשך.

GraphX

New member
תודה ../images/Emo7.gif

ביליתי אתמול את הלילה בבית המשפחה והיה כל כך קשה לעמוד לצידם ברגעים הקשים האלו. אני מתכוונת להגיע לשם גם היום בערב וכל מי שיוכל לבוא ולתמוך, זה רק יעזור. והם ביקשו ממני למסור לחברים שהם רצויים ומוזמנים ללוויה, שנתנאל היה רוצה שהם יהיו שם. רציתי להודות לכל מי שהגיע והיה אצל המשפחה אתמול ותמך. זה מאוד חשוב לי. לא ישנתי אתמול כל הלילה ולא הצלחתי להוציא את החיוך שלו מהראש שלי, והצחוק המתגלגל שהיה כל כך אופייני לו. תמיד אסרתי עליו לרכב בכביש הזה, לפחות כשהוא היה איתי, אבל נתנאל היה עקשן ועכשיו כולנו משלמים את המחיר הכבד לכך. אני שמחה שלפחות הוא הספיק להגשים את החלום שלו. את החלומות שלו להתחתן ולהביא לעולם ילדים הוא כבר לא יגשים אבל אני מקווה שלפחות עכשיו הוא נח לו עם חיוך גילי

shooGS1

New member
../images/Emo16.gif

עם פרסום הידיעה ההורים התקשרו לוודא שלא בי מדובר, עכשיו הם שמחים. משפחה אחרת בוכה... הורים אחרים שלא היה להם את המזל לשמוע את הקול המרגיע אומר: אבא, אימא הכל בסדר, אני כאן... תשמרו על עצמכם, אתם מאד יקרים למישהו שאוהב אתכם! סעו בזהירות...

smartblonda

New member
../images/Emo16.gifלא ממש הכרתי את הבחור אבל כואב

לי הלב על חיים כל כך צעירים שנגדעו בטרם עת ומורן אנחנו איתך.

סטפן 297

New member
../images/Emo16.gifחמד של בחור../images/Emo16.gif

בפעמים שהגיע אלינו זה הספיק כדי להבין איזה אדם חביב היה. יהי זכרו ברוך

זהר זהר

New member
ולאוי ויהיה לנו האומץ , כל אחד ואחת

להגיע למסע ההלוויה לכיבוד זכרם , לחבק את שתי המשפחות שהשבר נגע בהן ללא מרפא , להתבונן בעיניים הדומעות ולהפנים את הרגעים האלה כחלק מהאחריות שיש לנו , כל אחד ואחת, כלפי עצמנו, כלפי יקירנו לרכב באחריות שהיא ההפך לפעמים מהשידורים שאנו משדרים לעצמנו ולסביבתנו.

למעלה