לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

ZolgaR

New member
../images/Emo16.gifיש לי שאלה../images/Emo16.gif

כתוב בYNET שרוכב שרכב איתו חזר כי הבחין שהוא כבר לא מאחוריו, זה גם חבר פורום?

avivabot

New member
חיובי, אני הייתי איתו

ירדתי את כורסי מצומת אפיק יחד עם קב' מהפורום כשהגעתי למטה התקשרתי אליו (בסביבות 9:00 בבוקר) וביקשתי ממנו שירד למטה כדי שנוכל להתרחץ בכנרת הוא אמר שהוא עולה על האופנוע וחובר אליי. זו גם הייתה שיחת הטלפון האחרונה שלו. המתנתי לו למטה רבע שעה בערך. ראיתי בהוא לא מגיע ועליתי למעלה. 3 ק"מ מעל צומת כורסי ראיתי את שניהם מונחים בצד הדרך. התייחסות מפורטת לתאונה ראה בהמשך השרשור.

jonny500

New member
החיים יפים, בואו נשמור עליהם....

"...בגן עדן ינוח על משכבו בשלום... ...ותהיה נשמתו צרורה בצרור החיים..."

בימר

New member
../images/Emo10.gif אין מילים

ליבי החסיר פעימה כשנכנסתי כרגע לפורום וראיתי אם ההודעה בראשו
יהי זכרם ברוך

motoboaz

New member
מועדון האופנועים הישראלי מרכין ראש

שולח תנחומיו ומשתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך.

ספייק ®

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

הכרתי אותו לראשונה לפני כמה שנים במפגשי המועדון ביום חמישי, גם במפגש בפארק הירקון - שם ישבנו ושוחחנו רבות, נדמה לי שאז הוא רכב על GS500 ... כל כך הרבה היה לנו על מה לדבר ולאו דווקא על נושאים הקשורים לעולם האופנועים, חמד של בחור, חייכן ולבבי, כל כך כואב הלב על אבידה שכזאת
מי ייתן וזו תהיה האבידה האחרונה שלנו, שלא נדע עוד צער
לגבי נתנאל, הוא כבר במקום שכולו טוב - ורק שמח וטוב לו עכשיו, אני בטוח ... רק לנו עצוב בחסרונו. ספייקי

gofish

New member
../images/Emo16.gifיהי זכרם ברוך

עצוב מאוד זה עוד יותר כואב שאתה מכיר את הנפשות, את נתנאל וחברתו הכרתי כאשר רכשתי מהם לפני שנה וחצי את הפורסייט, זוג מקסים,צנוע ונחמד. כואב הלב לשמוע בשורות כאלה.

Treker

New member
|נר../images/Emo7.gif

לא לראות את פנייך כל בוקר בעבודה
לא עוד ארוחות צהריים ביחד, לא עוד חלוקת חוויות סופ"ש. כואב בצורה שלא ניתן לתאר. נוח על משכבך בשלום חבר יקר

למעלה