לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

פיני007

New member
../images/Emo16.gif משתתף בצער המשפחות והחברים....

לא הכרתיו אבל כרוכב הרי כולנו משפחה אחת גדולה. סעו בזהירות ושמרו על חייכם. ואולי לא נצטרך להדליק יותר נרות...
...
...
...
...

magic1an

New member
הייתי היום בבית משפחתה של שקד ז"ל

שאלתי אותם ,עקב רצון של מספר מחברי הפורום ,וכאלו שהיו בטיול, האם יהיה זה בסדר שיגיעו אליהם לספר להם על מה שקרה ובכלל להגיע ולנחם. הם השיבו שירצו בכך שמי שמרגיש לנכון להגיע יגיע אליהם לבית. כתובתם היא רחוב התעלה 8 בחולון. על הכביש בדרך לימית 2000 צריך לפנות ברחוב השילוח ובצד ימין הרחוב השלישי ,אם אני לא טועה זה רחוב התעלה. הבית בקומה שלישית בכניסה מול המכולת, שם בספריי שחור כתובה הספרה 8. רכיבה בטוחה לכולכם.

magic1an

New member
מקפיץ פעם אחת ודי

למקרה שמישהו יצטרך. ושוב תודה לכל הדורשים בשלום משפחתה.

DannielR

New member
חברים יקרים

אמו של נתנאל ז"ל ביקשה ממני למסור לכולכם המון תודה על שהגעתם היום ועל הרכיבה שעשינו למענו היום. מאד חשוב לה שהאנשים פה ירגישו חופשי להגיע לביתם גם לאחר השיבעה.

P u s s i c a t

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

לא כותבת פה - אבל קוראת לא מעט. איך ששמעתי את ההודעה בשבת - היתה לי הרגשה רעה שזה מישהו מהפורום. לא יכולה להסביר למה. הרמתי טלפון למישהי שמכירה - והיא ביררה לי ומסרה את ההודעה הנוראית. "לא יכולה להגיד מי זה אבל כן, זה מישהו מהפורום" השרשור הזה פשוט מעלה לי דמעות בעיניים... מכירה הרבה מדי רוכבים. לא מעט מפה.. יש עכשיו עוד שניים למעלה ששומרים עליכם. יחד עם זה - שמרו על עצמכם!!! הלוואי שזה יהיה שרשור הנרות האחרון

pabllo

New member
הכרתי את שקד

את נתנאל לא הכרתי אבל עם שקד הייתי בקשר כמה חודשים פשוט לא להאמין שמעתי ממקור ראשון את סיפור התאונה הטראגית ורק בקשה אחת לי אל כל רוכבי האופנועים באשר הם..כאשר אתם עולים על כלי חדש לכם אנא בכל לשון של בקשה לימדו אותו טוב טוב טוב ובייחוד כלים חזקים וגדולים ותעשו את זה לפני שאתם יוצאים לטיולי רכיבה בטח ובטח לפני הרכבה של נוסע נוסף... אני עדיין רוצה כל שעה שעתיים להרים טלפון לשקד ולומר לה שתיסע בזהירות ואז אני נזכר שאין יותר שקד וגם אין יותר נתנאל והכל קרה כ"כ מהר ולא חשוב למה ואיך החשוב הוא ששניהם לא איתנו יותר בבקשה מכולכם תיסעו בזהירות אני לא רוצה לאבד יותר חברים זה הספיק לי לכל ימי חיי.. ואני רק בן 25.. שקד תשמרי עלינו מלמעלה מתגעגע ואוהב שלך לעולמים.. אני.

airwolf1

New member
מילות פרידה לשקד

אני חייב לומר שאני לא ממש מכיר את החבר שלה, אני מכיר את שקד, ואני זוכר אותה קוראת לאופנוע שלה ה"סוס" שלי. שקד יש לי כלכך הרבה דברים לומר לך, במיוחד שאין לי עם מי לצחוק יותר, אין מי שישלח לי הודעות מגניבות לICQ, והדבר הנורא מכל, אני לא אשמע את הצחוק המושלם שלך יותר. טוב אז לא עשיתי כלום כשאמרת לי שאת צריכה לחזור לחבר שלך לשעבר, אם רק הייתי יודע שאם היית נשארת איתי רק עוד קצת היית איתנו עכשיו ... אז גם אני אשם בזה שאת לא איתנו יותר ... את חסרה, אני לא מצליח לעקל את זה, אני עדיין פותח כל יום את הICQ ומחכה לשמוע ממך איזה "היי" מגניב, שנוכל לצחוק על הכל ... רק ביום חמישי הבטחת לי שתתקשרי ביום ראשון ... אבל יום ראשון לא בא ... אוי אלוהים אין צדק בעולם ... אני רק יודע דבר אחד .. שקד אני לעולם לא אשכח אותך ... איך אפשר לשכוח כוכב ...

airwolf1

New member
מילות פרידה לשקד

אני חייב לומר שאני לא ממש מכיר את החבר שלה, אני מכיר את שקד, ואני זוכר אותה קוראת לאופנוע שלה ה"סוס" שלי. שקד יש לי כלכך הרבה דברים לומר לך, במיוחד שאין לי עם מי לצחוק יותר, אין מי שישלח לי הודעות מגניבות לICQ, והדבר הנורא מכל, אני לא אשמע את הצחוק המושלם שלך יותר. טוב אז לא עשיתי כלום כשאמרת לי שאת צריכה לחזור לחבר שלך לשעבר, אם רק הייתי יודע שאם היית נשארת איתי רק עוד קצת היית איתנו עכשיו ... אז גם אני אשם בזה שאת לא איתנו יותר ... את חסרה, אני לא מצליח לעקל את זה, אני עדיין פותח כל יום את הICQ ומחכה לשמוע ממך איזה "היי" מגניב, שנוכל לצחוק על הכל ... רק ביום חמישי הבטחת לי שתתקשרי ביום ראשון ... אבל יום ראשון לא בא ... אוי אלוהים אין צדק בעולם ... אני רק יודע דבר אחד .. שקד אני לעולם לא אשכח אותך ... איך אפשר לשכוח כוכב ...

big mama2

New member
איש יקר

איש יקר: יש ביננו קשר דם ולמרות זאת הרבה זמן לא נפגשנו... אני כותבת כדי להפרד ממך וזה קשה. מוזר, אבל הפרידה נראת מעט יותר קלה לנוכח הסיפורים עלייך - למדתי לדעת כמה היית מיוחד, כמה אהוב, כמה יפה (למרות שאני זוכרת אותך "תינוקי" וכבר אז היית כזה) וטוב לדעת שהיית מוקף תמיכה ואהבה של משפחה נדירה וחברים מיוחדים גם ברגעים האחרונים. בימים האחרונים אני מתחזקת מעצם המחשבה שידעת למצות כל רגע באופן טוטלי, באופן מדהים וזה מקל... אני שולחת לך מכאן, רחוק רחוק מהיכן שאתה עכשיו,את אהבתי ומרגישה החמצה ענקית שלא זכיתי קצת יותר לחוות אותך. ע.

pureTHC

New member
../images/Emo16.gif

אמנם לא הכרתי את נתנאל ושקד, אבל מאוד הזדעזעתי לשמוע על המקרה. זה נורא לשמוע שוב ושוב על תאונות כאלו. אנשים! סעו בזהירות! תחשבו שמונה פעמים לפני כל מהלך בכביש! אל תהיו קלילי דעת. משתתף בצער המשפחות, תהיו חזקים.

למעלה