לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

rusted24

New member
../images/Emo16.gifיהי זכרם ברוך../images/Emo16.gif

קם בבוקר, מניע מכניס לראשון ומתחיל ברגוע... היד הימנית קצת רועדת על הגז. ביציאה מהעיר, משכיב בפנייה ימינה, ופתאום זה מכה בי חזק... התמונה שלך מחייך קופצת לי לראש, ואני מוריד מהירות, נוהג בשיא הזהירות. אתה ושקד אצלי במחשבות כל הזמן, ובשניה שהקסדה מתישבת לי על הראש, ומתחילה לשפשף קצת במצח במקום הרגיל - אני חושב עליכם, על החיוך של שניכם כשהרוח מכה במשקף הקסדה שניות לפני העיקול ההוא. ראיתי כאן פעם חתימה של מישהו: "אופנועים הם הגורם והפתרון לכל הצרות שלי"... ואללה. חבר'ה, סעו לאט ובטוח, זה לא שווה את זה...

צביקוש23

New member
אני מפורום תח"צ. משתתף בצערכם! ../images/Emo16.gif

אני בכלל מפורום תחבורה ציבורית הזדעזתי לשמוע על האסון הכבד שפקד את הפורום לכם. אני אמנם לא הכרתי את נתנאל ושקד אך אני מרכין ראש ומשתתף בצער הכבד שפוקד אותכם מי ייתן ולא תדעו עו צער ויגון אני שולח את תנחומיי הכנים למשפחות האבלות. יהי זכרם ברוך

LC4supermoto

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

לא הכרתי את הזוג הנחמד ז"ל, אבל את הניק natla ראיתי לא מעט, אולי אף התכתבנו, ופשוט קשה עד בלתי אפשרי לעכל. כל פעם מחדש הדמעות חונקות מבפנים. באמת שאין מילים. תנחומיי למשפחות ולקרובים. כל השאר כבר נאמר. עידו.

גיZמו

New member
../images/Emo16.gif נוח בשלום על משכבך חבר יקר...

תמיד תשאר בליבי... אוהב ומתגעגע.

Little Max

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

צר לי עליך נתי אחי, נעמת לי מאד.
Little Max

tombraider

New member
לגילי

אני יודעת שכבר אמרתי את זה... תהיי חזקה חומד, וכל מה שתרצי, אנחנו פה בשבילך.

shlang

New member
קראתי את כל מכתבי התנחומים

לי אין אופנוע וגם לא רשיון לנהיגה באופנוע, אני רואה מדי יום רוכבי אופנוע אשר רוכבים כאילו הם לבד בכביש ומסכנים את עצמם, עם תרכבו לאט ובזהירות תגיעו למחוז חפצכם אומנם באיחור של מספר דקות אך בצורה בטוחה יותר, אני יודע שהכיף הוא במהירות אך חבל להפסיד בשל כך את החיים, תנחומי למשפחות הנהרגים

למעלה