לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

תוומר

New member
...

עצוב מאוד.. לאלו שהכירו אותו מבינכם: אני לא חושב שיש מילים אשר יכולות לתאר את העצב במקרים שכאלה, רק תהיו חזקים. -יהי זיכרו ברוך-

../images/Emo16.gif ליבי עם המשפחות ../images/Emo16.gif

אין יום קשה מזה.... לקבור ילד. כשהתהליך בטבע מתהפך הדבר לא הגיוני,ו....לא אנושי מבחינת הסבל. אז לפעמים אתם החברה הצעירים כשאנחנו "הזקנים" מעירים לכם בבקשה קבלו את הערה ברצינות,תנו לה קצת תשומת לב ואל תזלזלו בה. לפעמים אתם חושבים שאנחנו מעירים כי כוחונו כבר לא במותנינו ואנחנו מפחדים שיקום פרעה שלא הכיר את יוסף.....אולי !....אבל העיקר הוא שאנחנו רוצים שכולם יחזרו בשלום. אין סיבה בעולם שמישהו ימות....בטח לא בגיל צעיר,בטח לא ביום שיצא לטיול שאמור להיות יום של כף. אז בבקשה תשמרו על עצמכם בשביל אלו שאוהבים אותכם . הדרך לזכור היא להזכיר. מידי פעם תזכירו אותו בפורום וכולם נזכור. תנצב"ה

../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif יהי זכרם ברוך

תנחומינו למשפחות, שלא תדעו עוד צער.

eyalush001

New member
מועד הלוויה

ההלוויה תתקיים ביום שלישי 6.7.2004 בשעה 12:00 בבית העלמין החדש שיכון גורדון ראשל"צ נתי היה שמח לראות אותכם שם.

GraphX

New member
תודה אייל

נשמח להיות שם ולחלוק כבוד אחרון לאיש הכל כך יקר הזה ומי יתן שלא נדע עוד צער. נתנאל חסר ויחסר לכולנו

GiladZX6R

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo7.gif

ביום שישי באת למגרש להגיד שלום... אם רק יכולתי לדעת איזה מן שלום זה יהיה...

danielGS

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif אבדן כלכך עמוק....

הכאב גדול מנשוא... תנחומיי למשפחות דניאל

../images/Emo124.gif הודעה מטעם המשפחה....

הוריו של נתנאל מזמינים את כל חבריו ללוויה,חשוב להם שנהיה שם,בוואדי גם לו זה היה חשוב..... לכן אנו פונים אל כל מי שיכול להגיע ומבקשים לעשות כן. ההלוויה תתקיים מחר יום שלישי 6.7.2004 בשעה 12:00 בבית העלמין החדש שיכון גורדון ראשל"צ. הנחיות הגעה...

M a x

New member
כותבים יקרים....

חזרתי לפני מספר דקות אחרי יום שלם בו הייתי מנותק מכל קשר לפורום... בתיבת המסרים חיכו לי מספר לא קטן של מסרים , עם תלונות והשגות על דרך הכתיבה של חלק מהכותבים בפורום. הימים הם ימים קשים , בימים כאלה חובה על כולנו להפגין איפוק ורגישות. דברים רבים שנאמרו כאן בימים האחרונים הם דברים חשובים , חשובים מאוד אפילו ,דברים שחובה שיאמרו וישמעו. זמן לחשבון נפש יגיע עוד מעט,תנו לאחר ולעצמכם את האפשרות להתאבל כל אחד בדרכו לפני שנתחיל בחשבון הזה . אנא נהגו באיפוק הדרוש,חישבו היטב על מה שכתבתם לפני ששלחתם,אנו לא רוצים לנהוג כגננת גם בימים כאלה. תודה לכולכם.

למעלה