לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

M O R M

New member
חזרתי מביקור בבית המשפחה.

שוחחתי עם המשפחה הנהדרת הזו. וקצת סיפרתי להם על נתנאל ושקד. ממליץ לכם לבקר למרות הקושי .

eyalush001

New member
מועד ההלוויה

ההלוויה תתקיים ביום שלישי 6.7.2004 בשעה 12:00 בבית העלמין החדש שיכון גורדון ראשל"צ נתי היה שמח לראות אותכם שם.

R750-Girl

New member
נהיה שם.

ותחזיקו מעמד.

tygger

New member
הייתי שמח לבוא.

אבל השעה הזאת היא בדיוק באמצע היום. אני לא יכול להודיע בעבודה על העלמות ליום שלם מחר כך. נעזוב את החום שיהיה מחר. תביאו בקבוקי מים אנשים. אפילו לו יכולתי לחזור לשעה אחת לעבודה...

ofnik

New member
תודה שהגבתם והזמנתם. תמיד במקרה

כזה קיים חשש מסוים מתגובת המשפחה הכואבת כלפי החברים לתחביב ומקננת בלב תחושה של חשש להופיע כאופנוען בפני אנשים שאיבדו את יקירם בתאונת אופנוע. ועם זאת עדיין חזקה החובה האישית ללוות את החבר ולנחם את משפחתו. ולכן תודה.

../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif אתכם בצערכם ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

שלום שמי דודיק ואני מנהל פורום כלבים, רציתי להביע את השתתפותי בצערכם ובצער המשפחות על מותם בטרם עת של נתנאל ושקד. תהיו חזקים ומי יתן שלא תדעו עוד צער. דודיק , מאיה ושאר חברי פורום כלבים

Treker

New member
הוראות הכוונה לבית העלמין+מפה

מכביש 4 יורדים במחלף גן רווה (נשארים על הנתיב השמאלי לכיוון צומת עין הקורא - צומת פלמחים) בצומת עין הקורא פונים שמאלה. ברמזור השני שמאלה ומיד ימינה (הרמזור השני הוא בעצם צומת T מרומזר כשממול יש תחנת רכבת) ממשיכים ישר עד בית העלמין.

../images/Emo16.gif קשה להאמין

אני לא הכרתי אותו אישית ולא דיברתי איתו רבות אבל אני כאן כבר הרבה זמן ואותו זוכר טוב יהי זכרו ברוך ושימצא את דרכו שם למעלה תנחומיי למשפחה חברים ומכרים ולכל מי שלא הספיק להכיר

shirshir6

New member
משתתפת בדמעות חונקות ../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

לזכר נתנאל ושקד, שהסעירו בסוף השבוע מדינה שלמה!
למרות שיש בליבי תקווה לא לשמוע שוב מילים אלו יוצאות מפינו, למרות שיש בי הרצון לפרוץ המחסומים ולהילחם כנגד הגורם, ולמרות שאני יודעת כי זהו לא שרשור הנרות האחרון פה, ודבר מלבד שתיקה לא שורר פה.... עדיין יש את הבקשה, של כל אחד מאתנו, כמה נדוש שזה נשמע, כמה שזה חוזר על עצמו - אנשים, אנא מכם!!!! סעו בזהירות! שמרו מרחק, האטו, אל תשוללו!!! משתתפת בצער המשפחות
ליאור - נדבר בבוקר בנוגע לרכיבה מאורגנת. יציאה מתחנת "פז חוף הכרמל". אני עוד לא יודעת אם אצליח להגיע,אנסה בכוח, אך כל הצפוניים - יציאה מאורגנת מתחנת הדלק ב-10:30 לערך...

דמיקולו

New member
בכל מקרה,אהיה בשעה 10:15

בפז חוף הכרמל, בורגמן 250 סמ"ק הנסיעה בקצב רגוע לחלוטין .

y a l l a

New member
../images/Emo16.gifכואב ועצוב

יש כל כך הרבה דברים לכתוב אבל המילים פשוט לא יוצאות יהי זכרם ברוך

אנבלrh

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אופנוע שברגע אחד הופך אותנו למאושרים יותר וברגע אחר הופך אותנו ואת סביבתנו לאומללים ביותר. תהא נשמתם גן עדם

למעלה