לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

ito

New member
../images/Emo16.gifתהי בגן עדן נשמתו

סעו לאט המוות אורב בכל פינה

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifיהי זכרם ברוך

אתמול בבוקר נפגשנו לראשונה, הייתה אוירה מיוחדת של התרגשות לקראת טיול, כלכך כואב שכך זה הסתיים

eyalush001

New member
../images/Emo16.gifשלום לכם פורום יקר

ראשית, רציתי להודות לכם על כל האין ספור ההודעות. זה מחמם את הלב. משמח אותי לראות כל כך הרבה תגובות וכל כל הרבה אהבה כלפי אחי נתנאל ושקד. שמחנו לראות כמות גדולה כל כך של אנשים המכירים את נתי, ואוהבים אותו. ההלוויה תתקיים ביום שלישי בשעות הבוקר בראשון לציון. לא סוכמה שעה מדוייקת אך פרטים נוספים ימסרו בהמשך. תודה רבה לכם, לכל חברי הפורום, שנתנאל אוהב כל כך. אייל אוליבר אחיו הקטן
בית המשפחה- 039522686 אייל- 053263096

../images/Emo16.gif שלא תדעו עוד צער

המשפחה הוירטואלית של נתנאל מחבקת אתכם ותשמח לחלוק לנתי כבוד אחרון. אם תזדקקו לכל עזרה, אנחנו תמיד פה.

aiz1983

New member
השרשור האחרון של נתנאל

אני לא מהפורום הזה, אבל נכנסתי בכדי להרכים אתכם היום את ראשי. מצאתי את השרשור האחרון של נתנאל. כאן מי יתן ולא נדע עוד צער ...

הודעה נוספת מטעם המשפחה...

משפחתו של נתנאל ביקשה למסור כי מבקרים יתקבלו בברכה. ניתן להגיע אל בית המשפחה ברחוב מבצע נחשון 6 ראשל"צ. אנחנו שוב שולחים את תנחומינו למשפחה...

wuka

New member
../images/Emo16.gif משתתף בצערכם הרב ../images/Emo16.gif

כמו שכולם אמרו הפורום מחבק
ואוהב גם ברגעים קשים אלו (אני מאתמול לא יכול להרגע) ורק שתדע שכל מה שאתם צריכים אני גר בשכונה שלכם ובערב פנוי לכל מה שתרצו. שלא תדעו עוד צער Wuka Family מזילה דמעות לחבר יקר
עודד ורוית

אני מזמינה אותכם,חברי הפורום,

להצטרף לשירשור שנפתח בסאגה. אניבטוחה שזו רק ההתחלה של ההנצחה פה...ובכל זאת,זה עוד מקום לפרוק ולשתף...

p i n g o

New member
משתתף בצער המשפחה! ../images/Emo16.gif

בשם כל חברים פורום קיילי מינוג, אנו משתתפים בצערו של אייל והמשפחה.

למעלה